dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

849 000 zł67,35 m² 12 605,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

PM Luksusowe mieszkanie w centrum miasta Oławy Nowoczesne i stylowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, łączące elegancję z funkcjonalnością. Jasne wnętrza zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 651 zł36,66 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł55 m² 12 182 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

1 858 000 zł61,94 m² 29 996,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wnętrze zaprojektowane i wykończone w modnym stylu Japandi - harmonia japońska + prostota skandynawska. - oliwa zielone serce miasta, blisko Parku Oliwskiego i Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł34 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie wykończone mieszkanie na osiedlu Piasta Polecam Państwu 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piasta, przy ul. Towarowej. Usytuowane na 11. piętrze w wieżowcu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł40,34 m² 4 933,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł42,19 m² 13 865,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego, nowoczesnego apartamentu w Opolu. Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł57 m² 14 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie składa się z: - salonu - 1 sypialni, - 2 sypialni, - aneksu kuchennego, - łazienki, - holu, - balkonu. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne przestronne W świetnej lokalizacji Oferuję do wynajęcia od zaraz bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego. Jest to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 500 zł32,58 m² 23 004,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w tej inwestycji to atrakcyjna propozycja dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrza oraz wyjątkowej lokalizacji blisko wody i terenów rekreacyjnych. Przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie w okolicy Parku Śląskiego w zielonej, spokojnej dzielnicy Bytkowa w Siemianowicach Śląskich, na.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48,02 m² 67,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne trzypokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na szóstym piętrze z balkonem z widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38,30 m² 6 527,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do Katowic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,30 m² 16 853,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m , położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wleń

Wleń,dolnośląskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dużą kawalerkę położoną w miejscowości Wleń - przy samym rynku. Kamienica po remoncie dachu, kominów i częściowo elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł102,10 m² 28 305,58 zł/m²

 

Piętro:32/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność Sky Tower, 51-kondygnacyjna wieża o wysokości 212 m, w której na piętrach 28. do 48. znajdują się 184 apartamenty, a niższe poziomy stanowi przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł27,70 m² 13 790,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w gotowym etapie inwestycji sprzedane! W ofercie mieszkania w nowym etapie inwestycji w trakcie budowy. Planowane odbiory IV kwartał 2027r. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł52,50 m² 20 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane jest przy ul. Jana Olbrachta (róg ul. Powstańców Śląskich). Lokal na 2 piętrze w budynku z windą. Rok budowy 2018. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 728 zł55,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja 22 mieszkań o powierzchni od 25,12 m do 83,11 m w dwóch budynkach z windą - zamknięte w nowoczesnej formie - ze wspólnym garażem podziemnym i komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł51,34 m² 1 928,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 51,34 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. Zielonej w Głuszycy Górnej. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27,12 m² 6 821,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulna tulna kawalerka 27,12 m po remoncie idealna na start lub dla studenta! 185 000 zł Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 27,12 m , położoną w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł75,54 m² 26 078,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w sercu Mokotowa z 2 balkonami *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł40,50 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Grażyny, lublin. Idealny dla pary, studenta lub pod wynajem. Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

288 000 zł39 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność!polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W nowym bloku Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m 2 usytuowane w nowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej 12 w Łodzi w pobliżu Manufaktury. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na ul. Tatarskiej w Legnicy. W skład mieszkania 104 m2 wchodzą: -Sypialnia -pokój -salon -widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 830 zł87,14 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z antresolą o łącznej pow. 87,14 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku oraz antresolę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,40 m² 16 584,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Sokółka Zielenisz w Gdyni Wygodne mieszkanie o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku, otoczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 370 zł30,61 m² 25 559,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Narożny apartament z balkonem widokowym o powierzchni 30,61 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 zł75 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 198 zł40,02 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkania 1-pokojowe oraz 2-pokojowe, z balkonami oraz na parterze z ogródkami, usytuowane w spokojnej okolicy, w nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł90 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania w przedwojennej kamienicy przeznaczonego dla kadry oficerskiej lotnictwa. Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

187 500 zł92,55 m² 2 026 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 92,55 m2, zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Korfantego 32 w centrum Bytomia. - i poziom (część.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 100 zł38 m² 27 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja mieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wprestiżowym obiektu W Apartments Wola, ul. Siedmiogrodzka W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 320 zł50,09 m² 10 447,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - centrum Wejherowa - Blisko infrastruktury usługowo- handlowej - Blisko komunikacji miejskiej - Oddzielna kuchnia - Piwnica lokalizacja: nieruchomość położona na Osiedlu 1000- lecia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 51 m2 przy ul. Przyjaźni polsko-węgierskiej na Podgórzu. Lokalizacja Nowoczesna, pełna zieleni i doskonale zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego. Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

266 639 zł30,48 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,48 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 060 zł34,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij