dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana o powierzchni 15 arów w Bartnym gmina Sękowa. Media: prąd, dojazd gminna drogą utwardzaną. Lokalizacja: idealne miejsce pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

118 750 zł1 250 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjne działki z wydanymi wz w miejscowości Sokóle w gminie Stanisławów. Nowo wydzielone z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej! wymiary / powierzchnia : - 8.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł41 600 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna -huta Szkła w Wałbrzychu. Działka o powierzchni 4,16 ha (32000 pum)częściowo zabudowana budynkami, na którą składają się przede.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 863 m² 114,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w drugiej linii zabudowy, o łącznej powierzchni 2863 m2, z czego około 190 m2 przypada na drogę dojazdową do działki (gratis), a około.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 024 m² 28,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta sprzedaży ciekawie położonej, dużej działki budowlano-rolnej. Bardzo malownicze miejsce jak i cała okolica, do tego też wyjątkowo spokojnie. Teren jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

44 745 zł2 983 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2983m2 położoną w Bogaczowie. Klasa ziemi rv Dojazd do działki drogą publiczną zarówno od strony Bogaczowa jak i Krzewin. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 837 m² 114,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży działki w miejscowości Stronno Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1837 m2, położoną w urokliwej miejscowości Stronno. Ta malownicza działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 001 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane 5 min od kątów wrocławskich | okazja cenowa Na sprzedaż 3 ostatnie działki budowlane o powierzchni ok. 1000 m każda, położonych w Sośnicy (gmina Kąty Wrocławskie).

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 447 m² 183,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Majdanie Krasienińskim - gmina Niemce Powierzchnia: 1447 m2 Lokalizacja: majdan Krasieniński, na granicy gmin Niemce i Jastków (smugi). Cena: 265 000 zł Opis działki: do.

Szczegóły ogłoszenia

4 239 000 zł21 211 m² 199,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę niezabudowaną o powierzchni 21 211 m , położoną w strategicznej lokalizacji przy ul. Pocztowej w Bogatyni. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana w Michałowicach-Wsi idealne miejsce na Twój przyszły dom Szukasz miejsca, które połączy spokój natury z wygodną bliskością miasta? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 673 m² 270,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomości położonej w Świebodzicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w Osowie Leśnym Lokalizacja: osowo Leśne, gmina Lubichowo, powiat starogardzki, województwo pomorskie Powierzchnia: 4 działki, każda o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 000 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 140 m² 30,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 21,4 ara. Usytuowana jest w miejscowości Ryglice. Parcela płaska o wymiarach: 40 m x 54 m. Dla nieruchomości ustalono.

Szczegóły ogłoszenia

890 368 zł18 944 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! okazja! niższa cena Grunt budowlany z projektem budowlanym na 54 apartamenty! W cenie druga działka zlokalizowana w sąsiedztwie! Luksusowa lokalizacja w pobliżu Karpacza!.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 217 m² 129,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1217 m2 położona w miejscowości Kamień Mały w powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim oddalona o 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

353 500 zł1 414 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł2 900 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka 2900 m2 z warunkami zabudowy w Nowych Kiełbonkach / super okazja : 31 zł za 1 m2! Uwaga : dla działki wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł1 335 m² 433,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1335 m2 zlokalizowana w miejscowości Rusiec, gmina Nadarzyn. Media -prąd, woda, gaz w drodze do jezdnej , kanalizacja w trakcie realizacji. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka o powierzchni 30ar z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny i budynek gospodarczy (zabudowa zagrodowa). Dostępne media: - gaz - w drodze - prąd- na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł8 016 m² 218,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8000 m2 Dojazd asfaltem, wszystkie media miejskie przy działce tj: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

103 200 zł1 720 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę o powierzchni 1720m2 w Miejscowości Krążkowo koło Nowej Wsi Wielkiej. Zapraszam do kontaktu: tel.   Hanna Jurska Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł8 400 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka pod piękną posiadłość całoroczną lub letniskową pośród drzew, na skraju lasu w Oblasach, kilkaset metrów od Wisły. 8400 mkw spokoju i ciszy zaledwie 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

6 384 000 zł91 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super atrakcyjne działki położone w Brzezinka- ostrowina- 15 km od Oleśnicy Dane ogólne : - powierzchnia działki - 61 338 m2 Brzezinka - powierzchnia działki - 91 200 m2 Ostrowina położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł6 336 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka w centralnej części Szczecinka, tuż przy drodze krajowej nr 11. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 336 m .Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł606 m² 1 006,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek w swoim własnym domu. Cisza, kameralne osiedle domów jednorodzinnych, zero miejskiego zgiełku a jednocześnie wszystko w granicach miasta. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł1 820 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych części Magdalenki, w rejonie ulicy Grabowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł890 m² 111,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w miejscowości Stara Gorzelnia k./Częstochowy. Do sprzedaży zostały działki: - nr 6 o powierzchni: 890 m2 - nr 7.

Szczegóły ogłoszenia

9 168 992 zł81 866 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 8,2 ha zlokalizowana na terenie gminy Tarnowo Podgórne, miejscowości Jankowice z przeznaczeniem pod zabudowę usługową: miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 430 m² 1 048,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży ponad 14a działkę , położoną w Krakowie przy ul. Mydlnickiej , zaledwie 300m od ul. Piastowskiej i Błoń Krakowskich. Działka na tą chwile w mpzp figuruje jako.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł19 206 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 19,206m2 w miejscowości Miedniewice gmina Wiskitki Działka położona w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja idealna gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł506 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** chłapowo *** blisko wąwozu chłapowskiego *** działka budowlana *** mpzp ***mieszkaniowo-usługowa*** lokalizacja: chłapowo, ul. Modrzewiowa wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 521 m² 197,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Komarno, w granicach administracyjnych Jeleniej Góry. Lokalizacja: komarno Jelenia Góra Powierzchnia działek:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 500 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Powierzchnia działki: 1500m2 Opis Działki: z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500m2, położonej w urokliwej miejscowości- tujsk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł999 m² 200,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 999 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunt o regularnym kształcie (trapez). Media: woda, kanalizacja - przy działce, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł6 199 m² 50,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana ze stawem w miejscowości Budowo w województwie pomorskim, powiecie Słupskim. Do działki przynależy również działka 223/21 Działki mają razem 6199m2 Staw ma około 20.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł9 280 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cyganówka, działka, sprzedaż. To niepowtarzalna okazja dla miłośników natury i spokoju! Działka z dostępem do rzeki Wilgi to idealne miejsce na budowę swojego wymarzonego domu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 650 zł3 679 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej dzielnicy Gliwic - Wilcze Gardło, przy ul. Frezji. Działka o powierzchni 3 679.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 115 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka Budowlana o powierzchni 1115 m2 w miejscowości Radom obręb Zamłynie ( kozia Góra) działka usytuowana jest bezpośrednio przy ulicy Rzędowej (przed numerem 32e).