dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

355 000 zł50 914 m² 6,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o łącznej powierzchni 5,09 ha, położony w miejscowości Kępa Kalnicka, gmina Morąg. Nieruchomość składa się z dwóch działek geodezyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 826 m² 44,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana W dobrej cenie! tylko U nas W nowej lepszej cenie! Zamieszkaj w magicznym miejscu, 5 km od Żagania. Mamy przyjemność zaprezentować 4 niezależne działki,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł761 m² 275,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 761 m , położona w miejscowości Kuriany, tuż przy granicy Białegostoku. Najważniejsze atuty nieruchomości: *wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

85 000 zł1 451 m² 62,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu niezabudowanego położonego w gminie Sicienko w miejscowości Pawłówek przy ulicy Wspólnej (dojazd za Karczmą Rzym) w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

93 850 zł3 754 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość przyłącza elektrycznego i wodociągowego, las w okolicy

Szczegóły ogłoszenia

1 502 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad pół hektara w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka. Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł16 790 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat: pajęczański (łódzkie) Gmina: nowa Brzeźnica Obręb: brzeźnica (0008) Numer działki: 6870,   m2 z czego ok. 3100 m2 objęte mpzp 6899- 2292 m2 łącznie 16 790 m2 Główne.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł7 000 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 70 arów - zgłobice, gmina tarnów - koncepcja 5 bliźniaków (10 domów) (bez prowizji od klienta kupującego) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 060 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 3060 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na lasy. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł15 789 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj potęgę natury w mieście. Ta gigantyczna, 1,5-hektarowa działka przy Al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej to rzadka okazja na posiadanie własnego, prywatnego rezerwatu zieleni. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 067 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Brzeszcze ul. Piekarska | Działka inwestycyjno-budowlana 1067 m Na sprzedaż atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł1 342 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.944056, 21.079250 Ławki, ul. Czarująca Numer Ewidencyjny 79/50 Media Prąd - przy granicy działki Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 064 m² 48,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 3064 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na lasy. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł10 162 m² 60,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Kotorydz, gm. Tarczyn Media Prąd i woda - na działce Gaz - przy granicy działki Wymiary 18m x 553m.

Szczegóły ogłoszenia

3 735 000 zł8 300 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 0,83 ha, wymiary działki 166x50 m, dojazd drogą gminną Dostępne wszystkie media miejskie, prąd przy działce i gaz 50.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 750 m² 158,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dlaczego masz wybierać między szybkim dojazdem do Bielska a ogrodem wielkości parku? Na tej działce w Pisarzowicach masz jedno i drugie. Duży teren, niska zabudowa w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł992 m² 927,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o numerze 11/18 w obrębie Jerzmanowo (wrocław-Fabryczna, kod obrębu 026401_1.0030) znajduje się w kameralnej części osiedla, charakteryzującej się niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł6 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Dobiesz (gmina Góra Kalwaria), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Powierzchnia działki 6000 m2. Trzecia linia zabudowy. Działka zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł14 770 m² 63,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Podłęcze, gm. Góra Kalwaria Media Prąd, woda, gaz - na działce Wymiary 30m x 440m x 39m x 442m.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 177 m² 245,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna dzialka budowlana Działka położona w miejscowości Prace Małe (gmina Tarczyn), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Bardzo dobry dojazd od ul. Piaseczyńskiej. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł550 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana położona w Szklarach ze strumykiem i mediami na działce. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 550m2 położona w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta mpzp. Na sprzedaż działka budowlana 1000 m2 w świetnej lokalizacji Łąki, ok. 10 minut od centrum Radzymina i tylko 5 km od zalewu Zegrzyńskiego. Idealne miejsce pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.004333, 20.870306 Kotorydz, ul. Zacisze Numer Ewidencyjny 53/13 Media Woda - na działce Prąd i gaz -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 007,20 m² 198,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dla terenu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

50 730 zł445 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m , zlokalizowaną w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja! działka budowlana W żakowie - 1100 m Szukasz idealnego miejsca pod swój wymarzony dom w okolicy Pojezierza Kaszubskiego? Marzysz o ciszy, zieleni i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł648 m² 121,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uciekasz od miasta? Tu natura wygrywa z codziennością. Nadolna Karczma/79.000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Nadolna Karczma zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł4 600 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie cisza i spokój są standardem, a nie luksusem? Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch przylegających do siebie nieruchomości o łącznej powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 080 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozpościera się widok na las? Czarna Różańcowa to miejsce, którego szukasz. Twoja nowa przystań: - czysta natura:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 273 m² 471,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.966722, 20.931139 Prace Duże, ul. Różana Numer ewidencyjny 133/10 Media Prąd i woda - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł26 700 m² 111,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.962167, 20.882583 Gąski, ul. Żwirowa Numer Ewidencyjny 217/1 Media Prąd i woda - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 196 m² 140,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnej enklawie w Beskidach, gdzie góry są na wyciągnięcie ręki? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z gotowym planem na zysk? Przedstawiamy wyjątkowy grunt.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 014 m² 255,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Odkryj swój azyl z dala od miejskiego zgiełku, zachowując doskonałą komunikację z Trójmiastem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

436 500 zł873 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.994333, 20.832583 Tarczyn, ul. Lawendowa Numery Ewidencyjne 44/30, 44/31, 44/32, 44/33, 44/35 lub 44/36 Media.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.921306, 20.996889 Błonie, ul. Wrzosowa Numer Ewidencyjny 82/27 (teren wydzielany z działki 82/28) Media.

Szczegóły ogłoszenia

12 570 000 zł73 889 m² 170,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.103639, 21.171278 Opacz, gm. Konstancin-Jeziorna Numery Ewidencyjne 348/1, 348/2, 348/3, 348/5 i 348/6.

Szczegóły ogłoszenia

3 714 750 zł8 255 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8255 m2, wymiary 175m x 47m Teren zlokalizowany blisko wjazdu ta trasę, w najbliższej okolicy hale magazynowe i produkcyjne. Teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 900 m² 42,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.100111, 21.178139 Łęg, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 18 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

74 750 zł1 495 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks działek położonych w miejscowości Jaworze, powiat wąbrzeski. Oferta obejmuje działki oznaczone numerami 120/7, 120/8, 120/10 oraz 120/11. Nieruchomości posiadają dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 182 m² 912,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna kształtna działka 48 x42 m przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Dodatkowym atutem jest fakt iż media przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł680 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę przygotowaną do wykonania indywidualnego projektu budynku -.