dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

954 875 zł7 639 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest teren inwestycyjny o powierzchni 0,7363 ha, położony w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Odlewników obok Panattoni Park Gorzów II. Działka ewidencyjna nr 282/1 to.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 110 m² 378,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mierzynie o powierzchni 1110 m2, wjazd od strony południowo-zachodniej. Dla terenu wydano warunki zabudowy, do budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego, zbiornika.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 925 m² 85,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kamionki Małe o powierzchni 2925 m2. Działka w kształcie prostokąta, z dojazdem drogą asfaltową. Do działki doprowadzony prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł8 300 m² 26,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

700m2 działka bud. w zielonej okolicy + wysepka Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek na sprzedaż. Zawiszyn, woj. mazowieckie, pow. wołomiński, gmina Jadów. Miejsce jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł993 m² 161,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 993 m2. Powiat : Lubartowski. Gmina : Kamionka. Miejscowość : Kamionka. Media : woda, prąd, kanalizacja Wymiary działki : szerokość 18 m, długość 56.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łazy,śląskie

96 000 zł3 193 m² 30,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do Sprzedania Działka 32a - 96.000,00 zł! Na sprzedaż działka o powierzchni 3193 m , położona w miejscowości Łazy, gmina Jasienica, powiat bielski, województwo śląskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 279 740 zł14 708 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości! Podstawowe informacje: Działka budowlana o pow. 14.708 m2 w centrum Rościsławic.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 010 m² 147,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Jaworek 2km od Międzygórza. Działka nr 382/36 o powierzchni 1010m2 cena 149.000zł Działka nr 382/37 o powierzchni 1012m2 cena 149.000zł Działki.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 250 m² 71,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna przestrzeń do życia U stóp pogórza ciężkowickiego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Wola Łużańska, w gminie Łużna, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 682 m² 47,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 36,82 ara (nr ewid. 238/2), położoną w miejscowości Suszno, w gminie Włodawa, powiat włodawski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł5 500 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka budowlana w okolicach Starych Bogaczowic i Chwaliszowa. Cała nieruchomość to około 8000 m2 w tym 1700 m2 działka budowlana reszta to las. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

194 423 zł977 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/9 i pow. 977m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł2 640 m² 795,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki w top lokalizacji - uzdrowiskowa miejscowość w Beskidzie Śląskim Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2640 m , położoną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł2 400 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 2400m w kształcie prostokąta o wymiarach 56m szerokości (od drogi dojazdowej) na 43m.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 200 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas *** ***działka rolna * możliwość przekształcenia *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Zabagnie w powiecie Olkuskim, gmina Wolbrom. Powierzchnia działki to ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł27 000 m² 55,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny o powierzchni 27 000 m2 położony przy trasie S8 w gminie Kowiesy , tylko 55 km do Warszawy. Kowiesy, gmina Kowiesy, powiat skierniewicki. Atuty Nieruchomości : - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 011 m² 217,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane w Szemudzie. Jest to miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł889 m² 3 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną we Wrocławiu - działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł1 843 m² 141,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń:   Współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez dodatkowych opłat: kupując tą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

130 410 zł1 863 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana W jaśle Na sprzedaż działka położona w Jaśle (obręb Warzyce) o powierzchni 0,1863 ha. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł870 m² 117,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni ok. 870 m , położona w Jankowicach przy ul. Nowej (gmina Świerklany). Parcela ma kształt zbliżony do prostokąta, jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

2 458 800 zł3 650 m² 673,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3650m2. Działka tuż za granica Warszawy (sam początek Sulejówka) -. W sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z towarzyszącymi budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł4 405 m² 101,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna inwestycja w Gdańsku! *tylko U nas* działka nie jest objęta mpzp lokalizacja: działka położona jest w dzielnicy Gdańsk Orunia jedyne 5 min autem do Centrum Gdańska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 073 m² 25,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro dom Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną na Warmii - Twoje wymarzone miejsce na łonie natury lub dobra inwestycja! Marzysz o własnym zakątku na Ziemi? Miejscu, gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 800 m² 86,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 58 arów (5800 m ) położona w miejscowości Liplas , gmina Gdów. Nieruchomość o bardzo szerokich możliwościach.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 477 m² 192,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1477 m , zlokalizowaną w miejscowości Pustków Wilczkowski, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

133 245 zł1 269 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1269 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

174 200 zł1 742 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w pięknej i cichej miejscowości Jodłowice. Działka posiada powierzchnię 1742 m2. Działka znajduje się w pięknej, spokojnej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł955 m² 82,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wz - 9,55 ar, krasnystaw, ul. Jabłonkowa (nr 199/20) Cena: 79 000 do negocjacji Szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy spokój natury z bliskością miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

1 962 400 zł892 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - białystok, obręb mickiewicza Działka inwestycyjna zlokalizowana na os. Mickiewicza w Białymstoku. Polecamy Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 247 m² 104,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W kronowie w gminie Ryn w pobliżu jeziora Dejguny 20 km od Giżycka Działka położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w miejscu cichym.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 300 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna W cichej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 33 arów, zlokalizowaną w miejscowości Borzęta (gm. Myślenice). Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

182 710 zł1 661 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1661 m z aktualnymi warunkami zabudowy Maciejowice cisza, przestrzeń, blisko centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1661 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

246 600 zł1 233 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1233 m2, położona w spokojnej i zielonej części Koszalina przy ul. Podmiejskiej. Teren zlokalizowany jest zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł565 m² 391,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż widokowa działka budowlan0-rolna o powierzchni 565 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

738 240 zł2 307 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki produkcyjno - usługowe przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 494 m² 595,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Raków, o powierzchni 1494 m2. Działka : nieregularny kształt, o pow. 1494 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 594 m² 55,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka budowlana nr 186 o powierzchni 0,3594 ha (3594 m ) , położona w miejscowości Wolinia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł17 400 m² 35,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,74 ha (17400 m2), płaska , nieogrodzona, droga dojazdowa płyty jumbo. Nieruchomość położona w Moście Błota, gmina Puck. Porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

110 950 zł1 585 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek budowlanych położonych w urokliwej miejscowości Potok, w powiecie krośnieńskim. To wyjątkowa okazja dla inwestorów.