dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

325 000 zł36,52 m² 8 899,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż cicha kawalerka o powierzchni 36,52 m , położone w zielonej i spokojnej części Opola Śródmieście. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 140 m2, w tym garażu o pow. 20 m2, położone na parterze, z udziałem 20 % w działce gruntu o powierzchni ok. 1.300 m2. Wygrodzony teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53 m² 20 754,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Złoty Potok. Nieruchomość z 2019 roku, utrzymana w świetnym stanie, gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,50 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, balkon, skrytka, budynek nowy. Powierzchnia mieszkania 55,50m2. Układ pomieszczeń: -salon 22m2 z wyjściem na balkon 4m2 -sypialnia 11m2 -kuchnia 9m2 -łazienka 4m2 - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 000 zł30,79 m² 9 353,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 30,79 m2 i składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym na podwyższeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł30 m² 17 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł29,50 m² 91,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka z prywatnym ogródkiem Al. Rzeczypospolitej 4, możliwy również wynajem na biuro lub lokal usługowy. Oferuję na wynajem w pełni umeblowaną kawalerkę,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł54,03 m² 3 794,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc! Tylko w vista nieruchomości! Na sprzedaż polecamy mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum Wałbrzycha. Budynek czterorodzinny, ogrodzony, położony przy ulicy Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 552 zł33,84 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ustawne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku przy ul. Pięknej w Dominowie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54,24 m² 13 827,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie 3-pokojowe 54 m z widokiem na Warszawę ul. Złotopolska 15 idealne na inwestycję lub do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem 54.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł56 m² 24 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe, świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie (55.95m2) w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 320 zł57,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł58,10 m² 13 476,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doskonale położone osiedle mieszkaniowe wybudowane w 2022 roku w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Kameralne budynki 6-cio piętrowe naterenie zamkniętym , monitorowanym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 807 zł71,97 m² 29 092,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

428 500 zł24,35 m² 17 597,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament nad morzem | Idealny pod inwestycję i wynajem! Jeśli szukasz nieruchomości w otoczeniu lasu, 20 min spacerem od plaży, z ogromnym potencjałem najmu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 986 zł32,53 m² 8 484,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 24,58 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł79 m² 3 405,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Miłoszów, gm.Leśna * mieszkanie 3-pokojowe o pow. 79m2, dwupoziomowe + duży ogród (pow. 400m2) z altaną, meblami ogrodowymi i huśtawką + 2 komórki * cena: 269.000zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 992 zł24,39 m² 38 253,05 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowych apartamentów w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej na malowniczym południowo-wschodnim zboczu Kościeliska.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

946 638 zł95,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tarasy Śląskie to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ul. 3 maja w Chorzowie. Kameralne położenie, sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwinięta infrastruktura miejska sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 039 zł46,17 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na 7. Piętrze Z panoramicznych widokiem - piasta towers Elegancja i funkcjonalność | Nowoczesny budynek | Maksymalne wykorzystanie światła dziennego Agencja Partners.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,70 m² 8 932,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Wajdeloty, w najbardziej pożądanej części dzielnicy lsm (osiedle Mickiewicza). To oferta dla osób, które kochają.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,35 m² 7 984,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej ofert na: / Oferujemy do wynajęcia apartament 40m2 w Grudziądzu na nowym osiedlu przy ulicy Mieszka I. Całość nowocześnie i funkcjonalnie wykończona -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł30,40 m² 29 572,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w cenionym obiekcie Seaside Park w Kołobrzegu Na sprzedaż komfortowy apartament w pierwszej linii zabudowy przy morzu Piętro 6/6, strona wschodnia Boczny widok na morze!.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy penthouse o powierzchni 139 m w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Inwestycja Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł56,23 m² 8 091,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - Baranów kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,23m , położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Mogilska 120b. Dobre połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

743 500 zł82,71 m² 8 989,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

4 pokoje | 82,71 m | 2 balkony | Osiedle Ogrody centrum Stalowej Woli Biuro bip Smart Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,71 m , przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 760 zł35,72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł119,18 m² 27 605,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: luksusowy apartament 119,18 m | ul. Białej Floty | Mokotów Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 119,18 m zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 920 zł62,88 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 070 zł39,90 m² 10 302,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł45 m² 43 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie w sercu Gdańska prestiżowa inwestycja doki Living Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł97 m² 5 360,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjny Gotowiec lub Przestronny Apartament Łódź, ul. Kilińskiego 47 Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 97 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 552 zł63,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa, kameralna inwestycja W wysokim standardzie wykończenia tylko 12 apartamentów na parterze tarasy Z ogródkami - na piętrach przestronne balkony zielona, spokojna okolica nie czekaj - kup.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,20 m² 9 684,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w bardzo pożądanej lokalizacji - Pruszcz Gdański ul. Obrońców Wybrzeża, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. 2 pokoje | balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament klasy Comfort + Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni blisko 51 m z balkonem, komórką lokatorską i gwarantowanym dostępem do parkingu dla.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł37,32 m² 5 037,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z kw - Bytom, rozbark Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,50 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,50 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50m2 położone w samym centrum Gdyni. Atuty: - posiada wiele możliwości aranżacyjnych -.