dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

150 000 zł1 055 m² 142,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuje do sprzedaży działkę wśród nielicznej zabudowy , w ślepej uliczce na uboczu, w mpzp oznaczona mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Działka posiada niebanalne widoki , pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Irysów

Lubczyna,zachodniopomorskie

258 570 zł3 978 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.3978 m2 położonej około 1200 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 870 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację działki w miejscowości Karakule. Nieruchomość o powierzchni 4870m2 o wymiarach około: 34,5m szerokości na 145m długości. Dojazd drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

131 500 zł1 016 m² 129,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż działkę nr 1/8 w Zduńskiej Woli, przy ul. Kolejowej. Teren działki jest nieogrodzony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki z wydanymi Warunkami Zabudowy w miejscowości Mistów gmina Jakubów o powierzchni 1000 m2. WZ obejmują: - budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł10 006 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż nieruchomość gruntową o charakterze rolno-budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Łęki w gminie Kotuń. Całą nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 1053 m2 położona w Zamku Bierzgłowskim, w gminie Łubianka, w wojewodztwie.

Szczegóły ogłoszenia

416 400 zł13 880 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Ładna działka w 2/3 części zalesiona/las/, odalona o 5 km. od Mszczonowa , położona w bliskiej odległości oddrogi Mszczonów - Skuły, dojazd drogą asaltową. Przy działce jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 235 m² 138,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Oferujemy do sprzedaży przestronną działkę budowlaną o pow. 3235 m2 urokliwie zlokalizowaną w Międzyrzeczu Górnym przy ul. Rzemieślniczej. Działka o południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł365 m² 298,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, w ofercie Jagła Nieruchomości działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Miedzyniu. Działka o powierzchni 365 m2 mieści się w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł3 450 m² 197,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Łężyce to miejscowość położona w samym środku lasu, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dogodny dojazd do Rumi oraz Gdyni. 10 minut do centrum Rumi 25 minut samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł517 m² 2 512,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Suwałki, ul. Noniewicza 75 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 517 m w samym sercu Suwałk! Lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 300 m² 145,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów za cenę 189 000,00 zł, położona w malowniczej miejscowości Tokarnia w województwie małopolskim. Działka stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł3 589 m² 19,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Jankowicach przy ul. Świerklańskiej która stanowi niezabudowaną działkę o numerze geodezyjnym 2236/155 o powierzchni 3589 m2 zapisaną w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł6 300 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adamowice wieś w Gminie Mszczonów - działka rolno - budowlana o powierzchni 6300 m2 - na sprzedaż. Działka składa się z czterech odrębnych działek o łącznej powierzchni 6.300.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 479 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 7479 m , położoną w miejscowości Wygoda, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Łomży. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 050 m² 847,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Góry 1050m2 w ząb/zakopane. Lokalizacja: wieś leży na Pogórzu Gubałowskim i jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł7 247 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza Działka Leśna 7815m2/sobolew, powiat garwoliński, idealna propozycja dla aktywnych osób, które chcą zachować teren w jego naturalnym stanie, np. w celach rekreacyjnych, ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

86 900 zł1 404 m² 61,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane z projektem budowlanym w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 065 m² 93,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty /oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki, położonej w turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 002 m² 1 049,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Kielc - ul. Grochowa 10 Koncepcja osiedla z zieloną strefą relaksu Adres: ul. Grochowa 10, kielce Nr działki: 1756 Kształt: nieregularny - część główna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gozdowice

Gozdowice,zachodniopomorskie

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Gozdowice. Wieś położona jest na terenie Cedyńskiego Parku Krajobrazowego i jego części Lasów Mieszkowickich. U jej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 369 m² 37,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - 3369 m w miejscowości Kobylanka, gm. Dobre, powiat miński Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 300 m² 243 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w dzielnicy Chyszów. Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10300 m2; położoną w Tarnowie, dzielnicy Chyszów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 028 m² 53,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w Bryńsku w gminie Lidzbark w powiecie działdowskim. Działki mają powierzchnię od 1001 m2 do 1185 m2 i znajdują się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 000 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj pośród natury, zaledwie kilka minut od Grójca. Oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 3 000 m , z idealnym dostępem do mediów, w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł7 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają grunt rolny o powierzchni 7 500 m , 20 km od centrum Bydgoszczy przy dk nr 80 między Bydgoszczą a Toruniem. Zapraszam! Tomasz   To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 152 m² 169,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1252 m zlokalizowaną w Manieczkach na Osiedlu Słowiańskim, w bliskiej odległości od Śremu. Oferta jest bardzo ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 436 m² 199,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobranowice- polecamy - Urocza, bardzo ładna działka budowlana o pow. 14,36a położona w Dobranowicach, tylko 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie działki, zestawienie działek na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł620 m² 153,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 620 m2, nr ew. 453/54 położona w centrum miasta przy ul. Dworcowej. Działka jest pochyła i posiada kształt prostokąta. Wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł11 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Zgierzu Działka rolna o powierzchni 1,1ha Proboszczewice, nieogrodzona Cena: 12zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż kompleks 14 pięknych działek budowlanych położonych w Majdach (gmina Stawiguda) w drugiej linii zabudowy od Jeziora Wulpińskiego. Majdy to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idealna działka budowlana położona w Zabratówce blisko Rzeszowa z widokiem na okoliczną panoramę. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na budownictwo mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 800 m² 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna d ziałka zagrodowa w Modlniczce Oferujemy pięknie nasłonecznioną działkę zagrodową o powierzchni 18 a i wymiarach ok. 17 x 105 m. Działka o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży ostatnią w tej lokalizacji działkę o powierzchni 1650 mkw. położoną w Koszycach Małych ok. 5 km od centrum Tarnowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 850 zł13 770 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjno - mieszkaniową o powierzchni 13770 m 2 w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł879 m² 318,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana Z widokiem na góry Na sprzedaż widokowa działka budowlana w woj. śląskie, powiat żywiecki, gmina Ujsoły, miejscowość Glinka o nr 16287/12 z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

397 210 zł1 727 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Działka budowlana w Łagodzinie z warunkami zabudowy, powierzchnia 1727 m2. Regularny kształt, cicha i spokojna okolica. Media w okolicy. Szybki dojazd do Gorzowa. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 376 m² 174,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod radzyminem # Działka jest objęta planem miejscowym, # Dogodne wymiary- umożliwią Ci one bezproblemowe posadowienie Twojego domu marzeń, # W odległości 180m wszystkie media ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 804 200 zł28 042 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą, atrakcyjną działkę inwestycyjną nr   _5.0007.29/6) o powierzchni niemal 2,8 ha i działkę nr   _5.0007.55/6) o powierzchni 0,02 ha.