dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną kuchnią Mieszkanie: - metraż: 35 m - Składa się z Pokoju, kuchni, łazienki, holu z dużą szafą do przechowywania, balkon. - piętro: 2 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł13 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Mikrokawalerka idealna zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Do sprzedaży również kawalerka 18 m2: 170.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję Zielony Zakątek, nowoczesne, kameralne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w malowniczej części Ustronia. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł67 m² 14 776,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł98 m² 6 112,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bielsko-biała okolice parku. TA oferta tylko W naszym biurze. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , zlokalizowane na 1-piętrze klimatycznej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,42 m² 13 639,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40,12 m² 89,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Warszawa, ochota -kawalerka 40m z dużą widną kuchnią na ul. Białobrzeskiej Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze - pokój z wyjściem na wąski.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w inwestycji atal Aleja Pokoju idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż prezentujemy nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na zielonym Mokotowie - tuż obok rezerwatu przyrody Jeziorko Czerniakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do oferty trafia mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Dąbrowskiego 50 w Częstochowie. Lokal jest nieumeblowany, dzięki czemu możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł53,80 m² 13 288,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,80 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2002 roku, zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,37 m² 4 181,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w dobrze skomunikowanej części Słupska przy ul. Niemcewicza. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,60 m² 11 781,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Świetnie mieszkanie na Gądowie Małym, ul. Szybowcowa we Wrocławiu. Mieszkanie o pow. 46,6mkw, składa sie z dwóch pokoi, odrębnej kuchni z oknem, odrębnego wc i z łazienki, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,20 m² 6 350,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone w Lidzbarku Warmińskim. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,84 m² 8 090,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamkowa Park - 3 pokoje (73,84 m ) z balkonem nowoczesny standard możliwość modyfikacji układu! Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 73,84 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł63 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów | Woronicza / Ksawerów | 3 pokoje | duża loggia | garaż | komórka Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Przy Woronicza (2016), w rejonie Ksawerów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta akceptowane Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Krakowa - Krowodrza, ul.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35,50 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł59,72 m² 13 864,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu z charakterem i stylem, gotowym od zaraz? Klimatyczne kamienice są w Twoim guście? Chcesz mieszkać w sercu Wildy, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł61,12 m² 6 462,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem i potencjałem ul. Kościuszki, łódź Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym klimacie, położone w sercu Łodzi lokalizacji, która tętni życiem.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł51 m² 18 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Górczewskiej 181 na Woli w Warszawie. To idealna propozycja dla pary lub singli ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 052 zł45,54 m² 8 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł67,07 m² 21 455,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych inwestycji w Trójmieście - Zajezdnia Wrzeszcz. To.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł35,20 m² 19 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsk Stare Miasto, w gustownej kamienicy z 1966 roku. Z racji rewelacyjnego położenia doskonale nadaje się do wynajmu krótko i długo terminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 732 zł32,44 m² 20 367,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 873 zł57,97 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m2 na katowickim Ochojcu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 7 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł188,80 m² 1 054,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży połowę dwurodzinnego domu z działką o powierzchni 681 m2do zagospodarowania. Piękne położenie na granicy z lasem, pośród terenów zielonych na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 624 zł39,54 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł49,40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: 3-pokojowe mieszkanie w budynku mieszkalnym jednorodzinnym, dwulokalowym w zabudowie wolnostojącej, w Inwestycji Osiedle przy Proszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,09 m² 44,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w Lesznie przy ulicy Ostroroga - Nowe Ogrody. Mieszkanie dostępne od zaraz! Na powierzchnię 36,09 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym pokój łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z balkonem zlokalizowane na Zaodrzu ul. Niemodlińska Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł116 m² 18 956,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością zaprezentujemy bardzo atrakcyjnie wykończony gotowy do zamieszkania apartament 3 pokojowy z dwiema łazienkami połączonymi ze sobą na strzeżonym osiedlu z jeziorkiem Marina.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł55,86 m² 13 694,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 202 558 zł41,24 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 731 000 zł86 m² 20 127,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronny apartament 86 m2 przy ul. Krasińskiego w samym centrum Krakowa ,niedaleko bulwarów wiślanych i wawelu.Prezentowany apartament o metrażu :.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł195,98 m² 2 194,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przygotowuje do sprzedaży lokal mieszkalny w miejscowości Małkinia Górna. Lokal składa się z sześciu pokoi, kuchni oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 500 zł50,53 m² 14 654,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 5053 m, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Powstańców w Krakowie Mistrzejowice. Lokal sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,14 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie trzykondygnacyjne o łącznej powierzchni.