dowolna

Działki

64 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 019 ogłoszeń

440 000 zł4 127 m² 106,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała Nr VII/69/07.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł14 000 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy winnicę i winiarnię, położoną w msc. Świebodzin, gmina Pleśna w bliskiej odległości kilku winnic. Super okazja dla ludzi chcących zakupić działającą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł25 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 25 000 m2 w Gdyni Cisowej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka leży na terenie oznaczonym symbolem ze - Zieleń ekologiczno -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 426 m² 147,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki. Numery działek: 54/20 oraz 54/19. Możliwość zakupu razem lub osobno. Powierzchnia: 54/20 1566.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł12 600 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Rawiczu (obręb Szymanowo) w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Manewrowej. Dane techniczne: numer działki: 962, obręb Szymanowo Powierzchnia: 12.

Szczegóły ogłoszenia

398 200 zł19 910 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Około 2h ziemi w bardzo dobrej lokalizacji Pawłówka Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Oferta na wyłączność Z wielką przyjemnością przedstawiam państwu w bardzo korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka w Zawoi, w obrębie masywu Policy. To wyjątkowe miejsce położone z dala od zabudowań, ale z dobrym dojazdem. Działka do wyodrębnienia z większego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł749 m² 280,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 749 m2, położoną przy ul. Batalionów Chłopskich tj. w ścisłym centrum Dzierżoniowa. Oferta na wyłączność Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 357 502 zł66 142 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Teren o płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 023 m² 171,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy Lesie Woda na działce, wz w toku! (rosanów, ul. Poprzeczna) kluczowe informacje na start: - lokalizacja: rosanów k. Zgierza, ul. Poprzeczna (bezpośrednio pod lasem). - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 369 m² 328,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1369 m2 w Nowym Targu przy ul. Partyzantów. Dojazd drogą asfaltową gminną a na działkę drogą utwardzoną służebną o szer. 4,5 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego terenu komercyjnego w Tanowie. Działka usługowa, płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 3 500 m2 znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł42 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny. Lokalizacja: sątopy, gm. Nowy Tomyśl, powiat nowotomyski. Specyfikacja: 1. Numer ewidencyjny działki: 447; identyfikator działki: 301504_5.0014.447 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

406 120 zł10 153 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieskażone cywilizacją tereny, pozostawione W ramionach dzikiej natury. Działka położona w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Nadmorskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, której.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł5 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - okolice Kruszwica (miejscowość Przewóz) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5500 m , położona w malowniczej miejscowości Przewóz, niedaleko Kruszwicy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł911 m² 163,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka przy jeziorze klimkowskim w ciągu gastronomiczno-hotelarskim Na sprzedaż jedna z niewielu dostępnych na chwile obecną działek budowlanych usytuowana po stronie jeziora o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł4 800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w regularnym kształcie prostokąta położona jest w pięknej, spokojnej dzielnicy Wincentów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wodociąg, energia elektryczna przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł887 m² 417,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w dzielnicy Podjuchy wydane Warunki Zabudowy. Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 887 m , położoną w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł9 000 m² 16,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki 90 arów z dużym potencjałem Krzywe, gm. Horyniec-Zdrój Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 90 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Krzywe.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 198 m² 149,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1198 m2 Zakroczym, ul. Duchowizna. Podstawowe paramenty działki: działka jest usytuowana w pobliżu asfaltowej ulicy, jej szerokość wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 013 m² 251,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1013 m położona w spokojnej okolicy miejscowości Gródków (gmina Psary) - zaledwie kilka minut od Dąbrowy Górniczej i Będzina,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 810 m² 19,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż widokowa działka rolna w Radziechowach Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1810 m , położona w spokojnej części Radziechów , w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł750 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sześć działek o takiej samej powierzchni z drogą wewnętrzną położone w dwóch szeregach, przy powiatowej asfaltowej drodze i lesie, na obrzeżach małej wsi przez którą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 090 m² 161,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka z linią brzegową nad jeziorem w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

415 311 zł1 389 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-usługowa o powierzchni 1389 m , położona w miejscowości Kazimierów (gmina Halinów, powiat miński), obręb 0012, numer ewidencyjny 168/21. Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z Warunkami Zabudowy lokalizacja: grodzisk Wielkopolski, ul. Zdrojowa Dostępne działki o powierzchni 900 , 997 m2 - cena.

Szczegóły ogłoszenia

163 280 zł2 512 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka znajdująca się W gorzowie wlkp., OS. Wieprzyce. 69zł/m2 *** Cena do negocjacji *** Marzysz o pięknym domu na dużej działce na obrzeżach miasta z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł306 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna, niezabudowana działka z bezpośrednim zjazdem na ulicę, położona w okolicach ulicy Narodowej, na terenie rozwiniętym w kierunku budownictwa mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 30-arowa działka rolno-budowlana, płaska i niezabudowana, z wydaną wz na budowę domu, położona w miejscowości Głuchów, gmina Łańcut, woj. podkarpackie. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

108 460 zł1 972 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1972 m2, położona w miejscowości Kaczkowo, w gminie Łęczyce. Lokalizacja: nieruchomości zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 508 m² 49,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania malownicza działka w Małusach Małych gmina Mstów o pow. 3508 m2 Cała powierzchnia działek 100% budowlana! Bardzo dobra oferta zarówno dla inwestorów jak i dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

243 650 zł4 430 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana czernin! Oferta działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Czernin gm. Dygowo, powiat Kołobrzeg w województwie zachodniopomorskim. Najważniejsze informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 511 m² 205,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, znajdująca się w miejscowości Stare Budy. Na działce jest prąd. Ogrodzona. 1) Teren o symbolu zr Przeznaczenie terenu - funkcja zabudowy rekreacyjnej Realizacja zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 587 m² 249,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1587 m , położona w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, co.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 859 m² 118,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy - Suchy Dąb pod Gdańskiem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1859 m , położona w miejscowości Suchy Dąb, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 100 m² 117,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawne działki w Szczepanku pod Tłuszczem Twoja oaza spokoju blisko Warszawy! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, nie rezygnując z wygodnego dojazdu do pracy? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł30 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną w Rewalu. Nieruchomość o powierzchni 30500m2 o kształcie nieregularnym usytuowana jest w odległości około 600 m od morza. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

16 320 000 zł96 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki przemysłowe/inwestycyjne położone bezpośrednio przy drodze ekspresowej S5 w Lesznie Teren jest położony wzdłuż drogi S5 i jest z niej widoczny Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł2 598 m² 110,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka usługowa U6 | Zbytków | przy dk81 | 2598 m Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 2598 m , położona w Zbytkowie , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 526 m² 90,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki michałowo - gniewkowo - warunki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne W trakcie uzyskania W ofercie posiadamy 11 działek - wz w trakcie uzyskiwania. Media linia energetyczna -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 080 m² 255,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę inwestycyjną w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn- kawodrza przy ul. Głównej, o powierzchni 5080m2. Oferta.