Roboty konserwacyjne


Zakład Usług Geologicznych Studniarstwo Andrzej Górski

Rzemieślnicza 18 05-806 Komorów

22 758 02...

22 758 02 90

P.H.U. Pamar Długaszek Paweł Marek

Warszawska 71 05-300 Mińsk Mazowiecki

602 622...

602 622 476

DORMAC Maciej Nobis

Obwodowa 344/29 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki

22 713 14...

22 713 14 05

Ogrodzenia Usługi Remontowo Budowlane Kamil Cekała

Gen. Ludwika Kickiego 26 07-415 Olszewo-Borki

662 078...

662 078 115

SZYJKA TOMASZ

Orzeszkowej 49/30 05-820 Piastów

501 739...

501 739 488

Rom Bruk - Brukarstwo

Podgaje 36 26-670 Pionki

608 675...

608 675 924

SIGMA Tadeusz Szynkowski

Wąska 13 05-540 Jeziórko

660 405...

660 405 993

P.T.H.U. Just Plast 2 Justyna Styś

Marii Bohuszewiczówny 24b 03-665 Warszawa

22 679 42...

22 679 42 77

Lambda Epsilon Jaworska Kalina

I Poprzeczna 18j/6 04-602 Warszawa

22 613 00...

22 613 00 58

Rg Budowa Robert Gania

Mieszka I 7 46-325 Rudniki

34 359 51...

34 359 51 56

Ireneusz Derkacz Ider Zakład Remontowo Budowlany

Władysława Stanisława Reymonta 25/14 46-100 Namysłów

502 122...

502 122 270

Ryszard Klima Dźwigi Ryś

Połanieckich 11 47-225 Kędzierzyn-Koźle

662 052...

662 052 503

TRANSTAD Tadeusz Żukowski

Gen. Kazimierza Pułaskiego 47c 16-400 Suwałki

602 458...

602 458 018

P.P.U. Waldemar PORZEZIŃSKI

Węsierska 23 80-178 Gdańsk

58 349 58...

58 349 58 95

Marian Formella P.P.H. Usługowe DACHBUD

Afrodyty 11 81-601 Gdynia

58 621 43...

58 621 43 32

Zakład Ogólnobudowlany Waldemar Makurat

Mściszewice 5c 83-321 Mściszewice

58 349 51...

58 349 51 76

Techniki Powierzchniowe Piotr Drozd

Portowców 37 83-110 Tczew

606 852...

606 852 345

Jakub Szmytkowski Mador

Buraczana 28/5 81-587 Gdynia

516 320...

516 320 324

Z.U.H. ELMAR Roman Lila

Prokowska 6 83-300 Łapalice

603 065...

603 065 669

Kamieniarstwo Artystyczne Rafał Dułak

Kościerska 4 83-400 Kościerzyna

889 336...

889 336 993

BOŻENA SKOWROŃSKA PERFEKT

Kujawska 4/37 84-230 Rumia

509 747...

509 747 992

Usługi Ogólno Remontowe i Transportowe Piotr Kankowski

Kaszubskie 23/29 84-200 Wejherowo

606 259...

606 259 562

Andrzej Błaszkiewicz Tim EX Północ

Wzgórze Bernadowo 56 81-583 Gdynia

58 664 77...

58 664 77 45

Mariusz Kasprzak Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Polmar

Dr. Stanisława Kryzana 34 83-200 Starogard Gdański

791 661...

791 661 949

WIESŁAW PIETRZELA

Żurawia 13/1 82-440 Dzierzgoń

501 563...

501 563 456

Highwork Usługi Alpinistyczne Mateusz Janiuk

Wschodnia 12/3 82-500 Kwidzyn

509 975...

509 975 143

Paweł Lica Usługi Dźwigowe

Św. Wojciecha 18 77-100 Rzepnica

605 322...

605 322 969

Marek Lubos Instalatorstwo i Pomiary Elektryczne

Fryderyka Chopina 30 42-606 Tarnowskie Góry

32 285 98...

32 285 98 70

Roziński Metal Paweł Roziński

Tadeusza Kościuszki 82 42-500 Będzin

505 037...

505 037 052

Roboty Budowlane Adam Lipus

Cmentarna 6a 43-267 Suszec

32 448 81...

32 448 81 30

P.P.H.U. MIXBUD s.c. Tadeusz Mikuła Franciszek Stosz

Cieszyńska 367 43-382 Bielsko-Biała

33 818 39...

33 818 39 83

KRAK Robert Pawłowski

Polna 1 42-450 Niegowonice

669 108...

669 108 111

Marglewski Tomasz F.P.U. Tom BUD

Osiedlowa 12 43-450 Ustroń

606 760...

606 760 288

Dariusz Górecki F.H.U. Gover

Ks. Karola Śmiecha 99 34-350 Żabnica

502 533...

502 533 975

Adam Paciorek Elbrus

Komorowicka 6/7 43-300 Bielsko-Biała

694 320...

694 320 817

P.H.U. BOSŁAW Sławomir Augustyniak

26.03.2013 11/30 44-300 Wodzisław Śląski

503 111...

503 111 577

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij