dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 8. piętrze w zadbanym budynku na Wzgórzu Wolności Lokal znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71,30 m² 9 803,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,67 m² 12 683,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ustawna kawalerka 30m i balkon od południa! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko pod domem. Klucze odbierzesz 06.2026 ->ZADZWOŃ 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,78 m² 9 824,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym stylu - Osiedle Willa Park, rybnik - Wielopole Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł35,40 m² 3 361,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na poddaszu trzypiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z kuchni, pokoju, toalety, schowka.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł47,82 m² 4 914,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Zabrza przy ul. Kowalskiej (osiedle Barbary Śródmieście). Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł68,74 m² 8 510,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

'Nieruchomości Apartament' Jolanta Żelichowska   Przestronne mieszkanie 68,74 m2 na piętrze, idealny dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68,74.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja- centrum miasta! jasne słoneczne mieszkanie! Oferujemy do sprzedaży jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł48,85 m² 3 582,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomosci ,mały Domek' prezentuja bardzo komfortowe 3 pokoje w uroczym mieście Wleń. MIeszkanie zadbane ,po kapitalnym remoncie z wymiana instalacji włącznie. Balkon w formie logi.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,10 m² 16 451,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 54,10 m + 1,68 m piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł69,76 m² 9 159,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne od ręki | Bez prowizji | Nowe 2-poziomowe z ogrodem 75 m Lubajny k. Ostródy Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 69,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł58,70 m² 12 775,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zalety nieruchomości: -doskonała lokalizacja w pobliżu komunikacji miejskiej, zapewniająca szybki dostęp do wszystkich części Trójmiasta -spokojna, pełna zieleni okolica, -3 przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,50 m² 11 973,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Urokliwy apartament o powierzchni 37,5 m2 w samym centrum Zielonej Góry. Tego miejsca nie definiuje sam metraż. Definiuje je światło wpadające przez ogromne łukowe okna, wysokość wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 58 m2 położone w Świdniku przy ul. Cisowej. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w budynku z 2023 roku. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł36,71 m² 9 479,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada. Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 011 000 zł53,44 m² 18 918,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 53.44 m2 | Ogródek | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł129 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkową nieruchomość inwestycyjną składającą się z dwóch niezależnych mieszkań położonych jedno nad drugim, w kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł112,15 m² 7 124,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 34 m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 600 zł70,21 m² 7 956,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i bez prowizji Możliwość zakupu przez obcokrajowców - bez konieczności uzyskania pozwolenia na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkania zlokalizowane w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł67 m² 12 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe mieszkanie 3-pokojowe 67 m , z 2 ogródkami Bella Vista, kielce, bez podatku pcc Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 474 zł53,53 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym osiedlu w bloku obejmującym 160 mieszkań zaprojektowanych z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Zróżnicowane metraże od 40,09 do 81,01.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 250 zł64,10 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48,63 m² 17 067,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ochota - Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę i spokój. Architektura osiedla harmonijnie łączy nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł61 m² 12 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł96 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ustroń równica Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w Beskidach Lokalizacja , Wyjątkowe apartamenty bezczynszowe w sercu Beskidów, 660 m.n.p.m - unikalne położenie na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,29 m² 8 206,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na dwa pokoje, położone na 2 piętrze w zadbanym 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało przeprojektowane - z kuchni zrobiono.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł84,01 m² 11 903,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze w budynku z windą. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł38,14 m² 7 338,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji z piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38m z piwnicą gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,81 m² 8 502,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach w zielonej dzielnicy Ligota przy ul. Stara Kłodnicka. Lokal mieszkalny mieści się na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkanie gotowego do wprowadzenia się położone w centrum Bielska Podlaskiego na parterze. Całkowita powierzchnia mieszkania 58 m2. Powierzchnia obejmuje cztery pokoje- w tym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł52 m² 13 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament z balkonem i dostępem do basenu, położony w spokojnej, zalesionej części Pobierowa Zapraszamy do zamieszkania w malowniczym apartamencie, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł35,70 m² 16 498,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Serdecznie polecam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane przy Alejach Jerzego Waszyngtona. Usytuowane jest ono na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1962 roku. . Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 43 m, 2 pokoje. Mieszkanie jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Piękne, urządzone w eleganckim stylu, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | Winda | Rozkład | gen. Romualda Traugutta Numer oferty w biurze: 6411/4186/omw przeznaczenie: 3 - 6 osób budynek I osiedle - ul. gen. Romualda Traugutta Piętro 1 z 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł82,08 m² 9 137,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja Ostatnie dwa Apartamenty Sprzedaż w III etap Osiedla Dominikański e Do sprzedaży oferujemy nowy komfortowy apartament (o pow. 82,08m2) - C 2 składający się z: - obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł39,25 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Karpacza. Lokal mieszkalny w apartamentowcu położony jest na pierwszym piętrze w kilku-lokalowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,15 m² 8 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 położone na niskim parterze czterokondygnacyjnego budynku. ( wejście z 0, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55 m² 13 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Jagodnie w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij