dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

560 000 zł68,67 m² 8 154,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż położone na I p. w 1-piętrowym budynku. Mieszkanie 2-poziomowe : a) na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,80 m² 56,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 39-metrowe krowodrza ulica prądnicka Do wynajęcia przestronne mieszkanie 1 pokojowe przy ul. Prądnickiej. Znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym niewielkim bloku. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł185 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego i ekskluzywnego apartamentu w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sochaczew, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego - spokojne osiedle z dobrą infrastrukturą i blisko centrum miasta. > 50 m2 > 2 pokoje z oddzielną kuchnią > balkon > budynek z 1980 roku > 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 000 zł28,26 m² 11 394,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Mieszkanie o pow. 28,26 m2 w bardzo kompaktowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwu-poziomowe 200 m2 w atrakcyjnej części miasta w Aleksandrowie Kujawskim. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Nie szukaj! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 972 zł50,17 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowym osiedlu Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów i Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50 m2, położone na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na Grabiszynie. Dzięki ekspozycji na trzy strony.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł77,61 m² 96,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00; - ul. Mierosławskiego 17; - całkowity koszt wynajmu: 8.592,09 zł + prąd; - przeznaczone dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem Symbol mieszkania A1 Powierzchnia 73,23 m2 4 pokoje - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój Taras 21,87 m2, winda od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,70 m² 12 691,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone, gotowe do wejścia przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 45,70 m2, usytuowana na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,31 m² 5 936,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Borki, dwa pokoje 45,31m. Ogrodzony blok czteropiętrowy, na zamykanym, monitorowanym terenie. Położony przy ulicy Fryderyka Chopina, zadbany budynek administrowany przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

837 500 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. - oferta idealna pod najem krótkoterminowy - Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł42,15 m² 21 091,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Absolutna Prime location w Poznaniu. Bezpośrednia bliskość zieleni, stawów i parków. Cisza, willowa zabudowa. Nie bez powodu mówi się, że Sołacz jest najbardziej prestiżową dzielnicą do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 500 zł59,05 m² 11 473,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem z ekspozycją południowo-wschodnią o powierzchni 59,05 m2 w inwestycji 'osiedle Pastelowe', które w sposób naturalny łączy ze sobą spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 40mkw, zlokalizowane w Katowicah Szopienicach, w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy Zespole.

Szczegóły ogłoszenia

807 672 zł36,88 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36,88 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

488 262 zł42,83 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dla inwestora ale nie tylko! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 644 zł33 m² 10 292,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament 118 m z tarasem w inwestycji Willa Wrocław english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł87,20 m² 18 922,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Zeusa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy. Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,34 m² 18 597,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie w Krośnie przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

637 304 zł54,38 m² 11 719,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.4, ogródek: 15,3 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,60 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na parterze w Głogowie, przy ul. Oriona Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na zabudowany balkon, - dwóch pokoi, - kuchni ( na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D4 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,59 m2, taras - 11,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Kruszwicy- os. Zagople, 38 m2, balkon. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 404 zł69,96 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / - biuro.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł112 m² 7 669,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum Łodzi ul. Sienkiewicza | 111,75 m | Parking | Potencjał inwestycyjny Na pierwszym piętrze modernistycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł78,84 m² 3 044,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Nowa niższa cena 240 000! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 68,3 m - do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł75,60 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje /chocianów/piwnica/ogródek Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje / balkon / wysokie 1 piętro / okolice Manhattanu" / 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł107 m² 2 757,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie do sprzedania o powierzchni 107 m2 przy ul.Bat.Chłopskich.w Kwidzynie.Mieszkanie jest na II pietrze i jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,15 m² 25 238,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących jakość, spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie bliskość miasta i plaży. Nieruchomość o powierzchni 47,15m , położona na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

523 935 zł38,81 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniała lokalizacja, nowy apartamentowiec oraz klimatyzacja to podstawowe atuty! Salon z aneksem kuchennym, z nowoczesną zabudową kuchenną wraz ze sprzętem agd oraz naczynia i garnki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 695 zł25,71 m² 19 396,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,05 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na I piętrze - Żarów! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon, dwa osobne pokoje, kuchnia oraz.