dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

179 000 zł1 554 m² 115,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 90/16 o powierzchni 0,1554 ha położoną przy ul. Malowniczej 16 w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł2 019 m² 73,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilamowo to wyjątkowo spokojna i zielona okolica, położona w sercu Obszaru Chronionego Krajobrazu Kanału Elbląskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 000 m² 124,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - Międzyrzecze Górne, gmina Jasienica, województwo Śląskie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000m 2 , znajdująca się w Międzyrzeczu Górnym,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł450 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej - rod Krokus , Sanok Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna nr 55, położona na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł670 m² 328,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w miejscowości Niewodnica Korycka, koło Białegostoku. Spokojna lokalizacja obok lasu, blisko do miasta. Media: - woda oraz gaz znajdują się przy drodze. - prąd doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł1 090 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1090 m (43 26 m) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1090 m, położona przy asfaltowej, oświetlonej drodze dojazdowej. Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domaszczyn - sąsiedztwo domków jednorodzinnych, okolica lasu, teren Natura 2000. - działka budowlana o powierzchni 1000 m2 - teren częściowo ogrodzony - media: woda, prąd, gaz, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł504 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjna, w pełni zagospodarowana działka rod o powierzchni 504 m , położona w Częstochowie na terenie rodzinnych ogrodów działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ( obowiazuje plan zagospodarowania) 8 arów , pusta, szeroka , płaska. Możliwość dokupienia sąsiedniego terenu. Zielona ,spokojna okolica. . Możliwość wybudowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 570 m² 126,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Udrzyn, położonej w gminie Brańszczyk, w powiecie wyszkowskim, województwie mazowieckim. Działka charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 199 m² 208,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ścinawica: działka nr 92/28 z potencjałem mn/u/t! Szukasz miejsca, gdzie rano pijesz kawę z widokiem na góry, a jednocześnie masz wszystko w zasięgu ręki? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 059 m² 423,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1059 ha z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka: o regularnym kształcie, płaskim terenie;.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł3 802 m² 174,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł7 781 m² 60,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod twoje wymarzone domy niekursko, gmina trzcianka Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 7781 m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 000 m² 149,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni około 3000 m , położona w miejscowości Bratkowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa. Podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł8 600 m² 55,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas W notus-oferta na zasadach wyłączności Ciężkowice, działka inwestycyjna z warunkami zabudowy pow. 86 ar Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 86 ar położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 267 zł896 m² 1 138,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 896 m , położona w Warszawie, w rejonie pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a ul. Stanisława Jachowicza. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 047 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sercu Warmii i Mazur, w malowniczej Dębince (gmina Miłomłyn) czeka na Ciebie 6 sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 1,6546 ha. To nie tylko miejsce na letni.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 100 zł3 670 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w malowniczej miejscowości Osłonino, usytuowane na skarpie w otoczeniu zieleni i nadmorskiego krajobrazu. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

122 040 zł1 356 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Roztoka | Działka budowlana 1356 m z mpzp i mediami blisko jeziora i Trójmiasta Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ta działka właśnie taka jest. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 231 m² 64,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1230m położoną w miejscowości Chomętowo, gm. Szubin.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 985 m² 239,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w malowniczej miejscowości Tokary na Kaszubach, w otoczeniu terenów zielonych i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do drogi asfaltowej poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł16 700 m² 113,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,67 ha, położoną w miejscowości Kopytów przy ul. Kopytowskiej, w gminie Błonie - zaledwie 30 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie połozona działka pod zabudowę mieszkaniową w Biedaszkowie Wielkim. Zlokalizowana na obrzeżach miejscowosci bez sąsiedztwa starej zabudowy. Powstaje osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł1 200 m² 507,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sympatyczna działka na wrocławskich Marszowicach, z dala od miejskiegi zgiełku a jednak we Wrocławiu. Obecnie dla tego terenu jest mpzp, oznaczone jako 7mn grunty te są przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 324 m² 225,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w Sulistrowicach. Teren objety mpzp w którym działka jako tereny utl/ut cdomy letniskowe do 2 kodygnacji, dachy spadziste ,symetryczne , kryte dachówką lub materiałem.

Szczegóły ogłoszenia

83 100 zł1 108 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. Działka o powierzchni 1108 m2, położona w miejscowości Mościska, przy ulicy Północnej, gm. Lubichowo.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 065 m² 130,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1065 m2 we wsi Podbiel gm. Celestynów. Działka położona na obrzeżu wsi - bez uciążliwości, hałasu z pięknym widokiem na las. Obok znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 385 m² 88,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3385 m położona w miejscowości Wysoka koło Cekcyna w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Borów Tucholskich. Teren znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 484 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1484 m położona w miejscowości Otowice, w gminie Dąbrowa Chełmińska idealne miejsce dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł1 915 m² 179,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działki pod zabudowę położone w atrakcyjnej części Śmigla. Numery geodezyjne sprzedawanych działek to:   m2: 24,65 m x 39,90.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł704 m² 205,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie terenów zielonych oraz kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł580 m² 844,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 580 m2 usytuowana w Pruszkowie (żbików). Spokojna, dobrze skomunikowana okolica. * mpzp zabudowa jednorodzinna * Media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25 753 m² 15,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rolna o pow. 25 753 m2, geodezyjnie oznaczona jako dz. 79/3 oraz 79/5, położona w miejscowości Bukowice, gmina Krośnice, w otulinie lasu, na skraju wioski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł15 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona zaledwie 6 km za Radzyminem, w kierunku Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się w Kołakowie, miejscowości z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

133 200 zł740 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł4 177 m² 174,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 349 120 zł8 432 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kłodzku (obręb Leszczyna), położona w atrakcyjnej części miasta, w rejonie ulic Piłsudskiego, zajęczej, objazdowej i Dusznickiej. Działka położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

233 100 zł1 110 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa oferta! Przedmiotem sprzedaży działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego położona w Myszkowicach w rejonie ul. Piekarskiej w enklawie nowej zabudowy.