dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

599 000 zł73,91 m² 8 104,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie z balkonem oraz własnym garażem, zlokalizowane przy ul. Matejki 3D, na spokojnym osiedlu Lipowy Dwór w Iławie! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 w Rewie z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 910 zł71,78 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bydgoszczy? To wyjątkowo ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,81 m w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł41,23 m² 11 642,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł33,96 m² 27 090,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny Z tarasem | 33,96 m | apartamenty zakopiańskie Zakopane | ul. Szymony 17e Rynek: wtórny Powierzchnia: 33,96 m Piętro: parter Stan: wykończony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Szukasz mieszkania w centrum miasta, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 698 zł34,69 m² 25 762,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi pośrednictwa. Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli 600m od Ronda Daszyńskiego! Cena 1 005 698 zł - pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł73 m² 21,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 73m2 składa się z jasnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch niezależnych sypialni, osobnej łazienki oraz oddzielnego wc, co zapewnia wygodę i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 075 000 zł206,47 m² 5 206,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

478 890 zł41,20 m² 11 623,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41,2 m . Lokal położony jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

769 500 zł78,50 m² 9 802,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje | 7 min. DO pst | idealne pod wynajem lub dla rodziny Szukasz nieruchomości, która będzie na siebie zarabiać? A może przestronnego mieszkania dla rodziny w najlepiej skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 787 006 zł52,87 m² 33 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy wykończony pod klucz apartament z ogródkiem o powierzchni 40,05 m2 centrum Zakopanego Na sprzedaż funkcjonalny, 2-pokojowy apartament z dużym ogródkiem i widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m, usytuowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 890 zł61,66 m² 8 399,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dostępne W kredycie - bez wkładu własnego Skorzystaj z rządowego programu i zamieszkaj na swoim szybciej. O mieszkaniu nr. 3 : przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł84,75 m² 4 471,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu Świebodzina. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów, szkół oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza - mieszkanie z widokiem na las Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 945 zł41 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie wyróżnia się jednym z najmocniejszych atutów tej inwestycji dużym, półokrągłym tarasem o powierzchni aż 18,23 m . Na 41 m zyskujesz funkcjonalne 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

485 000 zł54,51 m² 8 897,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży mieszkanie z dwoma balkonami w nowym budownictwie przy ul. Widok, kajkowo , przedmieścia Ostródy. Mieszkanie o pow. użytkowej 51.15m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69 m² 15 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaz mieszkanie z dużym potencjałem zlokalizowane Na Starym Mieście, w niedalekim sąsiedztwie Kazimierza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 946 zł40,82 m² 13 105 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 178 125 zł94,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,58 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 53,58 m przy ul. Krakowskiej Administracyjnie działka znajduje się w miejscowości Świlcza, na granicy z Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł27,33 m² 13 867,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży - nowoczesne mieszkanie Z tarasem w prestiżowej lokalizacji aura towers. Na sprzedaż wyjątkowe, jednopokojowe mieszkanie ( lokal użytkowy w kw) o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,81 m² 6 627,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Cerkwicy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 48,81 m (powierzchnia całkowita 52,81 m ), położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł66,70 m² 13 313,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kurpiel Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Raciborskiej 15 E w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Krakowskim "ruczaju".

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 37m, położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Marszałkowskiej. Mieszkanie składa się z: - pokoju przejściowego do sypialni, - jasnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł34,14 m² 11 277,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szczecina Łękno / Pogodno. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł52,51 m² 11 995,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Sikorskiego w Piasecznie. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,36 m² 5 965,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z oferta mieszkania położonego na czwartym piętrze bloku w samym Centrum. Lokal mieszkalny składa się z: - dużego pokoju dziennego - funkcjonalnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość wystawienia faktury vat za wynajem mieszkania! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł54,42 m² 8 048,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na parterze budynku z 2005 roku w centrum Cieplic. Nieruchomość o powierzchni 54,42 m2 składająca się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,73 m² 5 663,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się na parterze dwupiętrowej kamienicy na Wałbrzyskim Szczawienku. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w centrum Rybnika przy Kościuszki w niskim bloku z balkonem. Przynależne miejsce parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie bardzo przytulne i ciche pomino idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł69,20 m² 13 511,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 652 zł59,64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Złoty Stok to malownicze, górskie miasteczko znane z atrakcji turystycznych, spokoju i przyrody. Ta kawalerka w klimatycznej kamienicy to doskonała opcja na: własne górskie lokum,.