dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 628 zł104,29 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5-pokojowe mieszkanie z balkonem/loggią | 104 m | Prądnik Biały | ul. Meiera | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni ok. 104 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł138 m² 101 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29,50 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ager nieruchomości oferuje Do Wynajęcia Ustawną Przytulną kawalerkę z wydzielonym pokojem o pow.29,5m2 m2 położoną na 1 piętrze w niskim kameralnym jednoklatkowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,35 m² 7 623,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Środkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,35 m 2 położone na spokojnym osiedlu, przy ulicy Mściwoja II (vis.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł82,80 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum Częstochowy przy ul. Ogrodowej 5 m. 11. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy bliźniak do wynajęcia | Wysoki garaż (mieści busa) | Ogród | 3 sypialnie + garderoba | 10 min od galerii mokotów Na wynajem nowoczesny, świeżo wybudowany bliźniak o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł42,03 m² 4 401,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju - ul. Śląska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku w samym centrum Jastrzębia-Zdroju, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 200 zł44 m² 26 754,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A.partament 1 pokojowy z możliwością przerobienia na 2 pokoje Inwestycja składa się z 2 nowoczesnych budynków, w których powstaną 243 apartamenty. Na dachu jednego z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł100,23 m² 31 428 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prestige Real Estate prezentuje do sprzedaży: czteropokojowy, wysoki na 3m apartament do własnej aranżacji w sercu Powiśla. Rozkład: - nieruchomość składa się z przestronnej części.

Szczegóły ogłoszenia

275 009 zł44,59 m² 6 167,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Widne, ciche, z Potencjałem! Lokalizacja: chełm, ul. Połaniecka (obok Kościoła, 100 m od ul. Lwowskiej) Powierzchnia: 44,59 m2 Liczba pokoi: 2 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 222 zł35,60 m² 12 393,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na poznańskich Winogradach! Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Poznaj ofertę w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Czarnów ul. Lecha 6, o powierzchni 44m2 w cenie 389 000 zł, w stanie gotowym do zamieszkania. Układ Mieszkania: widny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 870 zł60,35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości prezentuje nowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka Kupujesz bez prowizji - oszczędzasz już na starcie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 zł52 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mint Property prezentuje do wynajęcia nowy, w pełni umeblowany apartament typu penthouse z dużym tarasem (72m ), komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59,30 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: nowe osiedle przy ulicy Lubomierskiej na wrocławskich Stabłowicach - w otoczeniu zieleni i trasą spacerową wzdłuż rzeki Bystrzyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47,90 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie na Osiedlu Zielonym w Tarnowie przyciąga równowagą między spokojem a dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co dzień. 47,9 m , drugie piętro w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł34,60 m² 12 976,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferta tylko W naszym biurze! Słoneczne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul Włościańskiej. Idealna nieruchomość dla osób chcących pracować i wypoczywać we własnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł28 m² 78,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oakestate biuro nieruchomości prezentuje ofertę najmu: stylowa kawalerka 28 m | wysoki standard | ksm Kielce | garaż w cenie | balkon Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie składające się z: - przestronnego salonu - sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal obecnie ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,70 m² 54,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem Pogórze | Kosakowo | blisko morza | 43 m | od zaraz Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pogórzu (gmina Kosakowo) o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Łomna-Las idealne dla singla lub pary. Co znajdziesz w środku?.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł49,40 m² 34,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania 3. pokojowego z balkonem Bielsko-Biała, ul. Majkowskiego 17 (złote Łany). Szukasz funkcjonalnego i w pełni umeblowanego mieszkania w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze. Lokal jest świeżo odmalowany, przygotowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł34 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł118 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o pow. 85 m2 .bardzo wygodne do mieszkania jak również super inwestycja znajdująca się w pobliżu Politechniki Śląskiej. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł59 m² 21 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu o powierzchni 59 m2 z loggią na Wilanowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł83,66 m² 9 311,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego, po kapitalnym remoncie mieszkania o powierzchni 83,66 m , usytuowanego na parterze kamienicy przy ul. Baryckiej. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59,30 m² 6 559,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 59.3m2, położone na 2 piętrze w bloku na ulicy Batorego w Busku-Zdroju. Atutem mieszkania są duże, przestronne, widne pokoje. Bardzo atrakcyjne położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- oferuję do wynajęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Budynek z 2010 roku, wyposażony w windę. Widok z okien na zieleń. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 055,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu niedaleko Placu Kromera. Powierzchnia 54 metry kwadratowe sypialnia duży pokój połączony z kuchnią, balkon z widokiem na działki,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł42,86 m² 3 943,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,86 m , położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

924 150 zł57,76 m² 15 999,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Woli - ul. Ogrodowa | Idealne dla rodziny lub inwestora! W ofercie biura nieruchomości Pepper House prezentujemy Państwu funkcjonalne, jasne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,25 m² 15 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 41,25 m przy ul. Wrzesińskiej 6 na krakowskim Kazimierzu. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana w cichej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł124,39 m² 12 050,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: unikatowa inwestycja na Kazimierzu mieszkanie z potencjałem adaptacji strychu! Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie klimat krakowskiej kamienicy z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł60,34 m² 5 717,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do remontu tylko U nas *** 3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** kameralny niski blok Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Czeladzi przy ul. Miłej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł101 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - nowoczesne energooszczędne apartamenty dwupoziomowe Z tarasem na sprzedaż! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie się Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,37 m² 7 437,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,37 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skierniewicka 34 A. Lokal zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 760 zł39,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój dodatkowe informację -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,50 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z pięknym widokiem! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Kokociniec, ul. Mała. Mieszkanie o pow. 62,47 m2 składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Północnej 5 Mieszkanie składa się z nowoczesnego aneksu kuchennego otwartego na salon (z wyjściem na balkon), dwóch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij