dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

459 000 zł75,40 m² 6 088 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Marzysz o zapewnieniu komfortowych warunków dla swojej rodziny, gdzie odnajdziesz przestrzeń i prywatność? Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 320 zł50,52 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36,60 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna i świetnie rozplanowana kawalerka o powierzchni 36,6 m , usytuowana na 5. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 118 zł53,89 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 692 000 zł47 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Waterlane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,30 m² 9 315,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 317 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł59,90 m² 14 341 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

59,9 m | 3 pokoje | Nowe Żerniki | 2025 | Balkon | Garaż | 1 piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Żerniki. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,90 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia - komfort, styl i prestiż Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wykończonego apartamentu klasy premium, stworzonego z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,50 m² 5 006,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł61,41 m² 40 709,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 3-pokojowy w pierwszej linii zabudowy w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 61.41 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł62 m² 12,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko U nas! Przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wygoda (rejon Traugutta) Dane Podstawowe: powierzchnia: 62 m Piętro: 3 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 567 zł64,18 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Skoczylasa 19/1, wrocław Powierzchnia uż.: 64,18 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 40zł/m2 - Atuty nieruchomości - Dobra lokalizacja w pobliżu Skweru Andrzeja Kobla, - Możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Lokum Vista | Walerego Sławka 13a Cena: 719 000 zł Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Szklarskiej Porębie Dolnej salon, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz balkon piwnica 10m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,01 m² 9 601,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wysoki standard, niskie koszty utrzymania, świetna lokalizacja. Brak prowizji. Wnętrza, które tworzą niepowtarzalny, urzekający klimat. Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie usytuowane na 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 48m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł44,60 m² 5 986,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w cichej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44.6m , położone w zielonej okolicy miasta Dąbrowa Górnicza.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł77,60 m² 10 051,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,6m w centrum Rumi. świetna lokalizacja 10min skm! ogród dla mieszkańców (tylko 4 rodziny w budynku); teren zamknięty, dostęp tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł59,20 m² 6 706,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3-pokojowe do remontu - ulica zagórska, kielce Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20 m , zlokalizowane na 3. piętrze w wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 41 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku, położone jest w Rembertowie przy ul. Chruściela. Mieszkanie posiada jedną sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł47,80 m² 5 899,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty mieszkania: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 35,39 m , usytuowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie - najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł38,92 m² 12 821,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Panstwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,92m2. Mieszkanie usytowane jest w budynku A3 nowopowstającej inwestycji w samym centrum Katowic. Inwestycja obejmuje trzy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice łabędy Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł31,60 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,60 m2 położone przy ul. Barlickiego w Koszalinie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,10 m² 9 493 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży przestronne mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym. Prezentujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w kameralnym, czterolokalowym budynku położonym przy ul.Karpackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 160 zł107,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Ta kameralna inwestycja w Łagiewnikach idealnie łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 310 750 zł52,43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 138 zł48,39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Moczydło z szybkim dojazdem do centrum miasta. Bardzo widne i ciepłe. Składające się z:.