dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w wyjątkowej lokalizacji w Dolnym Sopocie w terminie 01.11.25 r. - 31.06.26 r. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, bliskość morza oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 169 zł62,05 m² 16 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł82 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 82m2, usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy w samym centrum miasta. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł85,39 m² 2 096,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Wygoda która zostanie z Wami na lata *** Duże, pięknie doświetlone pokoje, obszerna kuchnia oraz wygodna łazienka. Wszystko to znajduje się na komfortowej kondygnacji, z której będziecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 347 363 zł86,24 m² 27 218,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 650 zł42 m² 13 015,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje | 50 m | ostatnie piętro | nowe instalacje | blisko smk i 1 km do Uniwersytetu | Gdynia Grabówek ul. Morska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł63,40 m² 15 615,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe (opcja trzypokojowe), słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 63,4 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł86 m² 13 941,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Mieszkanie 86 m w Krakowie, krowodrza ul. Urzędnicza Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Urzędnicza Cena: 1 199 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 86 m Piętro: pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł41,03 m² 12 429,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Rumia, błonia Janowskie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,3 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł74,28 m² 15 885,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W prestiżowej lokalizacji - gdynia orłowo Nowe budownictwo 2022/2023 | Kameralny apartamentowiec | Balkon | Hala garażowa | Komórka lokatorska | Blisko morza | Wysoki standard ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł52 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bardzo zielonej części Ursynowa. Lokalizacja Osiedle z 2002 r. na Zielonym Ursynowie - ul. rtm. Witolda pileckiego 106 *.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł41,94 m² 20 982,36 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na dzień prezentacji apartamentu w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Luksusowy apartament klasy premium z widokiem na Warszawę, który robi wrażenie | 23 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł27,10 m² 26 900,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Powiślu, przy ulicy Dobrej. Kawalerka o powierzchni 27,10 m2. Duży ustawny pokój z wnęką, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego / mieszkalnego (w księdze wieczystej lokal widnieje jako mieszkalny), położonego na parterze budynku wielolokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł64,13 m² 7 469,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania Nowe Osiedle w rewelacyjnym miejscu w atracyjnej cenie! 0% dla Kupującego Bezpieczne zamknięte osiedle. Osiedle to 30 lokali. Każdy lokal ogrzewany będzie za pomocą pompy ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł53,40 m² 5 337,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze bardzo zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł50,06 m² 4 894,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piła - perełka na Górnym! 50 m w świetnej cenie i lokalizacji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na czwartym piętrze przy ul.Pomorskiej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka osobno z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 265 zł50,15 m² 14 621,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubina, przy ul. Małomickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 10 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 922 zł68,78 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł23,45 m² 12 324,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: marek Pańko tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł64,79 m² 5 525,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w Świerzawie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 64,79m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł20,30 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Dąbrowszczaków 8, w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

716 000 zł61 m² 11 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - 61 m | 2 balkony | garaż podziemny | Rzeszów - Projektant / Kotuli Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł38,18 m² 4 845,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie o pow.38,18 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Mniszek przy ulicy Podhalańskiej w Grudziądzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64,20 m² 8 660,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania dwu pokojowego przy samym centrum miasta szklarskiej poręby. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z niezależnym wejściem gotowe do wprowadzenia, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Niesamowita przestrzeń - Wysokie sufity (4 metry!), antresola, oryginalna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Mieszkanie przy ul. Michała Bobrzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 291 zł58,51 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł47,70 m² 7 756,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,7 m2 , wraz z balkonem, oraz dużą przynależną piwnicą o powierzchni 5,5 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł61,82 m² 8 403,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza. Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł47,40 m² 3 902,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie rozkładowe o powierzchni użytkowej 47,40 m , usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,26 m² 8 708,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Osiedle Kasztanowe znajduje się w cichej, zielonej, leśnej części prawobrzeża Szczecina. Jest świetnie skomunikowane z centrum miasta. Kursują trzy linie autobusowe C, 96 i 77.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,46 m² 5 777,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kompleksowo wykończone mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal świetnie skomunikowany, w bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł33,83 m² 8 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Piotr olma Agent prowadzący   Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej zlokalizowane na ulicy Szkolnej 14a, w sercu województwa Śląskiego. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym!.

Szczegóły ogłoszenia

425 205 zł42,95 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,80 m² 7 951,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,8m2 na 7 piętrze wysokiego bloku z 1984r. na Osiedlu Słoneczne. Forma własności: odrębna własność. Mieszkanie w standardzie.