dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku przy ul. Koncertowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon, - 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Norwida Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł117,97 m² 4 746,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa cena 560 000 złotych Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe w Trzciance 117,97 m | wysoki standard | po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości New Home oferuje do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, które położone jest na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Kubika w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie o powierzchni 32,06 m2 na 5 piętrze bloku z windą, z widokiem na tereny zielone, przy ulicy Lubelskiej 75 na os. Staromieście w Rzeszowie. Cena za wynajem:.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł101,69 m² 9 832,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jesteś gotowy na przestrzeń, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Mam dla Ciebie 4 pok. mieszkanie w sercu miasta, które czeka na odkrycie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł49,44 m² 13 956,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m został funkcjonalnie powiększony o dodatkową,.

Szczegóły ogłoszenia

734 723 zł39,70 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39.7 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł62,05 m² 12 522,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Designerski 3-pokojowy apartament z tarasem w centrum Zatoru! Poszukujesz wyjątkowego mieszkania urządzonego pod klucz z dbałością o każdy szczegół? Świetnie trafiłeś! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,26 m² 9 923,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47.26 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębicka w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na ulicy Dębickiej, które.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł133 m² 6 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oto profesjonalnie przygotowany opis nieruchomości, sformatowany przejrzyście i bez użycia znaków graficznych, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Nowoczesny segment dwupoziomowy - przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

agencja nieruchomości Lublin * Proponujemy do wynajmu wygodną kawalerkę blisko Politechniki Lubelskiej (3 minuty autem). Możliwość zrobienia wygodnych zakupów w pobliskim Lidlu. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 860 zł57,80 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,8 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł43,79 m² 13 633,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym bloku z windą cichobieżną przy ul. Zdrojowej 31 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących dostępne od połowy maja 2026 roku Do wynajęcia niewielki apartament obok C.H. Arkadia przy ul.Kłopot 4a. Mieszkanie znajduje się na ekskluzywnym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63,50 m² 5 811,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowa przestrzeń w sercu Piotrkowa Trybunalskiego 3-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Szkolna | 63,5 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,5.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł33 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykle funkcjonalny apartament z własnym tarasem i wyjściem na ogródek. Własne miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo słoneczne z ładnym widokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł174,23 m² 41,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pracowników - 8 pokoi Jelenia Góra, al. Wojska Polskiego Oferta skierowana do firm poszukujących sprawdzonego i gotowego rozwiązania mieszkaniowego dla swoich pracowników. Do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na I piętrze w budynku z cegły przy ul. Ślężnej 151-153. Mieszkanie składa się z: - 3 osobnych pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 000 zł50,97 m² 14 538 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,97 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 715 zł51,09 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,65 m² 3 335,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania Duże, przestronne mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu, w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej usytuowane na 3 piętrze, o powierzchni 77,65 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,34 m² 13 514,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, wykończone z bardzo dobrych materiałów, dopracowane w detalach. Lokal nie był zamieszkany - jest świeży, czysty i gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 493 zł61,19 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do mieszkania dostaniesz miejsce postojowe w garażu podziemnym za 0 zł! Mieszkanie posiada prywatny, duży (prawie 40m ) ogród z tarasem od strony południowo-zachodniej, co sprawi, że.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł84 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł36 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,86 m² 6 205 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie W krośnie na osiedlu markiewicza położone na pierwszym piętrze Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 100 zł63 m² 6 969,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,40 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł44,50 m² 2 134,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

*** Dosłownie na rynku! *** To miejsce idealne, by stworzyć funkcjonalne i przytulne wnętrze dopasowane do siebie. Układ dwóch wygodnych pokoi daje swobodę aranżacji, a niskie koszty.