dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,0 ha położona w województwie dolnośląskim, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, w obręb Bielany wrocławskie/tyniec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

493 000 zł1 972 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni około 20 arów , położona w Kętach w spokojnym rejonie ulicy Polnej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 012 m² 493,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dotyczy działka o powierzchni 1012 m , położona w dzielnicy Łódź-Górna, przy ul. Orkana 12 w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z łatwym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 875 300 zł68 753 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 68753 m2, składająca się z dwóch działek o pow. 63993 m2 i 4760 m2. Podstawowym przeznaczeniem w planie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 273 m² 746,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikat! Działka 1273 m pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową mpzp Lokalizacja: ul. Stodólna (śródmieście), włocławek, woj. kujawsko-pomorskie. 0% prowizji - kupuj bez.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł1 200 m² 210,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 a - oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ł.2MN.04). Działka lekko pochyła.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł825 m² 77,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: 10 działek budowlanych w miejscowości Dryżyna, woj. lubuskie Oferuję kompleks 10 niezabudowanych działek budowlanych o powierzchniach od 8 do 16 arów, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 107 m² 9,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka w Miałach, gm. Wieleń - 2,6107 ha Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki o powierzchni 2,6107 ha , położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 270 m² 88,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z mpzp w Lubaszu - 2270 m pod dom i działalność gospodarczą Na sprzedaż działka o powierzchni 2270 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł8 700 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! Oferta sprzedaży działki rolnej o powierzchni 8700m2 położonej w miejscowości Grzmiąca nieopodal Głuszycy. Piękna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 36 arów Łukanowice, gm. Wojnicz. Na sprzedaż działka o powierzchni 36 arów, położona w miejscowości Łukanowice (gmina Wojnicz). Dojazd: bezpośredni z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 879 m² 43,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowego miejsca nad jeziorem? Cenisz sobie ciszę i spokój? A do tego lubisz łowić ryby, chodzić na grzyby i ogólnie spędzać czasz na świeżym powietrzu? To świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łapy,podlaskie

653 000 zł26 500 m² 24,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

3 880 000 zł2 775 m² 1 398,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Zielonka Media Prąd i gaz - na działce Woda i kanalizacja - przy granicy działki Wymiary 42m x 78m.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Zebrzydowa , gmina Nowogrodziec. Działka narożna o powierzchni 800 m2, o kształcie regularnym zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 606 m² 260,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż, jezioro. Złotów Zapraszam do zakupu działki budowlanej o pow. 1606m2, położonej przy ul. Jagiełły w Złotowie, położonej W pierwszej linii od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 224 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania Państwu działki położone w Czyczkowach Wybudowanie. Działka: powierzchnia: 3224m2 oraz 3179m2 Działki znajdują się na płaskim terenie, z dojazdem do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł925 m² 540,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja inwestycyjna! Działka pod budownictwo wielorodzinne w Sosnowcu Nowy Pekin, ul. Koszalińska 25C Przedstawiamy wyjątkową działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 925.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skibno

Skibno,zachodniopomorskie

145 000 zł8 200 m² 17,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 8200 m2 położona w miejscowości Skibno gm. Sianów. Działka w sąsiedztwie zabudowy mieszkalno - siedliskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

851 zł425,50 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Starym Sączu przy ul.22 Stycznia. Przedmiotem oferty jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 030 m² 192,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Ostrołęce przy ulicy Wiejskiej. Nr działki na Geoportal (ostrołęka nr. 60670/5) Numer działki wynika z podziału na podstawie decyzji z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 400 zł3 818 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Podstawowe informacje: - powierzchnia: 3818 m2 - Siechnice, gm. Siechnice - działka nr 74/1 - mpzp: budowlana Odległość od granic Wrocławia: 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 309 m² 3 743,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Oferujemy nieruchomość objętą mpzp "os. Widok", o powierzchni 1309m , znajdującą się w Krakowie przy ul. Balickiej (dzielnica Bronowice). Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł3 000 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000m 2 zlokalizowana w Kliniskach Wielkich. Sprzedający nie występował o warunki zabudowy, jednakże są one do uzyskania. W okolicy budują się.

Szczegóły ogłoszenia

361 800 zł4 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana o powierzchni 4020 m2 w miejscowości Olszanka k. Puszczy Mariańskiej, porośnięta starodrzewem (ponad 100 letnim) głównie sosnowym. W miejscowości dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Odolion,kujawsko-pomorskie

899 000 zł9 216 m² 97,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego terenu 0,9216 ha w Odolionie Lokalizacja - atrakcyjna lokalizacja - Odolion , ulica Elizejska , pow. aleksandrowski; -.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 500 zł2 050 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Pęcicach o pow. 2050m2 objęta mpzp przeznaczona pod: magazyny usługi handlu hurtowego, detalicznego(do 1000m powierzchni sprzedaży) i ekspozycyjnego, transportu,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł48 861 m² 153,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Saniach Powierzchnia 4,888ha, przy drodze asfaltowej. Szerokość działki 155m. W drodze przy działce prąd i woda. Plan zagospodarowania na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł12 300 m² 12,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12.300 m w Kniewie. Lokalizacja Kniewo to urokliwa miejscowość położona w gminie Wejherowo, otoczona lasami i terenami zielonymi. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł3 203 m² 159,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3203 m | Wałbrzych - Poniatów | mpzp | asfalt | duży potencjał Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3203 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł2 643 m² 510,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertę sprzedaży niezabudowanej działki gruntu obszaru 0,2643 ha (własność), położonej w centrum Brzegu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Brzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 500 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana widokowa 15ar na sprzedaż w Gminie Krościenko nad Dunajcem w górach Pieniny. Działka ma uzyskane prawomocne Warunki Zabudowy (wz) na duży dom jednorodzinny (elewacja frontowa.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł8 889 m² 10,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,8889 ha, położoną w miejscowości Smarżowa, gmina Brzostek.Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł5 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren rolny o łącznej powierzchni 50a składający się z 3 działek: - dz.468- pow.2900m2-szer.13m - dz.531- pow.100m2-szer.13 - dz.532- pow.2000m2- szer.13m Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 960 m² 20,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż pakiet 7 działek o łącznej powierzchni 28 960 m , czyli około 2,9 ha, położonych w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 688 m² 50,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 46 arów, położoną w miejscowości Bereżnica Wyżna, w gminie Solina. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 894 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowiji Działka o powierzchni 4894m2 położona pomiędzy Chwaszczynem a Osową. Działka w okolicy ulicy Torfowej, pięknie położona w sąsiedztwie lasu, stadniny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gowidlino,pomorskie

129 000 zł22 200 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę działki w Gowidlinie, pow. kartuski, gm. Sierakowice. Działka posiada regularny kształt prostokąta, dojazd do działki drogą polną. W okolicy zlokalizowane: -.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 037 m² 130,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wola Wieruszycka- do sprzedaży widokowa działka budowlana o pow.10,37ara położona na wzniesieniu z którego rozciąga się widok na okolicę. Nieruchomość o wymiarach 19m z frontu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 173 m² 246,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Szlembark, oferująca spektakularny widok na panoramę Tatry oraz Jezioro Czorsztyńskie. To idealna propozycja dla osób.