dowolna

Działki

64 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 064 ogłoszenia

185 000 zł1 146 m² 161,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1146 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, znajdująca się w Grzędzicach. Do działki doprowadzone media: prąd i woda. Wydane warunki zabudowy: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł482 m² 581 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! _______________________ Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z działki budowlanej o powierzchni 482 mkw. Działka położona blisko centrum, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 383 m² 289,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa położona w Siedlcu (gmina Siedlec, powiat Wolsztyński). Działka o numerze ewidencyjnym 350/51 o powierzchni 1383 m2. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł15 885 m² 35,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta inwestycyjna Lubasz Dębe! Działka pod osiedle domów jednorodzinnych malowniczo położona na skraju Puszczy Noteckiej w pobliżu czystego jeziora, graniczącą z dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

509 316 zł84 886 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 8,4886 ha w Gatce,.

Szczegóły ogłoszenia

302 798 zł2 300 m² 131,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow.2300m2 w Kijewo w granicach Środy Wlkp , Działka ogrodzona siatką.,Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Działka z dojazdem drogą asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł16 328 m² 29,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Stare Bystre, gm. Czarny Dunajec. Łączna powierzchnia 1,6328 ha Działki nr 1034/2, 1036/2, 1036/3, 1039/2, 1044/1, 1046/2, 1050/2 działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przezmark

Przezmark,warmińsko-mazurskie

304 200 zł3 042 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna ze złożonym wnioskiem O warunki zabudowy (wz) miejscowość przezmark cena: 304 200 zł powierzchnia: 3042 m Polecamy Państwu atrakcyjnie położoną działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

406 890 zł1 507 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1507 m narożna | mpzp | pełne media | asfalt Komfortowa lokalizacja pod Twój dom Na sprzedaż działka narożna o powierzchni 1507 m, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 1700 m2 znajdująca się na osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej okolicy Kalisza w miejscowości Wojciechówka. Kształtna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brody

Brody,świętokrzyskie

170 000 zł8 900 m² 19,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 3 przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 8900 m2, zlokalizowana w miejscowości Brody , pow. starachowicki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 599 m² 243,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 16 arów, położoną w malowniczej miejscowości Kalna, w gminie Buczkowice, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

118 150 zł1 400 m² 84,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona w Lubowie. Nieruchomość jest o tyle ciekawa, że mieści się blisko Żarowa. W okolicy wiele zieleni! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 214 m² 44,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wara/powiat brzozowski/gmina nozdrzec/ pogórze dynowskie/karpaty Zachodnie Działka w Warze spokój, las i widok na Pogórze Dynowskie. Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 036 m² 51,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy zagrodowej. Nieruchomość położona ok. 4km od Turośni Kościelnej i 10 km od Białegostoku. Media : - prąd ,woda ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł5 779 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka w Mogielnicy to przestrzeń, która łączy potencjał inwestycyjny z wyjątkowym położeniem. Widokowa działka w Mogielnicy daje możliwość realizacji zarówno prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 605 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna i duża działka budowlana w miejscowości ręków, gmina Sobótka. Działka nr 293/2 o pow. 3605 mkw, kształt : zbliżony do prostokąta, wymiary 44m x 80m.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł4 700 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Topolice w gminie Żarnów. Działka z dostępem do drogi asfaltowej, z przyłączem prądu, kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino,zachodniopomorskie

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta. Zdecydowanym atutem jest kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

17 400 zł11 600 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na wynajem długoterminowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Teren objęty mpzp jako przemysłowo-usługowy. Media przy działce. Bardzo blisko węzeł komunikacyjny łączący trasy S8.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł2 193 m² 199,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów, położona w Nowej Wsi, bezpośrednio na granicy z Kętami. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł18 600 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno - leśna o pow. 1,86 ha położona w miejscowości Niegoszowice gm. Zabierzów. Działka jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej, ok. 40m od asfaltu. Ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 750 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka rekreacyjno-letniskowa o powierzchni 17,5 ar w miejscowości Lubień (powiat myślenicki), położona w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł69 600 m² 50,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni prawie 7 hektarów, z czego ok. 5,6 hektara w planie miejscowym oznaczona symbolem mut: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usług turystyki. Dopuszcza się.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 185 m² 94,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnawa -na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11,85 ar położona w miejscowości Tarnawa w Gminie Łapanów. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 950 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1950 m2 w miejscowości Gnieżdżewo, ul. Wyzwolenia 1920. W sąsiedztwie działki w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł13 550 m² 553,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze atuty: działka oddalona o około kilometr od plażybliskość Rowów i Ustki duże ośrodki ruchu turystycznego świetna baza naturalnych atrakcji (plaże, wydmy, trasy piesze.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 295 m² 145,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1295 mkw i średnich wymiarach 39x31 m. Teren płaski, nie objęty mpzp ( aktualnie w oczekiwaniu na warunki zabudowy). W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł939 m² 298,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 939 m w Łagiewnikach Nowych, gmina Zgierz. Mpzp, wjazd z asfaltu, możliwość zakupu większej powierzchni. Działka budowlana w Łagiewnikach Nowych 939 m , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 304 m² 137,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m ), zlokalizowana w miejscowości Siepraw,.

Szczegóły ogłoszenia

445 720 zł2 026 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Stanowice, gm. Czerwionka-Leszczyny. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2026 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł5 178 m² 119,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży 5 działek położonych w Łosinie (gmina Kobylnica) o łącznej powierzchni 5178 m2. Działki ulokowane pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 635 m² 72,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kameralna działka budowlana w Walimiu. Lokalizacja: miejscowość Walim. Działka znajduje się na wzniesieniu, w bardzo cichym, ustronnym miejscu pośród zieleni. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 385 m² 576,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania ogrodzona i uzbrojona działka budowlana z domem z 1920 r o pow. ok 80m2 w centrum Tuszyna ul. Źródlana 3 o pow. 1385m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 600 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1600m2,Wiązowna Gminna Do sprzedania bardzo ładna działka o pow. 1600m2, do działki prowadzi droga wewnętrzna, dzięki temu jest w dobrym punkcie, a jednocześnie zawsze będzie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 18 arów położna w Różankach przy ul. Różanej. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Bezpośrednio przy działce prąd.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł15 266 m² 491,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość na sprzedaż w miejscowości Korsze woj. warmińsko-mazurskie, składa się z trzech działek: 1. ul. Wolności 18C - dom jednorodzinny 270 m2, wykończony wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 550 m² 1,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Do wynajęcia działka w doskonałej lokalizacji ul. Staroniwska - Rzeszów opis nieruchomości: - dojazd bezpośrednio z drogi miejskiej - powierzchnia: 15.5a - wymiar ok. 41x35.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł1 460 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu Pokrzywno, ul. Ropczycka Oferowana działka o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu położona jest w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 400 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana