dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

339 000 zł37,30 m² 9 088,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone na parterze w budynku Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej (msm) przy ul. Wojska Polskiego w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,04 m² 14 169,30 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zawieszona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 813 zł45,77 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocyjna cena plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,80 m² 69,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Co powiesz na poranki ze światłem wschodzącego słońca i widokiem na panoramę Warszawy bez hałasu ulicy wielkiego miasta a jednak w świetnej lokalizacji w stolicy? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł56,40 m² 3 900,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest na obrzeżach centrum miasta powiatowego Nowego Miasta Lubawskiego, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, produkcyjnej, miejskiego parku i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów A partament | rokicińska | | pierwszy najem | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 44 m 2 , położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 600 zł29,52 m² 20 447,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Pragi lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi. Lokalizacja ta cechuje się bardzo dobrą komunikacją liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł38,50 m² 5 451,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł76,30 m² 24 901,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Salwatorze, na Wzgórzu Św. Bronisławy w zakątku przy ulicy Władysława Anczyca. Lokalizacja Dzielnica: salwator Ulica: władysława Anczyca Przystanek: salwator.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m2 na 5 piętrze w sześciopiętrowym nowym budynku przy ul. Koszykarskiej w Krakowie - dzielnica Płaszów. Mieszkanie 2 pokojowe o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Geodezyjnej na warszawskiej Białołęce. Lokal na drugim piętrze w budynku z roku 2009, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł56,84 m² 4 222,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Lokal na parterze przy rondzie 56m2, możliwość wyeksponowania reklamy, sobieskiego - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Lokal na parterze w bardzo widocznym miejscu przy rondzie, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł44,30 m² 22 957,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Placu Wolnica w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1912 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

323 200 zł40,10 m² 8 059,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji. Więcej informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 z Ogródkiem położone na Parterze przy ulicy Placu 1 Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł95,34 m² 6 073 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta specjalna! Dla mieszkań zarezerwowanych do końca czerwca 2026 - pergola tarasowa gratis! Nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji przy ul. Witosa w Łęgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł28 m² 11 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, wyposażone mieszkanie po remoncie generalnym na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana w zadbanej kamienicy w Śródmieściu Katowic na ul. Słowackiego-tuż obok Galerii Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł47,34 m² 10 752,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Zamiejskiej w lokalizacji cenionej przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,68 m² 3 397,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kolejowej w Bobolicach! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł35 m² 15 997,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni - idealne pod inwestycję lub na start! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? A może marzy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania w cichej okolicy. Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia na 1 piętrze. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy przy ul. Orlik-Rückemanna. Cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,20 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, urządzone w nowoczesnym stylu, dwupokojowe mieszkanie w Stawigudzie k. Olsztyna. Położone jest na I piętrze w bloku wybudowanym w 2018 roku. Jest to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł58,80 m² 8 078,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w domu czterorodzinnym. Mieszkanie z ogrodem, piwnicą oraz strychem do dyspozycji. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł51,24 m² 4 195,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej części Sianowa, niedaleko Koszalina. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, własny kawałek terenu i niską.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 120 m2, zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z pięciu pokoi, dwóch kuchni oraz dwóch łazienek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie na ul. Borowskiej - Krzyki / Gaj Polecamy mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Opis: dwustronne, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł120,80 m² 2 309,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Szukasz nieruchomości w trakcyjnej lokalizacji z pięknym widokiem za oknem? To idealna propozycja dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż bezczynszowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

617 500 zł36,35 m² 16 987,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Wymieniona elektryka, hydraulika, wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

348 861 zł33,87 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkową inwestycję w cichej okolicy, otoczonej licznymi drzewami, co gwarantuje prywatność i spokój. To idealna baza wypadowa z łatwym dostępem do atrakcji turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł31,88 m² 21 329,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne mieszkanie dostępne od 1 listopada 2025 roku, które zachwyci każdego ceniącego komfort i funkcjonalność. Położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Borowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 535 zł37,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,64 m² 12 956 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Borkowie przy ul. Współczesnej, na osiedlu Nowy Horyzont. Nieruchomość o powierzchni 53,64 m stanowi bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł65,33 m² 29 695,39 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w Gdańsku na Przymorzu nieruchomość: wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,33 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa niezależne pokoje z wpółotwartą kuchnią z oknem. Salon z wyjściem na duży balkon od strony dziedzińca. Przestronna sypialnia. Mieszkanie umeblowane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61,95 m² 4 826,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,95 m2, zlokalizowane na III piętrze przy ul. Kościuszki 8 w Ełku. Cena lokalu mieszkalnego wynosi 299.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł39,45 m² 2 281,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem, dobrze nasłonecznione i ciepłe do własnej aranżacji z widokiem na Dzikowiec. Lokal położony na trzecim piętrze w kamienicy. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł171,20 m² 70,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Stylowy, 5-pokojowy apartament 5-pokojowy w sercu Starego Miasta - tuż przy Plantach. Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 171,20 m , zlokalizowany na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 836 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,27m2 znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Pohulanka 12. Lokal mieści się na 2.piętrze w 3.piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł46,20 m² 18 614,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z garderobą | 46,20m2 | po generalnym remoncie | pod lasem | słoneczne | gotowe do zamieszkania | piwnica Nieruchomość mieści się w jednej z najbardziej komfortowych do.