dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

15 000 zł4 000 m² 3,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy granicy warszawy, blisko alei jerozolimskich Działka budowlana o powierzchni 20 100 m2, z Miejscowym Planem Zagospodarowania. Wszystkie media w ulicy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 003 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty Izabela Choma w Kwidzynie prezentuje działkę o charakterze budowlanym zlokalizowaną w dzielnicy Zakanale.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł14 800 m² 8,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, miejsca pod własne siedlisko lub prywatnej strefy relaksu? Ta nieruchomość łączy w sobie imponującą przestrzeń, uroki natury i doskonałe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł1 033 m² 199,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.33 m , położona w miejscowości Mechnice, przy ul. Limbowej w rozwijającej się okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł4 655 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Każdy z nas choć raz czuł, że chce rzucić wszystko i uciec. Ale nie do miasta obok. Nie do hotelu na weekend. Chce uciec do czegoś własnego. Do miejsca, gdzie może złapać oddech. Jeśli to.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 250 m² 63,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Własność. Na sprzedaż działki położone w miejscowości Dębice k. Maszewa. Wydane warunki zabudowy: - budownictwo mieszkalne - jednorodzinne - dach dwuspadowy 30 - 45 - woda miejska w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 462 m² 410,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Wyjątkową działkę widokową Ostra Górka, kielce inwestycyjny potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 275 m² 138,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż W chodzieży nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 2275 m 2. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Media.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24 300 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka w miejscowości Lipinki Królewskie, gmina Lubichowo, w otoczeniu natury - na skraju lasu państwowego oraz w pobliżu jeziora. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

951 000 zł26 467 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2,6467 ha położona w miejscowości Lisewo gm. Skulsk. Działka uzbrojona: media - woda zimna z sieci, ciepła woda z bojlera,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wólka

Wólka,kujawsko-pomorskie

106 400 zł3 800 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o pow. 0,38 ha (3800 m2) w miejscowości Wólka w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł6 300 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Odkryj tę nieruchomość jako inwestycje .Posiadam do sprzedania działka 6300m2, posiada aktualny MPZP na budownictwo wielorodzinne oraz dostęp do drogi i mediów w tym kanalizacji i gazu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 137 m² 101,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W pisarzowicach koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Pisarzowicach, nieopodal Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł4 556 m² 89,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na swój dom? Lubisz lasy i jeziora? Chcesz je mieć w zasięgu spaceru ? Mam dla Ciebie działkę idealną. Mierzyn, zaledwie 5 km od Międzychodu. Nieduża wieś przy prawym brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 400 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działki zlokalizowane w miejscowości Górki Małe gm. Sulechów tuż za Cigacicami o powierzchni łącznej 1400 m kw. Działka 134/2 i 135 Lokalizacja: górki Małe, gm.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł600 m² 1 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 600 m , położona w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Kowale, ul. Lechitów Lokalizacja: kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 765 462 zł3 538 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wspaniała działka usługowo-mieszkaniowa tuż pod Warszawą. Jedną z zalet jest uzbrojenie działki w media, prąd i woda na działce, a gaz i kanalizacja tuż przy niej,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 240 m² 69,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stare Wierzchowo 2240 m pod zabudowę letniskową Potencjał podziału! Na sprzedaż grunt o ogromnym potencjale rekreacyjnym w samym sercu Pojezierza Drawskiego. Działka nr 25/1 to.

Szczegóły ogłoszenia

205 920 zł1 144 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bolesławice wśród jednorodzinnej zabudowie, zaledwie kilka minut od Bolesławca. Teren działki płaski, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł16 300 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1,63 ha (16300 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 306 i 307 obręb Karolów) stanowiące lasy i grunty orne z dojazdem drogą utwardzoną w m.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł47 192 m² 86,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta bez prowizji od kupującego! Polecam na sprzedaż grunt zlokalizowany w Zborowie powiat Poznański gmina Dopiewo. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy lesie oraz w odległości 800.

Szczegóły ogłoszenia

2 357 910 zł14 200 m² 166,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działkę można zakupić w całości o powierzchni 14 200 m 2 lub podzieloną na części. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

900 300 zł3 001 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Łomży o pow. 3001m2, na os. Wschód, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka została wydana w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 144 m² 49,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka ze stawem blisko jeziora - Konin-Gosławice Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 3144 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 415 m² 84,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Przeznaczenie w mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Spokojne miejsce w drugiej linii zabudowy. Teren płaski i nasłoneczniony. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 175 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działki z wydanymi warunkami zabudowy, koziegłowy, plebańska. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy piękne działki w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 200 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brzezna: działki Z widokiem na tatry - 12 arów Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane w miejscowości Brzezna (gm. Podegrodzie). Idealne połączenie walorów widokowych, nasłonecznienia.

Szczegóły ogłoszenia

644 700 zł6 140 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 6140 m 2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną 4120 m 2 W zakresie przeznaczenia mpzp przewiduje : 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 967 m , położonej w miejscowości Banino (gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

90 900 zł909 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pokrzywnica/strzyze Na sprzedaż 3-działki budowlane (1-3055 m2,2-1567 m2,3-909 m2,) w Strzyżach,gm.Pokrzywnica. Działki w kształcie prostokąta, płaskie. Uzbrojenie: - woda w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 188 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna - budowlana, idealna pod zabudowę całoroczną. Nieruchomość położona w bardzo ładnej część Kaszub w miejscowości Niesiołowice gmina Stężyca. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia mamy plac, utwardzony betonowymi płytami, o powierzchni 2500 mkw i kształcie ustawnego prostokąta. Idealny pod postój tirów albo składowanie palet. Dojazd asfaltową drogą,.

Szczegóły ogłoszenia

180 780 zł3 013 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o łącznej powierzchni 3013 m , położone w miejscowości Pszczółczyn, gmina Łabiszyn (obręb Wielki Sosnowiec). Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 362 m² 54,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2362 m | Koniuszowa 126 | Beskid Sądecki | Strumień | Zabudowania gospodarcze | 129 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2362 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł6 860 m² 50,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę Twojego wymarzonego domu - Komorowice Krakowskie, ul. Odrowąża. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Najważniejsze atuty: - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł2 012 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2012 m, położona w spokojnej i cichej okolicy. Działka ma kształt trójkąta o wymiarach 167 m x 25 m x 172 m i przylega.

Szczegóły ogłoszenia

858 025 zł4 903 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cieszyn, ul. Barteczka działka inwestycyjna w zielonej części miasta Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4903 m , składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 000 zł15 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ełganowo, miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie, powiat Gdańsk, 30 km od Gdańska, w pobliżu Postołowa (pole golfowe);W sąsiedztwie lasy. Przedmiotem sprzedaży jest działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 333 m² 195,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Gąsierzyno, w gminie Stepnica, bezpośrednio nad Zalewem Szczecińskim. Powierzchnia działki wynosi około 3300.

Szczegóły ogłoszenia

597 740 zł3 146 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Homfi prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną tuż przy Jeziorze Nyskim o powierzchni 31 ar (3146 m ), położona przy ulicy Jeziornej w Nysie w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł731 m² 1,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 731,00 m2, znajdujący się w Krotoszynie, przy ul. Magazynowej. Przedmiotowa nieruchomość.