dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

270 000 zł54,50 m² 4 954,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Łękawica - Jezioro Żywieckie - przytulne mieszkanie bezczynszowe Rozkładowe mieszkanie 54,5 m2 na pierwszym piętrze, w budynku wielorodzinnym 4-mieszkaniowym. Idealne dla rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 67 m + poddasze + 2 tarasy Ogrody Tesoro Zamieszkaj na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Ogrody Tesoro, położonym tuż obok Gdyni, z widokiem na morze oraz w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł90 m² 41 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Kluczowe cechy: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł64 m² 11 640,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nie szukaj już! To oferta dla Ciebie! Dostępna dla Każdego! Do sympatycznej negocjacji! Aktualnie lokal wolny, niezamieszkały, do odbioru klucze niezwłocznie po zapłacie! W lokalu bardzo cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł159,40 m² 9 033,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Apartament z dużym tarasem przy deptaku w Polanicy-Zdroju. 160-metrowy apartament po generalnym remoncie, z osobnym wejściem przez elegancką klatkę schodową. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu z dużym tarasem skierowanym na zachód? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

299 000 zł61,41 m² 4 868,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,41 m , położone na 4. piętrze kamienicy przy ul. Mickiewicza 21 w Ełku. Wyjątkowym atutem jest przynależny do mieszkania duży strych na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40m2, piętro 1/2 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Owsianej, praga-Południe Kamionek. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł59 m² 1 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Mieszkanie kamienica 59m2 na parterze w miejscowości Strzyżów gmina Strzyżów, powiat Hrubieszów, województwo lubelskie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł36 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowym budynku Art Deco Mokotów lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Zdziechowskiego, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,30 m² 11 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z 2015 roku. Budynek wyposażony jest w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł63,90 m² 3 114,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Leszno Górne, szprotawa, mieszkanie w kamienicy, 2 pokoje, sprzedam, cena 199 000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, usytuowane w przedwojennej kamienicy, na pierwszym piętrze. Kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł82,10 m² 6 699,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wirtualny spacer 3D: /hosting   Przedstawiam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze przy ul. Aleksandrowskiej w Siedlcach. Zadbany i ustawny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł71,10 m² 5 372,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania zlokalizowanego z atrakcyjnej części Świdnicy. Na powierzchni 71,10 m2 urządzone zostały dwa duże pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,12 m² 17 189,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 292 zł41,61 m² 8 130,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł72,56 m² 8 269,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem na parterze - 0% pcc| 0% prowizji | oferta deweloperska Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Lutyni, zaledwie 3,5 km od granic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

890 000 zł27,67 m² 32 164,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 27,67 m2, położony na parterze prestiżowego budynku Villa 44 przy ul. Marii Konopnickiej 8 w Świnoujściu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł38,77 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł46,57 m² 3 328,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 znajduje się na I piętrze w budynku pięciolokalowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł78 m² 30 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Elegancki 3 pokojowy apartament z tarasem w Krowodrzy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, elegancki apartament na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Popielno,warmińsko-mazurskie

450 000 zł38,50 m² 11 688,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w sercu Mazur - w malowniczej miejscowości Popielno, nieopodal Mikołajek, rucianego-Nidy oraz Ukty. To idealna propozycja dla osób ceniących piękno.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,65 m² 14 608,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko U nas 2 pokoje Z ogródkiem, prywatne miejsce postojowe I komórka lokatorska! niskie koszty utrzymania lokalizacja: osowa to bardzo popularna, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Ciepłe, ciche, -ogrzewanie miejskie. -2 windy. -Przy parku ze Stawem.!Łazienka i kuchnia w trakcie remontu! Rozkład: -2 pokoje -loggia zamknięta z oknem i drzwiami 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70,39 m² 6 520,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie w centrum miasta | Połaniec, ul. Kilińskiego 4 Salon | 2 pokoje | kuchnia | łazienka z wc | hall Cena: 459 000 zł Powierzchnia: 70,39 m Piętro: 2 / 3.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,06 m² 17 453 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,06 m , położone w kameralnym budynku przy ul. Majora Mieczysława Słabego w Gdańsku Matarni. Oferta skierowana do osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,15 m² 8 462,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowe, po remoncie! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na 8 piętrze w wysokim 10-cio piętrowym bloku wyposażony w windę, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 060 zł60,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,20 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ciepłym klimatem na osiedlu Nowym ul. Wilkońskiego Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Na sprzedaż prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,20.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu typu studio o powierzchni 35 m , zlokalizowanego na 9 piętrze prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58m2 położonego na IV piętrze w bloku przy ul. Kocjana w Mielcu.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 507 839 zł58,90 m² 25 599 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

706 330 zł61,42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem Bartąg, przy granicy Olsztyna Kupujący nie płaci u notariusza podatku pcc (faktura vat) cena do negocji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, położone na siódmym piętrze bloku, w dzielnicy Popowice, przy ulicy Jeleniej, niedaleko Magnolia Park. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,17 m² 37,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na IV piętrze o powierzchni 48,17 m2 przy ulicy Sienkiewicza w Ostrołęce. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, co zapewnia komfortowe warunki życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 175 zł38,06 m² 12 589,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 145 zł38,34 m² 10 306,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck. Apartament o powierzchni 38,34m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 945 zł82 m² 17 499,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamenty z widokiem na trzy stawy. Rekreacja oraz relaks w zasięgu wzroku. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84 m położone na 7. piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duże mieszkanie z potencjałem w Centrum miasta. Lokalizacja : Centrum miasta. Dogodna lokalizacja, wszędzie blisko, atrakcyjne położenie. Blisko szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 261 zł89,83 m² 16 701,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie W centrum Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe.