dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

169 000 zł46,75 m² 3 614,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego 2 pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 46,75m2, położonego na korzystnym I piętrze kamienicy przy ul. Konarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł28,29 m² 11 134,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Aby obejrzeć nieruchomość i okolicę kliknij w ikonę video. Sprzedam piękny 1 pokojowy apartament o pow. 28,29m2 znajdujący się w kompleksie siedmiu budynków Czarna Góra Resort.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64,51 m² 6 960,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Trzypokojowe, mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,30 m² 13 647,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | gotowe do wprowadzenia | 40,3 m | Ożarów Mazowiecki, ul. Floriana Mieszkanie, które nie wymaga dodatkowych prac ani inwestycji. 40,3 m w centrum Ożarowa Mazowieckiego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 530 zł39,09 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | Warszawa Włochy | blisko skm | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59 m² 18 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 673 100 zł128,70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Penthouse - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|63 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 128,70 m Piętro: 6 | 6 Taras: 61,83 m Esencja luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30,30 m² 6 105,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 30m2. Nieruchomość nie posiada balkonu ale za to jedno duże okno wynagradza to w 100%. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

3 415 608 zł141,46 m² 24 145,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_36, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,94 m² 8 056,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,94 m , zlokalizowane w samym centrum Pobiedzisk. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, osób pracujących zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowa, niższa cena! Polecamy 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Gorzowa! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm. Mieści się tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-976 Poszukujesz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w historycznym centrum Łodzi? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnej i umeblowanej kawalerki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,27 m² 9 926,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3, ( salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 50,27m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 w Rewie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,86 m² 14 333,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Stylowe mieszkanie w sercu Białegostoku z widokiem na ratusz miejski! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 750 zł45 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

646 140 zł39,16 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie w okolicach Bonarki w ogrodzonym i monitorowanym budynku z 2017r. 2 osobne pokoje plus kuchnia z wyjściem na przestronny balkon. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,30 m² 8 902,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż W pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Osiedle pomorskie 4e W zielonej górze. To jest mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością i oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł60,01 m² 27 328,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z 2023 roku, zlokalizowanego na warszawskim Służewcu (ul. Konstruktorska). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 304 524 zł87,21 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 87,21 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł54,77 m² 12 725,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,77 m na osiedlu Villa Campina w Kręczkach, w gminie Ożarów Mazowiecki idealną propozycję dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 547 zł53,12 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową Inwestycję w Oleśnicy na ul. Leśnej 6! Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,70 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Rudzie Śląskiej Godula. Miejsce parkingowe zamykane szlabanem. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł30 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 30 m , położony na warszawskiej Woli (osiedle tor). Idealny dla 1-2 osób ceniących klimat kamienicy, wysoki standard oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 20 m , zlokalizowaną w kamienicy przy ul. Lubelskiej,3 minuty od Nowego Kleparza Mieszkanie położone jest na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 846 zł54,86 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,64 m (powierzchnia rozliczeniowa 54,86 m ). Mieszkanie znajduje się na wysokim, 5. piętrze, co zapewnia lepsze doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajdujące się przy ulicy Pogwizdowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł47,03 m² 12 502,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,76 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku , położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 500 zł47,32 m² 9 393,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne M2 z klimatyzacją - balkon piwnica wysoki standard Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,32 m , zlokalizowane w Iławie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł79,91 m² 12 701,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,11 m , zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przytulne i kompletnie odnowione mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł126,77 m² 14 987,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy na hubach Wysokie sufity | Po remoncie | Idealne dla rodziny I Blisko Parku i Aquaparku I świetna komunikacja miejska Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł26 m² 25 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 225 zł62,83 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w 4 - pokojowym mieszkaniu z balkonem ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Rozkład mieszkania 4- pokojowego dostępnego na 1,2 lub 4 piętrze:przedpokój łazienka3 pokojesalon.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł343 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

English version below | Українська версія нижче. Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 343 m , usytuowany na ostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca. To.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie do remontu o powierzchni 54m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka balkon. piwnica Ogrzewanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 998 zł55,22 m² 10 105 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.