dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A5 Mieszkanie o powierzchni 37,08 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 11,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótko: dwupokojowe mieszkanie- 53m2 I ul. Łagiewnicka -tuż obok Parku im. Adama Mickiewicza I Nieograniczone możliwości aranżacyjne Atuty: lokalizacja - rewelacyjna lokalizacja tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 530 zł36,10 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie w inwestycji "flow", w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Łodzi. Świetna lokata kapitału oraz idealne miejsce do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osa Nieruchomości zaprasza na prezentację przestronnego 2-pokojowego mieszkania o pow. 71 m zlokalizowanego w centrum Wrześni przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,37 m² 5 709,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfortowe pokoje z balkonem | 59,37 m | 7. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł59,50 m² 7 058,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

793 800 zł58,80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł54,40 m² 8 270,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni 54 m2 na Polance. W skład mieszkania wchodzi: * salon * sypialnia * oddzielna kuchnia * łazienka * przedpokój * pokój na piętrze Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,80 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe (powierzchnia 38,8 m ) w okolicy metra Młynów. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Tyszkiewicza. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł69,50 m² 8 762,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,50 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł27 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,05 m , położone w Krakowie przy ul. Telimeny , w budynku z 1984 roku. Lokal znajduje się na parterze i stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł67,68 m² 9 796,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży 10.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,61 m² 6 180,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! 2 pokoje | 51,61 m do remontu świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Dekerta. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł66,99 m² 15 524,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy dwupak inwestycyjny składający się z dwóch gotowych, w pełni wyposażonych mieszkań zlokalizowanych na V piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł101,21 m² 15 798,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku w Sopocie. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone przy ulicy Radzikowskiego Miejsca postojowe dla mieszkańców, 2 balkony, świetny dojazd (stacja kolei aglomeracyjnej, węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł68,90 m² 11 973,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnym miejscu, z zielenią za oknem i układem, który naprawdę daje przestrzeń domownikom? Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Wolfkego na.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Nowa oferta- oferujemy na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe położone na III piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe otoczone innymi lokalami, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł27 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka z balkonem w samym sercu Płocka ul. Tumska Agencja Centrum poleca do sprzedaży: na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka przy ul. Tumskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 680 zł46,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł76,50 m² 4 692,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie u mnie! Przestrzeń, komfortowy rozkład pomieszczeń i zacisze tuż pod lasem to trzy cechy mieszkania, które za chwilę może być Twoje. Ta oferta to prawdopodobnie to czego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,48 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m 2 dobrze skomunikowane- w pobliżu pętli tramwajowej i sklepów. Mieszkanie składa się z: umeblowanej, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł43 m² 3 093,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł49 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - na Chełmie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem pokoi w budynku jednorodzinnym osiedle Zazamcze 1 os. cena najmu - 500zł / msc pomieszczenia: parter: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna kuchnia i łazienka Piętro: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł38 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od 09/2026 września 2026: duże studio Z balkonem I parkingiem - prądnik Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł41,18 m² 38,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m2 położone na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Ks. Jałowego nieopodal Rynku. Rozkład mieszkania: -przedpokój, -2 oddzielne pokoje, -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71,20 m² 9 129 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni użytkowej 71,2 m2 + 12 m2 poddasza do aranżacji. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów, bez stresu, za to z klasą! Na sprzedaż oferujemy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł45,89 m² 13 924,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą. Okna z wyjściem na balkon skierowane na zachód lub wschód. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów, w południowo - wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super cena - tylko teraz Mieszkanie bezczynszowe pow. ok. 40m 2 przeznaczone dla 1 lub 2 dorosłych osób pracujących opis: do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. ok. 40m 2 położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,14 m² 11 900,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grunwald ul. Smardzewska | Winda | Garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł27,30 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nowa inwestycja - mieszkania W stanie deweloperskim W komorowicach śląskich! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Kameralna inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka / Żeglugi Wiślanej - 2 pokoje - 53m2 / nad Kanałem Żerańskim we speak english gotowe do wejscia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 122 zł60,40 m² 10 896,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, nowoczesnego miejsca w świetnej lokalizacji bez konieczności wchodzenia na piętra? Mam do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni ok. 23 m , położoną na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

434 214 zł50,49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Osiedle Nove Garby znajduje się w szybko rozwijającej się okolicy i oferuje sprawną komunikację do centrum Poznania. Do szkoły lub przedszkola można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 590 zł55,15 m² 8 170,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Specjalna okazja na zakup 3 pokojowego mieszkania z ogromnym balkonem prawie 10m2 w wyjątkowej Cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 700 zł44,55 m² 26 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33,27 m² 11 091,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesny design z bliskością natury, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Na sprzedaż nieruchomość o pow. 33,27 m2 wraz.