dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w Opolu przy ulicy Plebiscytowej. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 64m2 i znajduje się na drugim piętrze. Lokal ma dogodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,73 m² 12 960,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2011 roku, przy ul.Waryńskiego 31. Na ok.38 m2 znajdziemy salon z aneksem, sypialnię, łazienkę z wc. Wnętrze wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 474 zł39,32 m² 13 007,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40,20 m² 8 706,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 40 m w bloku z cegły na 2. piętrze na osiedlu Skrzetusko. Układ mieszkania: 2 pokoje Osobna kuchnia Korytarz Łazienka Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł68 m² 18 367,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 68 m | 3 pokoje | 2 łazienki | taras | Bagry / Płaszów Cena mieszkania: 1 249 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne: 50 000 zł (osobna księga wieczysta) Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 228 zł57,87 m² 13 102,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł103,85 m² 5 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 836 zł39,23 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na parterze w poszukiwanej lokalizacji - osiedlu Nad Jarem, przy ulicy Leszczyńskiego. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ok. 48 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,66 m² 12 515,41 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 ustawne pokoje z balkonem! Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,86 m² 8 087,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,86m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowej kamienicy na Starym Polesiu. Okna pcv z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji "nova Klonova" przy ul. Klonowej w Kielcach Na powierzchnię 55 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 420 zł28,77 m² 13 535,61 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 752 zł28,96 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł89,97 m² 8 191,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul. Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 455 zł40,61 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ mieszkania: 4 niezależne pokoje osobna kuchnia (do aranżacji).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70,70 m² 4 229,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Przestronne, wysokie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 na parterze w kamienicy przy Akademii Policji w Szczytnie. Ze względu na położenie idealnie nadaje się inwestycyjnie pod wynajem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł57,57 m² 25 186,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie. Ekspozycja względem stron świata - zachód, z widokiem na basen. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 550 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł67,21 m² 5 207,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż Bystrzyca Kłodzka Najważniejsze atuty : Spokojna okolica Bliskość infrastruktury W pełni rozkładowe mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,30 m² 10 461,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny - świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 170 zł45,46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł54 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku przy ul. Piotra Wysockiego na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,02 m² 10 432,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Siechnicach pod Wrocławiem, w niedalekiej odległości od stacji pkp. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,70 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,7 m 2 usytuowane na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Żołnierzy Niezłomnych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,01 m² 2 863,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedmiotem oferty jest trzypokojowy lokal mieszkalny będący częścią składową dużego klimatycznego domu wraz z udzialem w budynkach gospodarczych i dużą działką. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 557 200 zł106,55 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament Z ogródkiem nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,70 m² 11 241,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 46,7 m , na którą składają się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna kuchnia 8m2 - przedpokój - łazienka z oknem 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

691 650 zł87 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 87,00 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 750 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54,50 m² 12 458,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Przejezdna - 54,5 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duży taras 9,20 m2 - miejsce parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo + 55 tys., zakup obowiązkowy) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 400 zł69 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł42 m² 20 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: unikalna inwestycja w sercu Zaspy. Unikalna ze względu na wyjątkową lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń, mimo położenia osiedla tak blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,10 m² 14 797,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 2-pokojowe w stylowej kamienicy w ścisłym centrum Świnoujścia w strefie wyłączonego ruchu samochodowego (deptak). Powierzchnia mieszkania wynosi 37.1 m2 (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej części Bronowic, kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealne dla par lub małych.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,24 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta na wyłączność tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł49,09 m² 15 889,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,60 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie - ul. Kościuszki 64, elbląg lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Kościuszki 64 w Elblągu w atrakcyjnej i wygodnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 117 zł51,53 m² 15 391,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem i tarasem w Antoninku koło Poznania Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Antoninek, to miejsce,.