dowolna

Działki

64 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 090 ogłoszeń

2 250 000 zł5 441 m² 413,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, do sprzedaży przeznaczona jest działka usługowa w miejscowości Wilczyce, gmina Długołęka. Dużą zaletą nieruchomości jest bliskość Wrocławia. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 010 m² 98,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Kraśniku Dolnym , gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 1010 m2. - dostępne media :.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, bielsko-Biała, lipnik Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki nr. 1930/1 o powierzchni ok 1100 m2, położonej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 705 m² 140,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1705m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Zamarski. Nieruchomość ma nieregularny, wydłużony kształt,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wysoko nad miejscowością Zawoja ponad 10 arowa działka, z czego 7 arów jest do zabudowy. Położenie koło lasu i rozległa panorama na Babią Górę sprawia, że ten teren jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł832 m² 299,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną - ul. Pogodna w Gryfinie! Oferujemy ostatnie wolne działki na nowym, kameralnym osiedlu mieszkaniowym, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

315 500 zł1 262 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1262 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Gajewie. Przeznaczenie: teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 114 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1114 m , położoną w urokliwej miejscowości Nowe Dąbie w województwie kujawsko-pomorskim, powiat żniński, gmina Łabiszyn. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

170 250 zł1 362 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z widokiem na jeziora i lasy - Unieszewo, ul. Kormorana Numery działek:   m oraz   m Położenie: obręb Unieszewo, gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 136 m² 118,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdzie: wrzeście Powierzchnia: 1136m2 Na sprzedaż działka budowlana w pięknym otoczeniu lasu o powierzchni 1136 m2 w miejscowości Wrzeście, zaledwie 15 minut od Słupska. Przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł9 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren na warszawskiej Białołęce - Szamocin, rejon ul. Stuletniej! okazja inwestycyjna! Działka z potencjałem wielorodzinnym Warszawa, białołęka! Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł980 m² 153,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 980m2, zlokalizowana przy ul. Wysokiej, położona w drugiej linii zabudowy, w bardzo atrakcyjnej części Kamiennej Góry, na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajmu działki w Koźmicach Wielkich! Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni ponad 15 arów (prostokątny kształt). 48,67 m x 30,44 m 30,52 m x 48,62 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 076 m² 184,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękne dwie działki każda o powierzchni 1076m2 zlokalizowane w miejscowości Krężnica Jara, gm. Niedrzwica Duża. Oferowane nieruchomości znajdują się w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 600 m² 228,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży działkę w Tarnowie, w dzielnicy Krzyż , o powierzchni 16 ar. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 200 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Odkryj trzy unikalne działki , które stanowią niezwykłą okazję zarówno dla inwestorów, jak i osób marzących o idealnej lokalizacji. Wybierz swoją wymarzoną przestrzeń i zrealizuj.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 315 m² 148,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować tą nieruchomość zadzwoń. Perełka wśród działek. Idealna na dom parterowy z pięknym widokiem na wodę. Działka rolna o powierzchni 1315m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 141 m² 147,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Krze Duże, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren pozwala na zabudowę usługową w pierwszej linii zabudowy Działka o wymiarach 46 m x.

Szczegóły ogłoszenia

369 800 zł4 300 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka budowlana 4300 m - Łukowo, gm. Oborniki, wielkopolska. Z bardzo dobrym dojazdem do drogi ekspresowej S11 Poznań - Piła Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 300 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji. Działka jest uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację. Dojazd do nieruchomości jest utwardzony, co zapewnia komfortowy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 088 m² 9,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki przy ulicy Zwycięstwa w miejscowości Ostrówek. Ostrówek to miejscowość położona w gminie Łochów, w powiecie węgrowskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa, niższa cena! Na sprzedaż działka siedliskowa z warunkami zabudowy 3000 m 190 000 zł (do negocjacji) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę siedliskową o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 778 m² 83,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o imponującej powierzchni 1600 m - idealną.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł800 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż cztery działki o powierzchni od 8 ar do ar 16 ar, położone przy ulicy Świętosława w Dębicy. Działki położone w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

56 040 zł1 868 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o nr ewidencyjnym 334 w miejscowości Bajdy (gmina Wojaszówka, powiat krośnieński, na podkarpaciu). Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł500 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w spokojnej i malowniczej części Goliny, powiat koniński - ul. Kolejowa Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stare Budy,mazowieckie

372 000 zł9 300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

9 300 m2 Stare Budy, pow. grodziski 9300m2 w zaciszu łąk i lasów Zapraszam do zakupu działki w miejscowości Stare Budy k. Jaktorowa. Działka o pow. 9300 m2 ma nieforemny kształt -.

Szczegóły ogłoszenia

268 500 zł1 074 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Sulnowo | blisko Świecia | 1074 m | media | miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego | zabudowa mieszkaniowa! Działki budowlane w spokojnej, atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32 000 m² 6,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3,2 ha (32 000 m ) położona w miejscowości Czarna Dolna, w sercu Bieszczad jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek budowlanych - Owczarki, ul. Krokusowa, gmina Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o numerach ewidencyjnych 20/21, 20/22 (działka 20/23 została sprzedana),.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 100 m² 148,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową - 30min od Gdańska Możliwość wykorzystania pod dom spokojnej starości Atuty: - w pobliżu las i jezioro (ok 1,5km) - możliwość dokupienia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł8 200 m² 70,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomosci Perfect prezentuje Państwu działkę Siedliskową w Kromnowie gm. Stara Kamienica Działka o pow. 8200 m2 jest płaska położona z lekkim skłonem w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł1 756 m² 1 452,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka W sercu lęborka! zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna - idealna na inwestycję deweloperską. Ważne. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz nie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Józefowo

Józefowo,kujawsko-pomorskie

166 000 zł1 391 m² 119,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w pięknej miejscowości Józefowo gm. Włocławek. Przedmiotem oferty są 2 działki 102/31, 102/32, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł4 794 m² 333,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępna jest działka 4794 metrów kwadratowych, położona w urokliwej okolicy Milanówka w powiecie Grodziskie. Ta wyjątkowa działka posiada ważne mpzp (miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Na sprzedaż prawa do użytkowania działki terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 179 m² 86,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

* największą zaletą tej nieruchomości jest jej wielkość - to ponad pół hektara niezagospodarowanej działki w miejscowości turystycznej w Stegnie! * Działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł450 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 889 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna, kształtna działka budowlana w Uściążu! Tylko 6,5 km od centrum Kazimierza Dolnego , w malowniczej otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia 3889m2,.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł3 021 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3021m2! Ofertą sprzedaży jest działka rolno-budowlana o pow. 3021 m2 z możliwością podziału. Działka w kształcie prostokąta przy drodze utwardzonej - kostka.

Szczegóły ogłoszenia

240 160 zł3 002 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 200 m, z drogi asfaltowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij