dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku. Widok z 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł63 m² 31 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowy, 63-metrowy apartament wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej części Krowodrzy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukając mieszkania zapewne nie jeden raz staliście przed dylematem - dobra lokalizacja, funkcjonalny układ, ale wnętrza się Wam totalnie nie podobają i wszystko trzeba będzie robić od początku?.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,10 m² 19 685,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną przy ul. Romualda Traugutta w Krakowie, na Starym Podgórzu , co czyni je doskonałym rozwiązaniem dla inwestorów pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 973 395 zł83,50 m² 23 633,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72,83 m² 11 808,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł46,69 m² 19 254,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu niepowtarzalnego mieszkania o powierzchni 46,69 m , zlokalizowanego w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,50 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Nowohuckiej 46. Idealne dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja: blisko centrum handlowe M1, atut oraz Tauron Arena. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 864 zł37,57 m² 20 384,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,70 m² 5 523,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Dziewiczej w dzielnicy Stary Sosnowiec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,22 m² 12 951,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż ciekawe, klimatyczna nieruchomość - dwupokojowy lokal w cichym i spokojnym miejscu w delcie ulic Wielickiej i Bieżanowskiej - dzielnica Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 141 zł32,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka O pow. 32,61m2 I piętro, okno tarasowe Z barierką nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 392 zł52,96 m² 11 148 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,06 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Maślicach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 726 zł35,94 m² 15 240,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Podolany - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : przestronna dwójka wykończona pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł128,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowy 4-pokojowy apartament z tarasem i garażem - Regal Park, XI piętro Lokalizacja: regal Park, XI piętro Powierzchnia: 128,86 m2 W cenie: lokal mieszkalny. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy dwupoziomowy apartament o pow. 40 m2 z balkonem. Nieruchomość położona jest w ekskluzywnym kompleksie z dostępem do strefy spa&wellness, restauracji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł74 m² 11 959,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 73,78 m | najwyższe 3. piętro | ekspozycja południowo-zachodnia | zielona okolica Bez prowizji | bez pcc Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie na parterze z ogródkiem, położone na skraju Rokietnicy i Mrowina w budynku w zabudowie szeregowej. Powierzchnia mieszkania ok. 58 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł30,10 m² 16 943,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 2-pokojowy apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany na Żoliborzu Artystycznym w Warszawie, w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania trzy pokojowe o powierzchni 53m2 znajdującego się na pierwszym pietrze ocieplonego bloku w miejscowości Opatówek. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 250 zł73,65 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 20 Mieszkań - Silny Potencjał Inwestycyjny Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i brak pcc = natychmiastowy zysk na wejściu Brak podatku pcc oraz prowizji to realna przewaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 55,30 m | balkon 7,08 m | 1 piętro | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Ełk,warmińsko-mazurskie

459 000 zł62,13 m² 7 387,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: słoneczne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem - ul. Kilińskiego 13 Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,18 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł88,99 m² 4 371,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania na wyłączność, położonego w sercu spokojnej i zielonej dzielnicy. Jeśli szukasz dużych wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł85 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Proponujemy Państwu do zakupu piękny apartament w sercu Poznania, położony w zamkniętym, monitorowanym osiedlu obok City Park, tuż przy Parku Wilsona. Położenie lokalu wymarzone: - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł53 m² 14 245,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje z 2 balkonami | Ołtaszyn | 53 m | garaż Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m , położone na 1 piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł47 m² 13 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2/3-pokoje.Park Ruczaj!Balkon, komórka i garaż! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Parku Ruczaj. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od polowy lipca. Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem Górzyskowo, ul. Strzelecka 59 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł100,40 m² 11 454,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa nieruchomość W standardzie premium Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, położony w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 54 m2,widne, przestronne po generalnym remoncie, w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń: - widny salon, możliwość wyodrębnienia 3 pokoju, - kuchnia, - przedpokój z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł45,30 m² 10 154,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania w nowej inwestycji na Dąbrowie w Łodzi! To przestronne mieszkanie o powierzchni 45,3 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

794 999 zł57 m² 13 947,35 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem Piastowska 30 Do wynajęcia piękne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w prestiżowej inwestycji o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł68,53 m² 2 188,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2, który znajduje się w budynku o numerze porządkowym 64 w Mierkowie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł95 m² 1 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest położona w centrum Trzebiatowa kamienica z wydzielonym lokalem mieszkalnym, który można przeznaczyć na cele mieszkaniowo-usługowe. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,50 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy   Do wynajęcia mieszkani. Mieszkanie o industrialnym charakterze, częściowo umeblowane i wyposażone. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 531 zł42,39 m² 10 699,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentujemy II etap inwestycji od sprawdzonego dewelopera na Osiedlu Wilkowyja. Całość składa się z 16 mieszkań 2-3 pokojowych o metrażach od 33 do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Good Life Estates oferuje Państwu ciekawe i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m2. Położone w idealnej lokalizacji przy ul. Borkowskiego. Mieszkanie mieści się w budynku.