dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 550 zł42 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne dwa pokoje z balkonem przy ul. Gojawiczyńskiej. To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 czeka na nowych lokatorów, którzy docenią spokój oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 880 zł56,56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla pośrednika. Brak podatku pcc. Luksusowe Mieszkania w Bielsku-Białej - Oddanie w Sierpniu 2025! Marzysz o wymarzonym mieszkaniu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,72 m² 6 294,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,49 m² 12 758,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na sprzedaż - Poznań, podolany | ul. Jasielska 7h, lokal A.3.43 (2/4) Pekabex Development JA_SIELSKA. Jeden z najlepiej położonych lokali w całej inwestycji. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz bliskość Wisły zachęcą do relaksu na świeżym powietrzu, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43 m² 13 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul Astronautów na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym. Układ mieszkanie : - pokój 20 m - pokój 10 m - kuchnia 6 m - łazienka 4 m -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 91m2 do wynajęcia W centrum pszczyny z tarasem! Mieszkanie świeżo po remoncie. Koszty najmu: czynsz odstępny: 2500zł/mies.+ Media Kaucja zwrotna 2x czynsz Media; Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona jest Rumi tuż obok Parku Starowiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł215,54 m² 3 015,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż I piętro powierzchni mieszkalno-usługowej o łącznej powierzchni 215,54 m2 w Bytomiu przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość skład się z części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł33,61 m² 9 223,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne dwa pokoje na osiedlu XV-Lecia. Ładne, po remoncie, salon z aneksem kuchennym, zabudowa meblowa i wyposażenie, meble pokojowe, duży balkon, przytulna osobna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł50,87 m² 6 113,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 315 zł61,16 m² 9 602,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje z balkonem i 2 miejscami postojowymi - Siechnice Komfortowy i funkcjonalny układ, spokojna okolica, dużo zieleni w otoczeniu. Mieszkanie dwustronne, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,90 m² 5 010,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w Rudnej. Nieruchomość o pow. 49,90 m2, składa się z : - dużego umeblowanego salonu otwartego na kuchnię, - kuchni w pełni umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,62 m² 9 857,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie na parterze Giżycko, ul. Żeglarska 2/u7 Na parterze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,62 m, w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,80 m² 10 225,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,80 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym, zadbanym i monitorowanym bloku mieszkalnym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,13 m² 6 569 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na parterze w bloku przy ul. J.H. Dąbrowskiego w Pyrzycach, województwo zachodniopomorskie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł63,10 m² 8 225,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45 m² 13 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa - Prądnik Biały, ul. Pachońskiego Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje z balkonem | Czuby Północne | gotowe do zamieszkania Na wynajem przytulne i odświeżone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Jutrzenki w Lublinie idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł62,80 m² 4 219,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Uchorowie około 9 km od Obornik, 10 km od Murowanej Gośliny i 15 km od Rogoźna. W najbliższej okolicy znajduje się sklep spożywczy i plac.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem w hali gazowej, do wynajęcia Gdańsk Morena. Atuty: komfortowe, funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 359 946 zł78,31 m² 17 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Mokotowie z dwoma balkonami blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

189 000 zł43,05 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 43,05 m2 - Bytom, ul. Powstańców Warszawskich Świeżo wyremontowana kamienica | Stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,70 m² 10 164,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku cztero-piętrowym przy ulicy Fantastycznej - Czuby os. Skarpa. Lokalizacja: - osiedle cieszące się nieustannym popytem.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł88 m² 14 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam na prezentację pięknego i zadbanego mieszkania 3-pok. w samym sercu uroczej i bardzo pożądanej dzielnicy Strzyża w Gdańsku. Perełka wśród mieszkań. Prezentacja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania trzypokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ. Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem okolica.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,32 m² 14 709,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuje na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy stacji II linii metra - stacji Księcia Janusza. Lokalizacja: - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycyjne mieszkanie Winnica Zbrodzice - zarabiaj na mieszkaniu w centrum Polskiego Zagłębia Lecznictwa Uzdrowiskowego. Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu unikalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31,62 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny nad morzem | Najem krótkoterminowy bez kompromisów Ten apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek: krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 386 zł62,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 53 m2 ul. Nożownicza, wrocław, stare Miasto, cena: 848 000 zł (16 000 zł / m2) Powierzchnia: 53 m2 Liczba pokoi: 3 Ogrzewanie: miejskie; media miejskie Piętro: 2/3 Czynsz: 920 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Prezentujemy nową, kameralną inwestycję w Boguchwale, która łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł97,43 m² 7 338,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedaży absolutnie klimatyczne mieszkanie ( lokal mieszkalny ) położony na II piętrze w dwu piętrowej odnowionej kamieniczce w centrum Szklarskiej Poręby przy ul. 1 maja. ( róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,83 m² 8 224,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,83 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji - ul. Dubois,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł106,92 m² 11 971,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

260 000 zł35,49 m² 7 326,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie ,nad jarem" sprzedaż. Proponujemy Państwu sprzedaż mieszkania 1- pokojowego z balkonem, widnej kuchni, łazienki, oraz przedpokoju o łącznej pow.35,49m2 + piwnica Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 zł60 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, w pełni umeblowana kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym - Gliwice ul. Kozielska 106. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł72,99 m² 9 727,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni (72,99m2) znajdujące się na parterze budynku z 2015 roku w województwie Kujawsko-Pomorskim w miejscowości Łabiszyn. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł63,77 m² 9 549,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

= na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe = = funkcjonalny układ = = Pomagamy w sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Leśnym w Koziegłowach. Koziegłowy to jedna.