dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

5 186 800 zł25 934 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Straszyn Spacerowa nieruchomość gruntowa - inwestycyjna Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 30 471m2 położoną przy ul Spacerowej w 300 mertów od centrum Straszyna.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 508 m² 159,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Zawoi, położona przy drodze asfaltowej i blisko lasu to jedna z najbardziej poszukiwanych ofert w regionie, łącząca w sobie wygodę dojazdu, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł800 m² 198,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ( nr 79/7 ) z mpzp. Świetna ekspozycja względem stron świata, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone. Lokalizacja: ul. Malinowa.

Szczegóły ogłoszenia

362 724 zł3 022,70 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki siedliskowe w Gdańsku-Sobieszewie - wyjątkowa lokalizacja blisko morza! Lokalizacja: gdańsk - Sobieszewo, ul. Klimatyczna Powierzchnia: 8 działek o metrażach ok. 3001-3053.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł549 m² 500,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse przedstawia ofertę sprzedaży działek rekreacyjnych nad wodą w Bolesławicach. Nieruchomości gruntowe położone w odległości 2 km ( około 5 min jazdy samochodem ), od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna działkę o pow. 3000m2 pod aktywizację gospodarczą , możliwość wybudowania obiektu o pow. 300m2, pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

68 900 zł790 m² 87,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Lipinkach Łużyckich, powiat żarski. Na sprzedaż działka w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Tunelowej o powierzchni 791 m2. Działka nr 1/46 płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł986 m² 101,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę o powierzchni 986m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem. Działka nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

486 400 zł2 560 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania. Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 800 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem atrakcyjny teren o pow. 1800m2 nadający się na składowanie lub parking w południowym Milanówku. Cena do negocjacji. Działka ogrodzona i strzeżona, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 138 m² 107,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 2138 m2 w miejscowości Zła Wieś, gmina Trąbki Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł3 480 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie pojawiła się okazyjna działka budowlano - usługowa. Teren objęty mpzp o symbolu 1mn/u, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 304 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka budowlana uzbrojona o powierzchni 1304 m2 ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Barczewo. Media : prąd, woda , światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 180 m² 174,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja strategiczna | Dostęp do dk61 i dk62 | Potencjał usługowy, logistyczny i mieszkaniowy Charakter inwestycji Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy grunt o powierzchni 0,218 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 023 m² 342,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, słoneczna, uzbrojona działka z dobrym dojazdem! Bojano! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł3 005 m² 26,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A Jeżeli poszukują Państwo dla siebie cichego i spokojnego miejsca do zamieszkania, a ponadto chcielibyście zakupić dużą.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 200 m² 248,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Działka Budowlana w miejscowości Tropiszów Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą nieruchomości, która spełni oczekiwania wymagających osób. Ta działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł20 000 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa posiadłość nad Jeziorem Podkarwiec Karwie Powierzchnia działki: 2 ha Linia brzegowa: ok. 120 m Cena: 2 390 000 zł nr. działki 205/2 obręb 0008 gm. Mrągowo Rodzaj w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 140 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy dwóch przylegających do siebie działek budowlanych o łącznej powierzchni 1140 m , położonych na osiedlu Pieczurki w Białymstoku. Na jednej działce znajduje się dom do.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł9 540 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działki rolne nr 111/7, 112/5, 110/1 o powierzchni 9540 m2 w miejscowości Huta Żuławska położonej w malowniczym miejscu. Działki leżą w zachodniej części wsi na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 000 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Do sprzedania działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (pod planem miejscowym) o powierzchni 1000 m 2 , zlokalizowana w gminie Leszno. Znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł4 143 m² 200,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecamy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 4.143 m2 zlokalizowaną zaledwie 400 m od węzła trasy S6! Nieruchomość znajduje się przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 047 m² 32,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Okazja! Na sprzedaż działka o pow. 3047 m2. ( działka nr 71 ) położona w zaciszu malowniczego krajobrazu natury. Z dala od głównej drogi. Częściowo zalesiona. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 441 010 zł18 777 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do wody | Grzegorzewice | 30 min od Warszawy Powierzchnia całkowita: 18 777 m (możliwość zakupu 1, 2, 3, 4 lub 6 działek) Numery działek:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 419 m² 36,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 5419 m - Zbiczno, gm. Zbiczno | 200 000 zł Na sprzedaż wyjątkowo położona działka o powierzchni 5419 m , znajdująca się w malowniczym otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł510 000 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, powiat choszczeński zachodniopomorskie. Grunt rolny o pow. 51 ha w jednym rozłogu, uprawiany. Teren graniczy z ciekiem wodnym, istnieje więc możliwość wykorzystania cieku do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 407 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407 m2 w miejscowości Słuszków, gmina Mycielin. 23 km do centrum Kalisza, 12 km do Stawiszyna, 9 km do Cekowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 600 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro W-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Rogóżnie, gm. Łańcut. Działka rolna o pow. 26 ar, obecnie klasyfikowana jako użytek rolny. Media w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł15 728 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z mpzp położony w Murowanej Goślinie przy ul. Metalowej. Działka o powierzchni ok. 1,57ha oznaczona w mpzp symbolem 5p jako teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł10 172 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki leśne o łącznej pow. 1,2 ha przy drogach asfaltowych w miejscowości Podlodówka gm. Ułęż pow. rycki Działka 1 -powierzchnia 1071 m2 -kształt prostokąta -płaska Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł37 700 m² 10,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 37700 m2, usytuowana blisko Pasymia w miejscowości Grzegrzółki. Teren nie zagospodarowany, porośnięty trawą , drzewami liściastymi i iglastymi. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

62 650 zł658 m² 95,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania ładnie położone działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W bezpośrednim sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł61 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w atrakcyjnej cenie i lokalizacji Na sprzedaż działka rolna nr 94/7 o powierzchni 6,17 ha położona w miejscowości Rusko w gminie Strzegom, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza, w pełni uzbrojona działka budowlana w Bereście, gminie Krynica-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 30 arów, położona w urokliwej miejscowości Berest.

Szczegóły ogłoszenia

649 271 zł6 243 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Mpzp określa przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z zielenią, niezbędnymi urządzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł19 300 m² 10,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę leśną o łącznej pow. 1,93 ha. położonej w miejscowości Harklowa, gmina Nowy Targ. Szerokość działek to ok. 50m. Id działki :121109_2.0005.1687/5.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 085 m² 239,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2085 m położona w miejscowości Adamów, gmina Grodzisk Mazowiecki. To doskonała propozycja dla osób szukających przestronnej działki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł859 m² 127,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 11 działek położony w malowniczej miejscowości, położonej w Beskidzie Niskim, zaledwie 5 km od granic Gorlic. Zostały 2 ostatnie działki! Nie zwlekaj.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 948 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W rościnnie! Na sprzedaż działka budowlana w Rościnnie, gmina Skoki. Powierzchnia działki: 1948 m Nr działki 280/2 Działka z wydanymi warunkami zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 246 050 zł4 615 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona w woj. śląskim, w powiecie będzińskim, w Gminie Czeladź przy ul. Przełajskiej, obejmuje trzy sąsiadujące ze sobą działki gruntu o nr 11634.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł2 103 m² 139,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja na inwestycję - spokojna okolica, bliskość infrastruktury i atrakcji turystycznych! Nowa atrakcyjna cena - tylko 140 zł/m2 na wybraną działkę! Na sprzedaż urokliwa działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij