dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

1 800 zł31,83 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,60 m² 9 196,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis lokalizacji: mieszkanie na Bałuckich Kozinach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni. Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,80 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie 53,8 m z balkonem i garażem | Aleja Lawendowa Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , zlokalizowane przy Alei Lawendowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 651 zł37,22 m² 13 074,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji | 0% pcc! Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem 5,2m2. Rozkład pomieszczeń - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia; - sypialnia; - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 130 zł72,99 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.99 m położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,41 m² 7 155,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w Brodnicy na ulicy Malickiego. Brodnica woj. kujawsko-pomorskie. Promocyjna cena sprzedaży! Cena przed promocją wynosiła 395 000 zł. Obecna promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł54 m² 13 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28,40 m² 80,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na I piętrze w Lublinie na Starym Mieście. Układ i wyposażenie: mieszkanie składa się z : otwartej kuchni oraz pokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,52 m² 16 497,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2 pokoje na greenwood | Południowy zachód | Duży balkon | Oferuję funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone na nowoczesnym osiedlu Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł53,80 m² 12 730,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdańskiej Oruni Górnej przy ul. Kurierów Armii Krajowej! Rozwinięta dzielnica, w której znajdziesz wszystko co potrzebne. Bliskość głównych szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 353 zł71,45 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. Miejsce to cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,5 m2 zlokalizowana w topowej lokalizacji przy ul. Gromskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bez prowizji Mieszkanie w trakcie remontu (możliwość doboru mebli i agd) Środkowe mieszkanie z antresolą na 1. piętrze w zabytkowej kamienicy, ogrzewanie gazowe, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie! Oferujemy do sprzedania mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 34 m 2 , na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku w okolicy ul. Królewieckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł100 m² 6 690 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż! bezczynszowe apartamenty Z ogródkami I dwoma miejscami postojowymi Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstaje w Niepołomicach w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,41 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 169 zł42,55 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji i 0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62 m² 13 693,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, niskim budynku mieszkalny m o 4 kondygnacjach nadziemnych z windą, garażem podziemnym i tylko 17 mieszkaniami, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,23 m² 9 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, pogodno, ul. Karola Huberta Rostworowskiego, 3 pokoje, II piętro, na sprzedaż. Tylko u Nas! Piękne 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,40 m² 63,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Smardzowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2 znajduje się na 1. pietrze budynku ( 2019 rok ) z windą. Nieruchomość jest jasna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 zł47,25 m² 45,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca Rezydencja Asnyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 29m2. Mieszkanie składa się z: - salonu - oddzielnej kuchni ze światłem dziennym - łazienki - przedpokoju - garderoby - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 988 724 zł99,26 m² 20 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń już dziś - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy! O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł71,50 m² 5 944,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Malborku przy ul. Jagiellońskiej 116. Szukasz jasnego i komfortowego mieszkania dla swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Chcesz zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł41 m² 7 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niebywała alternatywa 2 pokoje + 2 balkony w trakcie inwestycji w samym centrum Bełchatowa tylko wejść i zamieszkać! Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne, wyremontowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 320 zł51 m² 15 849,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł40,54 m² 4 316,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na IV piętrze w bloku przy ul. Karkonoskiej w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,70 m² 8 087,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł124 m² 5 161 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 124m2 położony na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 336 zł28,77 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku. Do lokalu przynależą aż dwie piwnice, co.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł41,90 m² 3 508,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie po remoncie, położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Mroczkowice. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowanego na III p. w kamienicy - miasto Chojnów. Lokal mieszkalny 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł84 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje oryginalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 na Starej Krowodrzy. Lokal znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł88,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy państwu do sprzedaży widokowe mieszkanie z tarasem - 53m2! Prądnik Czerwony, ul. Marchołta / ul. Załuskich/ Oś. Oświecenia. Mieszkanie o powierzchni 88,20 m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo własności. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 120 zł49,20 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,96 m² 5 212,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe M4 we włodawie Mieszkanie o powierzchni 47,96 m2 w świetnej lokalizacji - Włodawa, gmina Włodawa, powiat włodawski, woj. lubelskie. Trzypokojowe lokum czeka na nowych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 500 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40,94 m² 12 188,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość dostępna tylko w naszym biurze. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku (gdańsk/kowale).