dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

2 598 000 zł77 m² 33 740,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Prestiżowa lokalizacja przy ul. Marszałkowskiej MDM 4 pokoje 5. piętro z windą Na sprzedaż narożne, jasne mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł87 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny, słoneczny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem Bukowe, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 86,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł32,43 m² 14 030,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Nieruchomość znajduje się na ul.Gajowicka, Wrocław-Krzyki. Atrakcyjna lokalizacja! 260m komunikacja miejska, 500m Sky Tower, 1,2km.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44,30 m² 7 449,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,03 m² 11 059,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł61,57 m² 11 775,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 61,65 m , położone w kameralnej inwestycji w Sulejówku zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. Inwestycja obejmuje 11.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł41,37 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

252 030 zł28,81 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.28,81 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł65 m² 6 861,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 521 zł24,93 m² 17 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny, wykończony pod klucz apartament inwestycyjny, położony w spokojnej, zachodniej części Jastrzębiej Góry, zaledwie 600 metrów od morza, w otoczeniu zieleni i w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł68,18 m² 10 252,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w cichej okolicy Gdyni? Świetnie trafiłeś! atuty: - 5 minut pieszo do stacji pkm Karwiny - świetna komunikacja - szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45,89 m² 4 903,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w Sandomierzu przy ul. dr.Zygmunta Schinzla, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł115 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, słoneczny apartament z 2 sypialniami i gabinetem w zielonej części starego Mokotowa. Idealne dla jednej bądź dwóch osób z jednym dzieckiem. Bardzo przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana w ścisłym centrum przy ul. Piastowskiej 12. Mieszkanie świeżo wykończone dostępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,39 m2, sprzedam, 439486 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60,72 m² 10 375,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowy apartament położony zaledwie 280m od morza! Oferowany lokal ma 61m2 powierzchni i położony jest na II piętrze. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł20 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasna kawalerka w centrum - ul. Poniatowskiego idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka zlokalizowana przy ul. Poniatowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,komfortowe nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym ( dodatkowo płatne ) na zamkniętym , strzeżonym osiedlu Marina.Salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61 m² 10 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Krzyki, na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Privatehousebrokers prezentuje nowowykończone mieszkanie na krakowskich Bronowicach. Lokalizacja: inwestycja jest położona na krakowskich Bronowicach tuż przy Galerii Bronowice i Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna i angażująca (najlepsza na portale typu Otodom, nieruchomosci-online) Tytuł: nowoczesne 41 m w ścisłym centrum + miejsce parkingowe w cenie! Szukasz komfortowego, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 326 zł59,82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja - obniżona cena o ok. 12tys. zł! Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,82 mkw. w dopiero co oddanym do użytku budynku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł64,10 m² 9 563,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeszcze niższa cena - 613.000zł Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem na nowym osiedlu. Szczecinek, ul. Polna. Parter. Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice | Osiedle Witosa | 52 m | 1 piętro | balkon | 2 pokoje z możliwością 3 | do remontu Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł80,70 m² 15 489,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Krowoderskiej Powierzchnia całkowita mieszkania wraz piwnicą przynależną to 80,7m2 Mieszkanie 72,80 m2 Piwnica 7,9 m2 Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł25,74 m² 16 511,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament marina kąty rybackie, vis A vis przystani jachtowej Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament - Lokalizacja: kąty Rybackie, ul. Portowa, osiedle Marina - Powierzchnia: 25,74.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł56,59 m² 20 657,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament Z wyjątkowym tarasem O pow. Blisko 50m2. Stare miasto - blisko odry - oddanie 2q 2026 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ul. Ciepłej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na I piętrze dwupiętrowej kamienicy w Piastowie w Piechowicach Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł70,38 m² 18 329,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni, światła i komfortu życia ta nieruchomość zdecydowanie do nich należy. Wyjątkowo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 911 zł57,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,79 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł53,60 m² 4 272,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność biura nieruchomości prestige Na sprzedaż prezentujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,26 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż w nowej cenie oferujemy mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł30,65 m² 8 450,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona kawalerka w dzielnicy Wyczerpy. Mieszkanie składa się z : - pokoju z dużym balkonem (w pełni umeblowany) - dużej kuchni z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł41,40 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne, dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz! Nieruchomość położona jest przy ulicy Podgórnej. Lokal o powierzchni 41,40 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł75,85 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez pcc gotowe do odbioru Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park! Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł103,69 m² 8 573,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 103,69 m, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Mieszkanie jest.