dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

1 127 140 zł80,51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,10 m² 9 966,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej i zielonej części miasta, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł76,90 m² 37 061,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Eko Park przy ulicy Biały Kamień 8. Komfort i funkcjonalność w połączeniu z najwyższą jakością wykończenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,60 m² 12 583,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Magiczne Miejsca zaprasza do zakupu idealnego mieszkania dla Twojej rodziny! To przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 zapewni Ci wyjątkową przestrzeń do życia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,39 m² 7 212,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie na parterze! Wejście prosto z bramy do klatki dzielonej tylko z 1 sąsiadem/ lokatorem ( wspólny korytarz) 2 pokoje 1 mały z wejściem z przedpokoju Drugi duży przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Piłsudskiego w prestiżowej inwestycji Drukarnia Narodowa. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: piłsudskiego Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 34 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Bolesława Czerwieńskiego w dzielnicy Azory w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - dostępne od ręki! Bez prowizji! : Wybierz ofertę bez dodatkowych kosztów - Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca z 2025 r., wykończonego w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,60 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Wojska Polskiego - Tarninów 2-pokojowe z balkonem w bloku na ogrodzonej posesji z parkingiem Wynajem w trybie najmu okazjonalnego. Wygodne, mieszkanie z balkonem i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami, parkingiem I komórką lokatorską. UL. Prandoty W dzielnicy śródmieście, nieopodal uek, politechnika, uniwersytet rolniczy, opolska estakada. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kameralna kawalerka z dużym ogrodem | zamknięte osiedle | blisko Puszczy Kampinoskiej Jeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł42,69 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 43 m.kw., urocze, widokowe, i bardzo atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe na osiedlu I.J. Paderewskiego. Mieszkanie w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31,80 m² 5 314,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja. Do kupienia kawalerka 31,80m2 położona w kamienicy u zbiegu ulicy Lotników i Strzelców w Żarach, do tego piwnica 4m2. Wejście do przedsionka połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł69 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 69 m2 usytuowane na 4 ostatnim piętrze budynku apartamentowego na Gocławiu, przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie jest wyremontowane do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł137 m² 10 145,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę z widokiem na morze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł41,01 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nie pobieramy prowizji od kupujących. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na parterze w kamienicy z 1950 roku, zlokalizowane przy ul. Gdańskiej 73.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł54,54 m² 73,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z antresolą i tarasem | ul. Ułanów | wysoki standard | Kraków Oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do wynajęcia wyjątkowy, designerski apartament typu loft.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 200 zł48,55 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 48,55m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w dobrej lokalizacji miasta Wągrowiec - ulica Jeżyka. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł69,20 m² 15 158,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy, parę kroków (200m) od metra Dworzec Wileński. Mieszkanie o powierzchni 69 mkw. składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz pomieszczenia wc.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł95,90 m² 6 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa inwestycja w sercu Cieplic gotowy biznes w najstarszym uzdrowisku w Polsce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł29,10 m² 10 137,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego # mieszkanie W stanie deweloperskim Oferta Sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,10m2 z ekspozycją zachodnią i dużą ilością okien, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 000 zł66,75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe znajdujące się w pobliżu Politechniki Lubelskiej. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym i dwóch pokoi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł34,66 m² 11 800,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Fuelda to kameralna inwestycji zlokalizowana w Północnej części Poznania przy ulicy Maków Polnych, niedaleko ul. Naramowickiej. Doskonała lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom błyskawiczną.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł25,54 m² 19 968,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 965 zł72,70 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak english. Przy zakupie dowolnego mieszkania odbierz miejsce parkingowe naziemne oraz komórkę lokatorską gratis. Szukasz wyjątkowego mieszkania? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 20, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł43,52 m² 13 901,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław, smolec, ul. Topolowa. Nowe, wykończone mieszkanie z klimatyzacją, roletami zewnętrznymi i dużym ogródkiem - Przestronny układ mieszkania z ogódkiem 68 m2 - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł63 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż mieszkanie 63 m w Warszawie, ursynów, ul. Kazury. 3 piętro, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,79 m² 6 483,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m . Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł166,61 m² 15 005,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe, designerskie mieszkanie przy al. Jana Pawła II 166,61 m | 5 pokoi | balkon | po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne, stylowe mieszkanie położone na 2. piętrze eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 926 zł57,73 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witaj W goodstory nieruchomości I finanse. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość, bogaty wybór, renomowane biuro i wygodna transakcja! To bardzo komfortowa i wygodna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41,20 m² 10 922,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja oferty wyjątkowe 2 pokoje na sprzedaż - Os. Poziomkowe, suchy Las! Z Balkonem i Miejscem w Hali Garażowej Marzysz o mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,18 m² 11 975,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37,30 m² 32,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,30 m , położone na osiedlu Zazamcze, na 3 piętrze przy ul. Chemików 11. Mieszkanie ma bardzo podstawowy standard, ale jest funkcjonalne i dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł78 m² 11 012,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem i mieszkanie, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń. To 4-pokojowe mieszkanie na Morenie to idealne miejsce dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z pięknym panoramicznym widokiem na miasto, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Bończyka w Opolu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1.06 wygodne i świetnie położone dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem przy ul. Romaszewskiego 10. 12 minut piechotą do metra Słodowiec oraz dwie minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie - Gniezno, ul. Łubieńskiego 17 II piętro | Centrum miasta | Powierzchnia: 40 m lokalizacja Nieruchomość położona w ścisłym centrum Gniezna, w budynku.