dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 966 zł57,09 m² 18 479 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w Oleśnicy. Lokal o powierzchni 54 m znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł116 m² 24 129,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł48,28 m² 6 959,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną serdecznie zapraszamy do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 140 zł65,70 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym tarasem w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,38 m2, położone na 1. piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50,50 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania, w pełni umeblowanego, gotowego do użytkowania, a dodatkowo przyjaznego zwierzętom, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą! Do.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł51,48 m² 9 479,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w 2016r w atrakcyjnej lokalizacji ul. Lipowa 12, ścisłe centrum. Powierzchnia: 51,5 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł56,79 m² 6 779,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie | parter | ogród | dwa miejsca parkingowe <- to tylko kilka zalet tej nieruchomości. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania w stanie developerskim o pow. 56.79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł90 m² 6 433,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy mieszkanie na piętrze w nowej inwestycji przy ul. Dębickiej w Rzeszowie to propozycja dla osób, które lubią przestrzeń, światło i możliwość elastycznej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73,37 m² 6 119,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie 73 m w nadmorskim Mielnie przy ulicy Wakacyjnej Szukasz miejsca blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,77 m² 7 485,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Lewina Brzeskiego. Opis nieruchomości: mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł73,50 m² 4 829,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. To doskonała okazja dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji. Nieruchomość w świetnym podziale,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36,87 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia - miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie - Siechnice Oferujemy Państwu na wynajem atrakcyjną kawalerkę położoną w Siechnicach. Siechnice - 1 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł56,40 m² 2 393,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy nieruchomość w miejscowości Krynki przy ulicy Bema. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,4m2, które znajduje się na drugim piętrze w bloku z docieplonej cegły. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią przy ul.Na Zakolu Wisły (przy Porcie Płaszów, niedaleko ul.Saskiej, Koszykarskiej). Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł96,38 m² 8 497,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł95 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście w Wodzisławiu Śląskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł440,58 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 364 zł51,04 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wkrótce gotowe do wprowadzenia - świetna lokalizacja bez wkładu własnego tylko   ! Szukasz komfortu, dobrej komunikacji i sprawdzonej inwestycji? To mieszkanie od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,21 m² 6 796,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nowa niższa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje przy ul. Wynalazek Komfort i Styl w Sercu Mokotowa wprowadzenie Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po pracy stanie się Twoją prywatną oazą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze w kameralnej zabudowie szeregowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 925 zł36,95 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna ładna kawalerka, znakomita lokalizacja. Bardzo ładna, nowocześnie zaprojektowana kawalerka w kamienicy, na pograniczu Śródmieścia i Woli do wynajmu. Kawalerka po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe ,rozkładowe mieszkanie z balkonem , zlokalizowane na zadbanym , spokojnym osiedlu we Wrocławiu. Idealne dla pary, singla , lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - doskonała lokalizacja - 700 m od morza - cicha i spokojna okolica - pełna infrastruktura usługowo-handlowa - idealne na inwestycję - Park Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie na Małym Płaszowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł123,62 m² 6 463 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi - Idealna inwestycja! Zapraszamy do zakupu przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 123,62 m , zlokalizowanego przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł74,30 m² 3 324,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, bezczynszowe, 2 garaże, działka ogrodowa Kto chce zaoszczędzić pieniądze i w cenie kawalerki w mieście kupić większe lokum by cieszyć się urokami wiejskiego życia - ten powinien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł66,91 m² 7 995,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 150 zł46,60 m² 14 337,98 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł75,91 m² 6 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,50 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje/balkon/chocianów/ Od zaraz 210 000,00 zł Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 726 zł48,14 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje na IV piętrze | 49,78 m | Balkon Czasem mniej znaczy więcej. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,78 m , położone na IV piętrze, łączy kompaktowy metraż z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł61,08 m² 8 184,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,08 m , położonego przy ul. Kościuszki. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł22,70 m² 8 458,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny! roi 8,00% Do sprzedaży mieszkanie o pow. 22,70 mkw po kapitalnym remoncie z kuchnią w zabudowie, łazienka po remoncie. Mieszkanie obecnie wynajmowane za 1400zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. Lokalizacja: ul. Szpora.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Narutowicza 5 w Łasku. Mieszkanie w pełni umeblowane! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 619 zł56,83 m² 15 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Agencja Westate oferuje Państwu na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o dużym potencjale, zlokalizowane na 5. piętrze budynku z 1980 roku, z windą. To idealna propozycja dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij