dowolna

Mieszkania

95 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 876 ogłoszeń

Rynek pierwotny

639 000 zł45,85 m² 13 936,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł59 m² 13 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje z potencjałem | 59 m | balkon | Ursynów ul. Kazury Szukasz mieszkania, które możesz dopasować do swoich potrzeb? Ta nieruchomość daje realne możliwości aranżacyjne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł29,75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na 1. piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107,50 m² 7 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Family Park Ksawerów - nowoczesnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje z antresolą w centrum miasta Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 32,30 m .

Szczegóły ogłoszenia

423 192 zł64,12 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia stella, 3 pokoje na parterze, kameralne osiedle otulone lasem mieszkanie W stanie deweloperskim, z miejscem postojowym I komórką lokatorską lokalizacja: stella to.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania z tarasem, od strony zielonego dziedzińca, położonego w nowym kompleksie apartamentowców, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł74,51 m² 10 723,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament w sercu bydgoskich Bartodziejów Zanim umówisz się na prezentację możesz zobaczyć ten apartament podczas wirtualnego spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł89,24 m² 53,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od już - dla singla, pary, 2 znajomych lub na prowadzenie biura - do podpisania umowy najmu potrzebne przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu spacer 3D:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł42 m² 14 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: -5 minut spacerem do przystanku tramwajowego - szybki i wygodny dojazd do centrum miasta; -ok. 900 m do przystanku autobusowego;, tylko 15 minut samochodem do ścisłego Centrum Gdańska; -1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,64 m , zlokalizowane na osiedlu Zawiszów. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł110 m² 15,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Os. Wyzwolenia - mieszkanie o pow. 110 m2 składające się z 2 pokoi, dużego salonu z aneksem kuchennym, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z wc, garderoby, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,80 m² 23 792,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce, przy ulicy Wczasowej, zaledwie kilka minut spacerem od morza i piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i umeblowana kawalerka o powierzchni 23 m , położona przy ulicy Pomorskiej na Osiedlu Industria Idealne mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 6. piętrze apartamentowca w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł24,31 m² 16 001,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Widokowa kawalerka w Świeradowie Zdroju, z panoramą na góry Izerskie. Oferowany lokal o powierzchni 24,31 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł115 m² 3 730,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania, które nie narzuca stylu, ale daje nieograniczone możliwości? Przy ul. Kamionki 5a w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach czeka nieruchomość, która może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł34,62 m² 21 721,55 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 750 zł46,65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa na ostatnie apartamenty! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Apartament w inwestycji przy samym jeziorze, a jednocześnie blisko morza i plaży - ok.700m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł102,19 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na popularnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,80 m² 5 209,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47.8 m2, w miejscowości Kleszczewo, gmina Wieliczki, powiat olecki. Do mieszkania przynależy ogródek, budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na prestiżowym osiedlu, blisko morza. Możliwość wynajmu na okres 2miesiecy. Mieszkanie: na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44,20 m² 6 900,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Rzeźnicka 20, olecko Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania (parter) w stanie deweloperskim, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł55,93 m² 6 079,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,93 m , położone na parterze w kamienicy w miejscowości Żłobizna (gmina Skarbimierz), z szybkim dojazdem do Brzegu. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,72 m² 15 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,72 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł68,55 m² 9 628,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,55 m , położone w nowoczesnej inwestycji Szklane Tarasy, zlokalizowanej w atrakcyjnej i spokojnej części Piły,.