dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

155 000 zł24 233 m² 6,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki rolne Dubiny k. Hajnówki 2,4 ha Oferuję na sprzedaż dwie działki rolne położone we wsi Dubiny, w bezpośrednim sąsiedztwie Hajnówki (woj. podlaskie). Działki leżą.

Szczegóły ogłoszenia

156 599 zł1 051 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> ostatnia działka dostępna do zakupu < na sprzedaż działka budowlana nr 327/70 o powierzchni 1 051 m , zlokalizowana we wsi Łebno w gminie Szemud. Działka ma wymiary 35 m na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 200 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

188 280 zł1 569 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży kilku działek w Pabianicach. Działki budowlane o pow. od 1569m do 2770 m , w spokojnej okolicy. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 2000 m u stóp Beskidu Małego okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2000 m , położona w malowniczej miejscowości u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

666 160 zł3 028 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia wolna działka - 3028 m2 Polecam gorąco malowniczo położoną działkę nad Jeziorem Drawsko w miejscowości Siemczyno. Działka z aktualnymi warunkami zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

174 600 zł1 019 m² 171,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

"letnisko - krągi" działka nad Jeziorem Pile Tereny w pobliżu Jeziora Pile są bardzo atrakcyjne dla poszukujących spokoju i ciszy. Doskonałe miejsce do wypoczynku: - lokalizacja nad samym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 070 m² 120,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam: tylko U nas! Do sprzedania działka budowlana o pow. 2070 mkw. działka usytuowana jest w miejscowości Zakrzów, w gminie Oława, ok. 10 km od Oławy i ok. 16 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

128 340 zł828 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Mnichowo blisko lasu! Działka płaska, regularna o powierzchni 828m2. ( w sprzedaży także inne działki) Do działki wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 392 m² 91,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w miejscowości Elgiszewo zaledwie kilometr od czystego jeziora Okonin - malownicze jezioro, o krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 975 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dostęp do drogi powiatowej Rzeka Szkarpawa zaraz obok działek Spokojna, zielona okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w miejscowości Nowa Jamka. Jeżeli chcesz uciec od zgiełku miasta i przenieść się na łono natury.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 490 m² 187,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana na intensywnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie. Nieruchomość o pow.1490 m2, znajdująca się w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 702 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w dzielnicy Gnaszyn Górny o powierzchni 2702 m2 zlokalizowana wśród luźnej zabudowy. Szerokość nieruchomości przy wjeździe wynosi około 12,5 m i delikatnie rozszerza.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 432 m² 233,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona na terenie zabudowy zagrodowej oznaczona w mpzp jako rm / R63. Uchwała Urzędu Gminy IX/52/07 z dnia 26.09.2007 roku informuje że jest przeznaczona pod teren.

Szczegóły ogłoszenia

124 800 zł4 800 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 48 arów na sprzedaż w gminie Myślenice. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową dz. 1154/2 w Krzyszkowicach k. Myślenic. Powierzchnia: 0,48 ha, kształt zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 736 m² 863,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kobyłce o powierzchni 1736 m2 składająca się z dwóch mniejszych o powierzchniach 880 i 856 m2. Działka w planie miejscowym oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej? Zależy Ci na ciszy i spokoju? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! działka: proponujemy Państwu na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

13 681 575 zł182 421 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie strefy ekonomicznej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, miejsce idealne na prowadzenie każdego rodzaju produkcji lub na magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł4 800 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej okolicy miejscowości Downiewo, w gminie Gródek. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 4800 m wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł18 202 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z dostępem do jeziora - powiat iławski, 18 202 m Oferujemy atrakcyjny kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 18 202 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł30 308 m² 103,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka z własną linią brzegową (ok. 240m) jeziora Łabap leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, z wydanymi warunkami zabudowy dla wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 877 m² 521,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka handlowo - usługowa położona w rejonie zbiegu ulic Łomaskiej, sidorskiej i Kolejowej w Białej Podlaskiej, w otoczeniu centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

697 004 zł1 022 m² 682 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Parkitka przy ul. Traugutta o powierzchni 1022 m2 działka : o pow. ok 1022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 500 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna zaciszna działka w Sułowie 7 km od Wieliczki na stoku południowym. Szerokość około 28 m. Dostepne media woda, prąd, gaz. Okolica bardzo cicha dla osób pragnących chwili.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł5 620 m² 11,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w Nowej Hucie - Kościelnikach. Nieruchomość o powierzchni ponad 56 a i szerokości ok. 22 m, oznaczona w miejscowym planie symbolem R (tereny rolne).

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o nr 914 i 915 położona w miejscowości Tończa, gmina Liw, powiat węgrowski. Przeznaczenie- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 190 m² 72,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowane działki o łącznej pow. 2190 m2 położone w miejscowości Biesiekierz k. Koszalina. Nieruchomość stanowią trzy sąsiednie działki gruntu o pow. 663 m2, 705 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 953 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna - Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną przy ulicy Cegielnej 4.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 468 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Wikłowie w Gminie Kruszyna o powierzchni 1468 m2. Działka : o pow. 1468 m2 wymiary : 25,21 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

95 000 zł986 m² 96,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjna oferta! W ofercie kompleks działek o pow. ok. 986 m2 każda w niezwykle urokliwej części Żarowa! Wokół lasy oraz niska zabudowa jednorodzinna. Działki posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

112 600 zł1 115 m² 100,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położonych w wiejskiej okolicy działek budowlanych o powierzchni 11,15a i 11,35a każda. Działki te o regularnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 250 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna w Rewalu, zachodniopomorskie Wielkość działki: 2,250m Cena: 1,5 mln zł (do negocjacji) Kształt: prostokąt (około 20x120m), działka narożnikowa Droga: utwardzona,.

Szczegóły ogłoszenia

382 005 zł5 877 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 5877 m - w otoczeniu natury, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5877.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 21 arów Kłębanowice, gm. Radwanice tylko 105 000 zł! Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 399 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt