dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90m2 w Jeleniej Górze lokal z werandą od strony podwórka 2 duże pokoje, przestronna łazienka, duża kuchnia i 2 przedpokoje Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł54,40 m² 7 444,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania. Przedmiotem oferty jest komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,52 m² 10 657,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 22.52 usytuowane na czwartym piętrze budynku z 1980 roku, położonego na osiedlu zawadzkiego-klonowica w Szczecinie. Skład nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

905 855 zł75,37 m² 12 018,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.34, taras: 151,86 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40,24 m² 52,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Rzeźniczaka. Układ: salon z balkonem + aneks kuchenny sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł144 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 143,86 m , które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin lub które może być podzielone na dwa niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71,92 m² 3 962,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż, funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,92 m2 na Zawarciu przy ulicy Wawrzyniaka. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w niskim bloku w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Długosza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1935 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta z garażem murowanym. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 318 zł48,49 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia, warto zainteresować się właśnie tym: 2- pokoje o powierzchni 48,49m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł50,01 m² 19 576,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na Sprzedaż nowoczesny Apartament w bliskiej odległości do morza (około 500 metrów) na zamkniętym osiedlu, z dostępem do placu zabaw i basenem. Apartament znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł60 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 59,95m2 z ogrodem 123m2, miejscami parkingowymi, domkiem ogrodowym i przepięknym widokiem na zieloną przestrzeń. Bezczynszowe Media miejskie, kanalizacja miejska. Marki ulica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem śliczną, nową kawalerkę w nowoczesnym apartamentowcu. Budynek znajduje się blisko centrum, restauracji, teatru, w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

179 900 zł43 m² 4 183,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Niższa Cena! Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m , położone na wysokim parterze, trzypiętrowego budynku z 1940r. Nieruchomość znajduje się 500m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku na osiedlu Górali w Krakowie (nowa Huta). Mieszkanie: na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł32,06 m² 8 078,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Prezentuję wyjątkową kawalerkę o powierzchni 32 m , położoną przy ul. Racławickiej w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86,30 m² 12 746,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: murowany, nowe budownictwo, zabudowa szeregowa nowy; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: balkon, miejsce postojowe; w pobliżu: sklepy, usługi, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46 m² 12 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * 10 minut spacerem do plaży * 2 minuty pieszo do Galerii Przymorze * przystanek autobusowy i tramwajowy pod blokiem * mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz całoroczny *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 202 zł44,18 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,18m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (22,86m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 000 zł86 m² 14 848,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 127 zł30,43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie A18 Mieszkanie o powierzchni 53,57 m2, piętro II 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł49,33 m² 8 291,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe - Piła, ul. Kadetów | 49,33 m | II piętro | loggia Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,33 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł132,60 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny apartament o powierzchni 133 m2 (z wielkim tarasem) mieszczący się na 10 piętrze przy ul. Słomińskiego 19. Mieszkanie bardzo doświetlone z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

625 865 zł60 m² 10 431,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, narożne 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach. Ostatnie mieszkanie, zwolniło się z rezerwacji!.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,91 m² 12 898,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z pełną infrastrukturą w najbliższym otoczeniu? Zależy Ci na przestrzeni, która nie wymaga dodatkowych nakładów i jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł82,73 m² 6 636,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Kameralne, nowoczesne osiedle położone zaledwie 5 minut od Błonie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,30 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska, sklepy, doskonały wylot na autostradę. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł139 m² 6 115,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 1 piętrze segmentu w prestiżowej dzielnicy willowej. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy stylowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Lokum Salsa przy ulicy Klimeckiego, w samym centrum krakowskiego Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne , 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Platan. Salon połączony z kuchnią , sypialnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie jest jasne, przestronne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,40 m² 16 725,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Krowodrza ul. Cieszyńska 39.4m2 Cetrum Krakowa DO WEJŚCIA Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.4 m2 położone w Centrum Krakowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,04 m² 11 924,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? To oferta, która spełni Twoje oczekiwania. Atuty - duży ogródek od spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul. Srebrzyńskiej na Kozinach (dzielnica Polesie) To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł51,50 m² 6 988,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w sercu Gdyni stylowe wnętrze i top lokalizacja. Wynajem długoterminowy Oferujemy na wynajem wyjątkowy, świeżo wykończony, 2-pokojowy apartament wielkości 54 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł131,20 m² 7 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Prezentuję 4 pokojowe mieszkanie dla koneserów. Lokal znajduje sie w secesyjnej kamienicy na jednej z najpiękniejszych ulic w Bydgoszczy, tuż przy Dzielnicy Muzycznej. Niebywała oferta - 2.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł76,30 m² 7 863,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Katowice piotrowice / ochojec ul. Radockiego - 76,3m2 / 4 pokoje + kuchnia + balkon + piwnica we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,08 m² 5 944,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży własnościowe mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry, przy ul. 1Maja. Mieszkanie znajduje się w przepięknej klasycystycznej.