dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

239 000 zł48,89 m² 4 888,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św. Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł68,68 m² 13 686,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż gustownie wykończone mieszkanie w apartamentowcu Long Bridge przy ul. Kościelnej 33 w dzielnicy Jeżyce. Lokal zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,70 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe 60,7 m , balkon loggia, piwnica, doskonała lokalizacja! Mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 001 zł46 m² 21 000,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,24 m² 18 385,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Pana Tadeusza - (możliwość wykończenia). Na powierzchnię 42.81 m składają się: Salon z aneksem kuchennym. Z salonu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,04 m² 10 159,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54,04m , położonego w nowym budownictwie przy ul. Roweckiego 18 w Śremie. To idealne miejsce dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł104 m² 10 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie W centrum | 2 lokale | gotowa inwestycja Na sprzedaż nieruchomość o unikalnym układzie i szerokim potencjale - zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 475 zł52,19 m² 21 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetny, ustawny układ lokalu. Bez prowizji, bez 2% pcc! uniwersalność: dwupokojowe mieszkanie dla miłośników miasta, rozrywki, ale i wypoczynku. Jest ciche. Uwagę zwraca ponadprzeciętna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 700 zł39,34 m² 9 550,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,34 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji w Mysłowicach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,93 m² 13 248,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w spokojnej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy blisko Zalewu Zemborzyckiego. Bardzo jasne ciepłe i słoneczne dzięki dużym panoramicznym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

= komfortowe mieszkanie = W pełni umeblowane = = miejsce W hali garażowej = = najem okazjonalny = Na wynajem komfortowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Nowy Izabelin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 264 zł59,36 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 397 000 zł95,88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 963 zł58,02 m² 11 098,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł21,17 m² 22 668,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł142,79 m² 19 959,38 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

River Towers | Ekskluzywny Penthouse dla Ludzi Sukcesu Wyjątkowa przestrzeń | Prestiżowa lokalizacja | Nieograniczone możliwości ***** Cenisz swój czas? Mieszkaj w centrum miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,04 m² 11 084,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Nowoczesne osiedle składające się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 733 zł63,35 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja Przestronne mieszkanie na Mokotowie harmonogram płatności 20/80 *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł66 m² 4 695,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 766 zł83,40 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów. Jedyny taki i zarazem najlepszy układ 4 pokoi na inwestycji. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł26,21 m² 11 407,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Kościuszki nowe mieszkania w centrum Bydgoszczy, bez prowizji i podatku pcc! Nowa Kościuszki to nowoczesna inwestycja w Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł60,40 m² 9 586,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nowe o powierzchni 60,40 m 2 , 4 pokoje na Glinkach! Budynek nowoczesny odebrany w maju 2024 roku , dwupiętrowy w cichej kameralnej okolicy. Plusem mieszkania jest to, że.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł78,61 m² 11 181,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w jednym z budynków na ul. Marka Grechuty w Opolu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,30 m² 13 325,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, 5 pokoi, balkon, 2 garaże, komórka lokatorska, białołęka Nowodwory, ul. Grzymalitów, zieleń i spacery nad Wisłą Zapraszam na prezentację dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,90 m² 13 422,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe 2-pokojowe o powierzchni 40,9 m . Lokal położony jest na 2. piętrze w kameralnym budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł35 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wykończonego studia z balkonem w prestiżowej inwestycji tuż nad rzeką! Zapraszam na prezentację: aleksandra Anyszko +48 602.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Atrakcyjna kawalerka położona na 1 piętrze niskiego ocieplonego bloku z cegły. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Składa się z salonu, osobnej dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe mieszkanie 4-pokojowe w Poznaniu. Idealne na komfortowy najem lub reprezentacyjną siedzibę firmy. Wyjątkowa nieruchomość na wynajem, położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42 m² 10 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,20m , znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowego bloku na Os.Lecha z uregulowanym gruntem Wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania blisko Wrocławia, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz mieć codziennie kontakt z naturą, a jednocześnie szybki dojazd do miasta? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 874 zł39,98 m² 12 277,99 zł/m²

 

Piętro:11/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł21 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz małej kawalerki dla Siebie lub pod inwestycję ? włącznie za gotówkę! Położona w dzielnicy Wilczak- blisko Centrum i Starego Miasta, kawalerka 16m2 (powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł94,55 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe z antresolą 94,55 m Spokojna okolica, szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Oferuję przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94,55.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,60 m² 7 818,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,6m2 położone na 4 piętrze w niskim zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Węgierskiej na bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,30 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje 51,3 m Staszów, ul. Wschodnia 3 pokoje | Trójstronne | Po remoncie | Top lokalizacja Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł189 m² 19 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie o doskonałej lokalizacji położone w samym sercu Sopotu a zarazem cichej. Mieszkanie jest doskonale do mieszkania ale również pod inwestycję, w tej chwili jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł90 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 105 m w prestiżowej inwestycji Podgórze Park Hill przy ul. Zamoyskiego. Inwestycja Podgórze Park Hill to inwestycja o unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74 m² 17 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon,1 łazienka oraz duża garderoba. Nowoczesne życie w Letnicy Letnica to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,66 m² 8 551,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie Dąbrowa Górnicza, gołonóg, ul. Kasprzaka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, gustownie urządzone i w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł105,53 m² 6 055,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Asnyka. Położone na wysokim parterze w niskim budynku wielorodzinnym. W jego skład wchodzą: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 271 600 zł63,58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 63 m | Balkon 9 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.