dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

92 400 zł972 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/32. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

21 170 000 zł30 600 m² 691,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa działka widokowa 3,06 ha (30 600 m ) przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Biuro property oferuje na sprzedaż wyjątkową, ponad 3-hektarową działkę widokową , uznawaną za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

164 625 zł1 317 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z "nowych" ulic w Kruszwicy - przy ulicy Kruczej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

895 750 zł3 583 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę o łącznej powierzchni 3583 m2, zlokalizowaną w malowniczej okolicy w miejscowości Cisie, w gminie Halinów. Działka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

177 190 zł754 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek. Zapraszamy! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki w Mysłowicach przy ulicy Plebiscytowej. Opis działek: działka numer 1428/30 o powierzchni 754 m cena 235.

Szczegóły ogłoszenia

313 800 zł3 138 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie - Twoja oaza spokoju tuż pod Radomiem! Marzysz o domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 369 m² 188,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Wiśle, przy ul. Dworcowej, oznaczoną geodezyjne jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 900 zł1 222 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Moniuszki

Wolin,zachodniopomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wolin, ul. Moniuszki, w pobliżu Mariny. Opis nieruchomości: powierzchnia: 1000 m Kształt: prostokąt. Opis lokalizacji: działka położona jest w malowniczej części Wolina,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położona w miejscowości Minoga, gm. Skała. Parametry działki : front: 38 metrów (strona północna), bok: 32.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Stare żukowice Na sprzedaż dwie działki o powierzchni łącznej 76 arów, położone w miejscowości Stare Żukowice w gminie Lisia Góra. 1) 40 arów z wydzieloną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

4 890 000 zł40 000 m² 122,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy, funkcjonujący biznes ogrodniczy szklarnie Venlo 1,25 ha w Opatówku To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż samej nieruchomości tutaj przejmujesz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 079 m² 249,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż 2 działki budowlane w Gniechowicach. - 1079 mkw - 1003 mkw Lokalizacja: świetnie usytuowana działka o wielkości 1079 m2 w miejscowości Gniechowice -11 km od Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł662 m² 315,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana w Kleszczowie. Działka o pow. 662m2, dojazd drogą asfaltową, bardzo dobrze zlokalizowana. Kształt zbliżony do prostokąta. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową, zlokalizowaną w dzielnicy Sławin, nieopodal al. Warszawskiej. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 388 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Wieldządz, gm. Płużnica, powiat wąbrzeski Numer ewidencyjny działki: 89/5 - Powierzchnia: 2388 m - mpzp: mn6 Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł759 m² 156,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 3111 - widokowa z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 3111 , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł4 600 m² 1,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wynajmę działkę o powierzchni 46ar lub jej połowę w Zaczerniu przy strefie ekonomicznej, lotnisku, autostradzie A4 oraz wiadukcie. Kształt równy, teren suchy, możliwość utwardzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł8 789 m² 300,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt deweloperski pod gotową inwestycję, ul. Dębicka 87ar Tylko u nas Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z potencjałem deweloperskim opis nieruchomości: - powierzchnia działki: 0,8789 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

235 180 zł1 139 m² 206,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - Przyłęki Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 1139 mkw. oraz 2677 mkw., położone w cichej i spokojnej części Przyłęk. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

192 708 zł1 212 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W rydzynkach koło Tuszyna, zaledwie 12 km od Łodzi czeka na Ciebie działka pod dom w otoczeniu lasu. W okolicy rezerwaty przyrody Molenda i Wolbórka. Bez kominów, bez zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

321 660 zł5 361 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w miejscowości Modrze, zaledwie 4,5 km od pięknego jeziora z plażą w Strykowie. To idealna lokalizacja dla tych, którzy pragną blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 322 m² 135,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nr ogłoszenia: #326dz0622 wjazd od północy. Tereny sąsiadujące od południa wyłączone Z zabudowy. Doskonała ekspozycja. #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszego biura nie.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł25 600 m² 320,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

0% Prowizję Kupującego ponosi Sprzedający! Do sprzedania teren przygotowany pod budowę inwestycji przemysłowej nie wykluczając innych z racji interesujących zapisów miejscowego planu cytowanych.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 414 m² 117,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra oferta! Bezpośredni dostęp do zbiornika wodnego z zachowaniem odległości na szlak pieszy :) Szukasz miejsca, gdzie zgiełk codzienności ustępuje ciszy natury? Oto działki, które.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 015 m² 108,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1015 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Działka z zatwierdzonymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kopnica

Kopnica,zachodniopomorskie

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 3 000 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 210 m i szerokości ok. 15 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 223 m² 152,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny Teren Zabudowy Usługowej 8223 m2 w Radziejowice Parcel, gm. Radziejowice, pow. żyrardowski. Nieruchomość ma potencjał na rozwój w różnych kierunkach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł17 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zabudowy usługowo-produkcyjnej o powierzchni 1,77ha na obrzeżach miasta. Możliwość kupna mniejszej powierzchni doskonała oferta dla inwestorów oraz firm. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Parsów

Parsów,zachodniopomorskie

89 000 zł1 023 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**oferta sprzedaży działki budowlanej w Parsowie, gmina Bielice, województwo zachodniopomorskie** Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 108 m² 88,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową działkę, położoną z dala od miejskiego zgiełku i ruchliwych arterii, zapewniającym spokój i prywatność. Usytuowana przy asfaltowej drodze, z której.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 000 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 611 m² 239,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

: krótko: działka o powierzchni 14611 m2 w super lokalizacji, w centrum Kutna z przeznaczeniem usługowym/przemysłowym. : dla kogo? Dla inwestora pod budowę firmy, działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 000 zł7 400 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 383 m² 903,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Ofertę prowadzi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł340 m² 1 585,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stare Tychy, ul. Kościuszki 15. Perełka lokalizacyjna. Działka o pow.340 m2 zabudowana domem do remontu lub rozbiórki o pow. ok 180 m2 (120 m2 parter, 60 m2 poddasze). Wszystkie media. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł2 167 m² 588,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod inwestycję - węgrzce wielkie, ul. Parkowa fv vat , cena W ogloszeniu to cena brutto Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 000 zł18 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż grunt w Fałkowie przeznaczony pod ag o powierzchni 1.85 ha dz nr 320 i 321. Działki objęte są miejscowym mpzp - Uchwała nr XXXVIII/447/2010 Rady Gminy Łubowo z dnia 29.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł1 465 m² 146,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Bardzo atrakcyjna duża działka o pow. 1465 m2 położona przy ulicy Miodowej na osiedlu Czaplineckim w Złocieńcu. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 979 m² 117,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

** Nieruchomość z przeznaczeniem komercyjnym bądź mieszkalnym ** Doskonała działka inwestycyjna o pow. 2979m2 pod działalność przemysłową. Położona przy drodze 801 Warszawa - Puławy.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł2 240 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 2240 mkw, o wymiarach około 42 m x 53 m, położona w miejscowości Bobrownickie Pole, w powiecie lipnowskim, z wydanymi warunkami zabudowy dla.