dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

329 000 zł4 446 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 4446 m , położoną w miejscowości Kościuszkowo k. Łącka. Odległość do Płocka wynosi 21 km, a do Gostynina 11 km. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł1 111 m² 629,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna W naszym biurze! Prezentuję działkę budowlaną na Czyżkówku w sąsiedztwie rzeki Brdy. Idealna pod zabudowę bliźniaczą lub domu wolnostojącego. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 482 m² 80,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż w Szaflarach. Nr dz. 5356/2, szaflary gmina Szaflary, powiat nowotarski. Wymiary: - szerokość - średnio ok. 7 m, - długość - ok. 340 m. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 300 m² 27,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Gromnik, powiat tarnowski. Działka o łącznej powierzchni 43 ary, w tym 19 ar części budowlanej oraz 24 ary części rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki położone w Manasterzu o powierzchni 9 i 11 arów. Działki mają wydane warunki zabudowy. Położenie działek oraz ich kształt sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowogard,zachodniopomorskie

358 950 zł2 393 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 2393m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł4 933 m² 384,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj nad wodą - wyjątkowa działka z własnym stawem! Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie , z widokiem za staw otoczony brzozami, dębami i świerkami. Słyszysz szum drzew,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł12,16 m² 11 924,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż płaska działkę o powierzchni 12,16 ar, położoną w miejscowości Wieprz. Nieruchomość posiada regularny kształt o wymiarach około 50 26 m, co daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

178 920 zł994 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja w Żołędowie działka budowlana o powierzchni 994 m2, położona w bardzo cichym i malowniczym miejscu z bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy. Kontakt: karolina Bogacka 690.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 042 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1042m2 położonej w Smerzynie w gminie Łabiszyn. Dla działki została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 449 m² 655,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Korzyści ze współpracy z nami to : - nadzór nad transakcją sprawują doświadczeni pośrednicy / licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 118 nadana w 1999 r. i 8720 nadana.

Szczegóły ogłoszenia

73 150 zł1 463 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1463 m Grabów, gm. Żychlin Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1463 m , położona w miejscowości Grabów, zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo chciałabym zaproponować nieruchomość gruntową położoną w kompleksie 8 działek w Wilczkowie. Każda z działki ma powierzchnię 3000 m2, są w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tyrowo

Tyrowo,warmińsko-mazurskie

107 000 zł43 000 m² 2,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt rolny stanowiący działkę numer 464 położona w miejscowości Tyrowo w gminie Ostróda stanowiąca grunty rolne V i VI klasy oraz nieużytki. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 735 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łubiankach obrzeża Sokołowa Podlaskiego o powierzchni 1735 m2. 5 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 28x62 m.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 400 zł32 600 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działki rolne o powierzchniach 3,26ha i 1,8241ha takiej samej cenie za 1m2 w Siadle Górnym w sąsiedztwie węzła A6 i zachodniej obwodnicy Szczecina. W projekcie Planu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 992 m² 37,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny grunt w miejscowości Wilga, w spokojnej okolicy zachęcającej do wypoczynku i rekreacji. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa niska, sady i pola.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł11 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia plac przemysłowy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 997 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zacisznie położone działki leśne o potencjale rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 219 m² 1 639,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Gdańsku- matemblewie, jednej z najbardziej zielonych i kameralnych dzielnic miasta. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł6 200 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości omega oferuje na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 62 ary, położonych w miejscowości Zaborów, gm. Czudec, powiat strzyżowski. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

202 720 zł1 267 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Budy Zosine, w gminie Jaktorów. Parametry działki: powierzchnia 1267 m2 Wymiary: 25 x 49 m Dojazd: drogą gminną, asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Sitno

Sitno,zachodniopomorskie

199 000 zł17 294 m² 11,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena - 199 000 zł Działka 1,72 ha - Sitno k. Szczecinka | Teren pod usługi turystyki z zabudową mieszkaniową | Staw - Sitno, gmina Szczecinek - ok. 6 km od centrum Szczecinka -.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł3 466 m² 1 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł3 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem działka, usytuowana w centrum Gdańska, przy drodze krajowej nr 91. Teren płaski, niezabudowany, z przeznaczeniem usługowym. Na działkę wykonanych jest pięć niezależnych wjazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

119 770 zł826 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z projektem domu Olimpin Lokalizacja: olimpin Powierzchnia działki: 826 m Cena za m : 145 zł Cena całkowita działki: 119 770 zł Projekt domu: julia III dom.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 420 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1420 m2 położona w miejscowości Postołowo w gminie Trąbki Wielkie. Nieruchomość zlokalizowana wśród innych działek.

Szczegóły ogłoszenia

292 270 zł2 657 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 2657m2, (20/136 m) znajdująca się w miejscowości Budy Zaklasztorne gm. Puszcza Mariańska. Objęta Miejscowym planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 131 m² 58,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2131 m , położoną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 519, w malowniczej miejscowości Barty, gmina Zalewo, powiat iławski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł846 m² 118,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy w pięknym otoczeniu! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Oferujemy na sprzedaż uroczo położoną działkę budowlaną o numerze 302/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 890 m² 148,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W pełni uzbrojona działka pod lasem! Nowe osiedle domów- bojano! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 345 m² 80,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa