dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 000 zł58,50 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł38,40 m² 18 880,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowy apartament z dużym słonecznym tarasem. Całkowicie wyposażony z dostępem do basenu i strefy spa. Kasprowicza 20b Opis: pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na taras;.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40,80 m² 18 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w Poznaniu przygotowane pod 2 pokoje - Rynek Wildecki, stary Browar, park. Mieszkanie w inwestycji Vilda Moderne ul. Spychalskiego 37 w Poznaniu - Wilda. To miejsce to czysta karta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 517 994 zł52 m² 29 192,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z W prestiżowej inwestycji brabank z wiodokiem na patio | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie |.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, zadbanym budynku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł73,50 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim o powierzchni 73,50m 2 , położone w Lęborku , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 407 570 zł75,63 m² 18 611,27 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiż, komfort, wygoda -apartament 3 pok I podatku pcc 2% Lokalizacja: - znakomita komunikacja - 15 minut do centrum Warszawy - Naprzeciwko Westfield Mokotów - Blisko parki, tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 033 000 zł78,80 m² 13 109,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje Gdańsk | 78,8 m | balkon z widokiem | 2023 | klimatyzacja | wygodny standard Przestrzeń, światło i prywatność - rzadki układ - mieszkanie z otwartym widokiem z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł39,29 m² 3 051,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Stary Zdrój (ul. Armii Krajowej) blisko Dworca Wałbrzych Miasto Lokal o łącznej powierzchni 39,29m 2 składa się z: mieszkanie: 3 pomieszczenia (w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł81 m² 21 604,94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 80 metrowy apartament z ogromnym tarasem blisko 70 m2 na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Warszawy | 3 pokoje | Aleje Jerozolimskie | Śródmieście Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 100M od metra ursynów al. Ken 98 Mościcki Nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na nowoczesnym i zielonym osiedlu przy Al. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 039 zł51,39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Zielenieckiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30,90 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Z nami wynajmiesz bezpiecznie Klasyczna kawalerka w Centrum. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z wnęką ( 17 m2) oraz kuchni i łazienki, o łącznej pow. 30,90 m2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł87,70 m² 3 876,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie 77,7 m z balkonem i piwnicą - centrum Tczewa, ul. Piaskowa - nowa niższa cena 340tyś zł Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł34 m² 13 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,18 m² 15 312,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Helu. Mieszkanie świetnie sprawdzi się jako "second home" nad morzem oraz jako dochodowa inwestycja. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł67,30 m² 19 301,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na Szrenicę i Karkonosze za przysłowiowy milion dolarów 3 pokoje | 2 łazienki | 3 tarasy | Willa urnes Norweska Dolina Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,80 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Wiosennej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24,20 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 24,2 m na wynajem. 2km od śum! Do mieszkania przynależy również piwnica, która również będzie do dyspozycji nowego najemcy. Lokalizacja: zabrze, ul. Klonowa Do wynajęcia odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 960 zł52,92 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł46,03 m² 28 242,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 46 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Oxygen przy ul. Wronia 45 tuż obok Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40,60 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lębork ul. Wojska Polskiego do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku. Na powierzchnię użytkową 40,60 m2 składają się: salon z którego jest wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,92 m² 4 831,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-5 o powierzchni 56,92 m2 przy ulicy Pomorskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z dużego salonu, 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł132,27 m² 2 411,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Po zakupie-voucher 15% na zakupy do Leroy Merlin w Koszalinie! Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących dużej powierzchni mieszkania i co.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł104,69 m² 19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł48,37 m² 19 743,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 48,37 m , które zostało funkcjonalnie podzielone na dwa lokale: lokalizacja: ulica Józefa Sarego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w wysokim standardzie znajdujące się na Parkitce przy ul. Poleskiej w Częstochowie rozkład: - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 360 zł42,88 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z loggią W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.