dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł60,90 m² 3 596,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Jelenia Góra prezentuje mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry przy ul. Wolności. Idealne na start, lub jako inwestycja pod wynajem studentom- obok szkoła. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż przestronne, bardzo wygodne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze kamienicy w samym centrum Poznania, ul. Wierzbięcice 13. 5 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł43,90 m² 7 471,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 43,90 m2, położone na 1 piętrze trzypiętrowego budynku w centrum starego miasta Stargardu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł81,20 m² 11 699,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czy szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w Bydgoszczy, z widokiem na rzekę i dostępem do natury? Marzysz o tarasie, ciszy i kameralnym budynku z windą?.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł77,80 m² 17 352,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z ogrodem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł83,10 m² 15 643,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne 4 pokoje | 83,1 m | Zamknięte osiedle | Mokotów - Bartycka 22b Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny w zielonej i spokojnej części Mokotowa? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł62 m² 10 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł42,10 m² 18 883,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem - 42,1 m | Osiedle Poloneza (2020 r.) Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 42,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,35 m² 15 413,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wyższym standardzie, natychmiastowe wydanie! lokalizacja: mieszkanie położone na pięknym Osiedlu biotura, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,28 m² 88,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od maja kawalerka- bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary. Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł67,60 m² 9 008,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania, które daje Ci coś więcej niż tylko metraż daje możliwość stworzenia przestrzeni idealnie dopasowanej do Twojego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja i otoczenie Tuż przy Motławie, w sąsiedztwie Starego Miasta i Europejskiego Centrum Solidarności 5 minut spacerem do ścisłego centrum Gdańska Blisko restauracje, galerie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,62 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe, na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku. Budynek położony jest na spokojnym zielonym osiedlu, na warszawskim Służewcu. Dobrze rozwinięta infrastruktura - dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 499 000 zł202,21 m² 12 358,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 202,21m2, położone w samym sercu Elbląskiej Starówki. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł115 m² 3 817,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow.115m2 mieszczące się w bloku z 2002r.na os.Górczyn. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy ma 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 990 zł56 m² 10 714,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe do zamieszkania, schludne i gustowne, 3 pokoje na Małych Bartodziejach! Mieszkanie na parterze w bloku z 2017, położone w dogodnej lokalizacji, ukryte przed miejskim ruchem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł70,07 m² 7 663,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Są mieszkania ładne. Są mieszkania funkcjonalne. A potem są takie, które jeszcze w bonusie mają to coś To ogłoszenie dotyczy dokładnie takiego miejsca! Nietuzinkowe wnętrze osadzone.

Szczegóły ogłoszenia

490 360 zł45,67 m² 10 737,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy Apartament z Balkonem i Piwnicą w Rusinowie - Blisko Plaży, kompletnie Wyposażony Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu położonego w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowane gotowe do zamieszkania! Malinka jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji 36 m | 2 pokoje | po generalnym remoncie W skład mieszkania wchodzi: jasny, nowoczesny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł46,80 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Żurawica, ul. Wojska Polskiego Blisko jednostki wojskowej Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Żurawicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł56,48 m² 20 715,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 56,48m2 w inwestycji Novum. Jest to cicha i kameralna inwestycja znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gacki

Gacki,świętokrzyskie

110 000 zł38,23 m² 2 877,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w miejscowości Gacki koło Pińczowa. Lokal znajduje się w kameralnym 1-piętrowym budynku i ma powierzchnię 38 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: przestronny duża loggia z widokiem na wewnętrze patio i zieleń spacerkiem do Starówki Opis: powierzchnia 89,37 m2 ostatnie piętro mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10. Powierzchnia mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Mokotowie - u zbiegu ulic Iwickiej i Podchorążych. Budynek otoczony zielenią, wewnątrz osiedla, w odległości 500 metrów od bramy.

Szczegóły ogłoszenia

551 800 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam dla Was prawdziwą perełkę na Wyżynach! To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, które zaskakuje swoją wyjątkową atmosferą i funkcjonalnością. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

274 999 zł45,71 m² 6 016,17 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,7m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z windą w centrum Pabianic. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

791 966 zł62,73 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł58 m² 14 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Nowe Miasto Różanka przy ul. Obornickiej. Lokal o powierzchni 58 m mieści się w stylowym budynku loftowo-industrialnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł131,57 m² 4 940,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34 m2 w bardzo bliskiej okolicy dworca metropolitalnego oraz poddasze o powierzchni 80 m2 z możliwością przekształcenia na lokale mieszkalne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł49 m² 14 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*Dwupak inwestycyjny - 2 niezależne kawalerki z ogródkami | Naramowice, poznań* Na sprzedaż świetna propozycja dla inwestora - *mieszkanie o pow. 49 m *, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,22 m² 14 195,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cesja! lokalizacja Mieszkanie położone jest w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsk, przy ul. Czereśniowej, na terenie inwestycji Rosa Residence. To spokojna i rozwijająca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł67 m² 25 373,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Popowickiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja. Mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 składające się z: salonu, dużej otwartej kuchni, przedpokoju, 2 sypialni oraz przestrzennej łazienki. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,20 m² 12 569,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,2m2 przy cichej uliczce na Popowicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym, w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł80,33 m² 5 166,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 042 zł46,65 m² 11 061,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= komfortowe mieszkanie = W pełni umeblowane = = miejsce W hali garażowej = Na wynajem komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu w Krauszewni (gmina Swarzędz). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 958 zł64,75 m² 7 999,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.