dowolna

Mieszkania

95 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 880 ogłoszeń

1 300 000 zł58,30 m² 22 298,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Oferujemy państwu do sprzedaży! Mieszkanie na Kazimierzu w rejonie ul. Starowiślnej, przy ul. Przemyskiej. Mieszkanie o powierzchni 58,30 m2, mieści się na IV piętrze kamienicy z 1931.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł97 m² 18 041,24 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 96,87 m , zlokalizowanego na zielonym osiedlu soho na warszawskiej Pradze-Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 765 000 zł50,47 m² 34 971,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji Gdyni. Idealne jako second home lub też inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł94,76 m² 11 608,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji - Miasteczko Mistrzów Olimpijskich w Mysiadle. Lokal o powierzchni 94,76m2, składający się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł20,67 m² 8 950,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne, przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Staromiejskiej (na deptaku) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł46,55 m² 16 949,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us cena promocyjna ograniczona czasowona sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł75,58 m² 10 968,51 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Duże 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny. Szanowni Państwo przedstawiamy Państwu duże 3 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję. Prezentowane mieszkanie o pow. 72,58.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gajowa , 60 m2 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,50 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, w otoczeniu zieleni i ciszy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł74,30 m² 11 103,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (74,29 m2) położone na 2. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą na osiedlu Parkitka. Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie z balkonem | ul. Walecznychdo wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,20 m² 9 541,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

ul. Perseusza | 3 pokoje | balkon | po remoncie Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Perseusza. Dwustronny układ zapewnia doskonałe doświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł27,36 m² 8 516,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Kawalerka w Stargardzie, powierzchni 27,36m2 w sercu Starego Miasta. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 3. piętrze w klimatycznej części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł63 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie znajduję się na czwartym piętrze. Mieszkanie jest do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 995 zł33 m² 11 515 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem: 2-pokojowe Mieszkanie z balkonem Szukasz cichego, bezpiecznego i doskonale skomunikowanego miejsca do życia? Oto propozycja dla Ciebie! Mieszkanie z Potencjałem: - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,30 m² 6 218,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu przy ul. Witkacego Mieszkanie o powierzchni 61m2 na 3 piętrze bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,36 m² 9 659,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż - gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Dobczycach. Bez prowizji dla kupującego. Przestronne, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,75 m² 4 845,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie o pow. 56,75 m2 z balkonem na 2 piętrze do gruntownego remontu w centrum Konina. Rozkład pomieszczeń: - salon, - kuchnia, - 3 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł54,20 m² 11 715,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 280 zł37,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42,40 m² 7 665,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m na 2. piętrze w pięciopiętrowym bloku, mieszczącym się przy al. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

279 990 zł42 m² 6 666,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z obłędnym widokiem na Stargard! Lokalizacja: stargard, osiedle Zachód Powierzchnia: 42 m Liczba pokoi: 2 Na sprzedaż przytulne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,50 m² 19 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pachnącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 184 zł63,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,36 m² 7 634,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -wasilków - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,86 m2 , Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł137,92 m² 5 430,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż oryginalne mieszkanie w otoczeniu zieleni. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Przemysłowej w Wejherowie - w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł44,20 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 44,2 mkw, z balkonem , usytuowane na IX piętrze w bloku przy ul. Poczdamskiej. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł134,11 m² 6 263,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa kameralna inwestycja Żurawia Łąka z 2025r. w Rumi! Kompleks energooszczędnych domów szeregowych położonych w sercu Rumi. Każdy z segmentów wyposażony jest w prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56,77 m² 11 432,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Głogowie Małopolskim przy ulicy Fryderyka Chopina. Mieszkanie wykończone w 2025roku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł48 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy - Blisko Ronda onz. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w cichej i bezpiecznej okolicy, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 810 zł57,64 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo atrakcyjne, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Łubinowej /ołtaszyn - dzielnica Krzyki. Lokal o pow. 60m2 z dużym balkonem, usytuowany na parterze trzy piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Szarych Szeregów na osiedlu Zubrzyckiego. Oferty sprzedaży mieszkań na tym osiedlu pojawiają się wyjątkowo rzadko gdyż osiedle po pierwsze jest przyjaznym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,79 m² 12 030,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż apartament 3-pokojowy | 49,79 m | Osiedle Śląskie Ogrody | oferta od pierwszego właściciela Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem i przemyślanym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 45 m2 w dzielnicy Salwator (zwierzyniec) w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. T.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, położone na 4. piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Lokal do remontu, co daje możliwość urządzenia go według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł47,31 m² 18 875,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość powierzchni 47.31 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł52,22 m² 16 909,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne 52 m w Stelmachów Park Wejdź tylko z walizką! Szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój kameralnego osiedla z błyskawicznym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24,20 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 24,2 m na wynajem. 2km od śum! Do mieszkania przynależy również piwnica, która również będzie do dyspozycji nowego najemcy. Lokalizacja: zabrze, ul. Klonowa Do wynajęcia odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38 m² 17 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 38m , 2-pokojowe, znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z 1955 roku. Kamienica z zadbaną zielenią. Odgrodzony parking wspólnotowy. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij