dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

645 000 zł35 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35,00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 168,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45,87 m² 16 328,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na tereny zielone. To mieszkanie łączy komfort, ciszę i wygodny dostęp do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43 m² 11 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu, w dzielnicy Witomino bezpośrednio sąsiadującej z centrum. Lokalizacja; - 150 m do najbliższego przystanku autobusowego - 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł88,21 m² 9 239,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowa oferta sprzedaży mieszkanie bezczynszowe, piła - staszyce, ul. Wiosny ludów Na sprzedaż atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 88,21 m , położone w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł40,09 m² 6 909,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,30m 2 , usytuowane na 4 w 4 piętrowym bloku - osiedle Zazamcze. W lokalu znajdują się 2 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio na Ochocie znajdujące się na ostatnim 8 piętrze budynku. Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone (meble, pełna zabudowa kuchenna, szafy, pralka), posiada 10 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,70 m² 6 539,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie - Częstochowa, raków Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego dwupokojowego mieszkania w Częstochowie, w dzielnicy Raków. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,95 m² 8 815,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,70 m² 8 123,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110,26 m² 6 793,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł33,76 m² 5 864,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kraśnik fabryczny_kawalerka_dostępna od zaraz. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie dostępne do zaraz, stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,38 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 46,38 m2, położone na parterze w bloku w Woli Krzysztoporskiej, przy ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł70,15 m² 8 510,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy 3-pokojowy apartament w Ustroniu! bez prowizji! bez podatku pcc! Apartament o powierzchni 70,15 m z balkonem (11,03 m ) w stanie deweloperskim znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,04 m² 17 548,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie z miejscem parkingowym w hali garażowej - 70m od morza w Rowach przy ulicy Plażowej! Cena do negocjacji! Proponujemy do sprzedaży wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 900 zł69 m² 6 520,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Czy marzysz o mieszkaniu z widokiem na rzekę, który naprawdę robi wrażenie każdego dnia? Potrzebujesz większej przestrzeni dla rodziny w ścisłym centrum miasta? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji na piątym piętrze w Zabrzu przy ulicy Rymera. Cena nieruchomości - 469 000 zł. Nieruchomość o powierzchni 69m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł48,20 m² 9 232,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie znajduje się blisko wielu udogodnień ułatwiających codzienne życie. Blisko dworca pks, pkp oraz licznych przystanków autobusowych. Blisko trzech marketów, siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł120 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal mieszkalno-użytkowy o powierzchni ok 120m. , położony na trzecim piętrze kamienicy (na poddaszu) w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Kościuszki. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 422 zł67,74 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł63,17 m² 12 616,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy, kazimierz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,50 m , zlokalizowane przy ul. Malborskiej w Elblągu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków Prądnik Biały, ul. Glogera Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | I piętro | Winda Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,85 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł43,09 m² 11 116,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: na sprzedaż na zasadach cesji umowy deweloperskiej: lokal mieszkalny (3 pokoje) o powierzchni 43,09m2 z balkonem oraz miejscem postojowym w inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł58 m² 10 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na Lipie Piotrowskiej. 0% prowizji i możliwe rabaty dla Kupującego! Lokal o powierzchni 58m2 w 3-piętrowym budynku powstającym na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł61,50 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Komfortowe trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym balkonem w inwestycji " Myśliwska Park" Nieruchomość o powierzchni wynoszącej 61,5 m2 ( 58.53 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł49,49 m² 22 004,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze w apartamentowcu milla baltica na Dolnym Wrzeszczu w Gdańsku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra. ~ english below ~ Na lokal składają.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł63,90 m² 6 572,77 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,90 m , położone na II piętrze wysokiego bloku z 1980 roku przy ulicy Mieszka I w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,70 m² 7 050,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Dębiec ma przyjemność zaprezentować parter domu z bezpośrednim wyjściem na ogród w Jeżowie Sudeckim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 141,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do zaprezentowania mieszkanie rozkładowe z dużym potencjałem, mieszczące się w poniemieckiej kamienicy. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie to ma 59m2 i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł41,59 m² 10 459,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera robyg; *kameralna, niska zabudowa otoczona 2 ha lasem dostępnym tylko dla mieszkańców; *dwa naturalne zbiorniki wodne oraz liczne tereny zielone na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł80,30 m² 5 467 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł27,50 m² 14 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 2 piętrze w 4-pietrowej kamienicy po rewitalizacji przy ulicy Żurawia na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 27,5 m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł100,04 m² 8 676,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w nowoczesnej i kameralnej inwestycji przy Miodowej Alei Opis inwestycji: apartamenty przy Miodowej Alei to nowoczesna, kameralna inwestycja składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okolica Mieszkanie położone jest na warszawskim Ursynowie, przy ul. Marco Polo jedynie 8 minut spacerem od stacji metra Imielin, co gwarantuje świetny dojazd do centrum i innych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł46,80 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do Zakupu Pięknie Wykończone Mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach w dzielnicy Sośnica w przyjemniej spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na parterze niskiego Wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 200 000 zł152,08 m² 34 192,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament na sprzedaż w kameralnej inwestycji klasy premium na zielonej Saskiej Kępie. O inwestycji Kameralny budynek o modernistycznej bryle, gdzie znajduje się tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 891 zł36,50 m² 13 092,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 63 m2 z widokiem na planowany park od strony zachodniej! Cicha i spokojna okolica! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno.