dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

592 280 zł9 879 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby. Lokalizacja: wicko (woj. pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

220 748 zł692 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 692 m2 działka o numerze 1846/14, położony w miejscowości Koronowo przy ul. Mała Droga przepiękny widok. (Oferta wyłącznie u nas.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł3 259 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra oferuję Państwu działkę w Marczowie w gminie Wleń w otoczeniu pól, lasów. Marczów to wieś łańcuchowa położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1200m2. Działka idealnie nadaje się pod pod zabudowę wielomieszkaniową, jednorodzinną. Działka położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 505 m² 398,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w wyjątkowym miejscu! Położona nad przepięknym i spokojnym Jeziorem Mausz na Kaszubach, do linii brzegowej niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

277 775 zł1 355 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1355 m , położona w miejscowości Srocko Małe, w gminie Stęszew, powiat poznański. Nieruchomość z bezpośrednim sąsiedztwem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł15 523 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta wyjątkowa oferta, dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane położone obok siebie o łącznej powierzchni 15523 m2 (155 Ar / 1,5 ha) posiadłość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

607 680 zł1 899 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka usługowa na wzgórzu - Zbrosławice Powierzchnia: 1899 m | Wymiary: ok. 58 m x 32 m Na sprzedaż wyjątkowo położona działka usługowa o powierzchni 1899 m w.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł515 m² 1 046,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę w Gdańsku Wrzeszczu -kolonia Uroda. Działka mieszkaniowa o powierzchni 515 m w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 246 m² 2 808,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera zabudowa wielorodzinna Do sprzedania teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania, powierzchnia działki 1246 m2, wymiary 30x41.

Szczegóły ogłoszenia

4 558 400 zł5 698 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5698 m położona przy ul. Baletowej w Warszawie. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 130 m² 264,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks dwóch działek objętych mpzp 43.MNU - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa usługowa;. Możliwość zakupienia dwóch działek razem, bądź pojedynczej osobno. Działka 721/9,.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł950 m² 145,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki nad jeziorem? Lubisz kontakt z przyrodą? Marzy Ci się dom w pobliżu pięknego, czystego jeziora z pełną infrastrukturą i Mariną? Mamy dla Ciebie ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 800 m² 82,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, stanowiącą działkę nr 52 o pow. 2800 mkw zlokalizowaną w Zakliczynie, obręb Bieśnik w powiecie tarnowskim, woj. małopolskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł35 000 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje wyjątkową posiadłość. Przepięknie położona działka 12 kilometrów od pola golfowego w Sobieniach Królewskich. Okolica leśna, przeważają lasy.

Szczegóły ogłoszenia

353 160 zł1 962 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka W zachełmiu Przedstawiam Państwu na sprzedaż dużą działkę w Zachełmiu, gmina Podgórzyn. Miejscowość ta jest wspaniałą bazą wypadową dla wędrówek pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 418 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 032 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mściszewie (gm. Murowana Goślina) - północne obrzeża aglomeracji poznańskiej. Tylko 3 km do Murowanej Gośliny i 20 km do Poznania. Wygodny dojazd do drogi 196 (1 km).

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 695 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 695 m , położonej w urokliwej miejscowości Bochotnica z widokiem na wzgórze zamkowe oraz ruiny zamku Esterki.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 150 m² 112,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 1150 m Brzeżno Lęborskie powiat Wejherowski Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w malowniczym Brzeżnie Lęborskim, idealne miejsce na wymarzony dom! Aby jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł2 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 25 arów z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: racławówka Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 915 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z możliwością zabudowy zaledwie 1,5 km od Liniewa.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 930 zł7 391 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości! Poszukujesz dużej, rezydencjonalnej działki pod swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 932 m² 91,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Chotowej, gm. Czarna.Nieruchomość o powierzchni 0,4932 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 116 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Kwiatowej w Kruszwicy objętą Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Oferta na wyłączność tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł615 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa o powierzchni 615 m2 położona w malowniczych Kretowinach nad jeziorem Narie. Na działce domek holenderski z tarasem, miejsce na ognisko i do wypoczynku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom gdzie w pobliżu nie ma sąsiadów a śpiew ptaków przy porannej kawie to, to czego szukasz - idealnie trafiłeś! lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 560 m² 134,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe, duże działki budowlane z bezpośrednią linią brzegową Jeziora Oćwieckiego oraz jedna działka z linią brzegową Rzeki Gąsawka (rzeka dopiero co oczyszczona przez.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m w Łosiach idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 370 m² 181,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 185/6 o pow. 1370 m Rydzewo, gm. Miłki, nad jeziorem Niegocin (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

5 440 000 zł7 473 m² 727,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty Doskonała oferta inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Nieruchomość podzielona na 8 działek - gotowy projekt pod osiedle Spokojna, zielona okolica - w sąsiedztwie lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Golnice

Golnice,dolnośląskie

1 550 000 zł10 000 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Golnice przy autostradzie Wrocław-Berlin. W skład gospodarstwa wchodzą: - budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 604 m² 349,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1604 m , położona w spokojnej i zielonej części Duchnowa. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt oraz wyznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 331 m² 563,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie mu1 czyli: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 667 m² 71,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1667 m Gazomia Nowa Szukasz przestronnej działki pod budowę domu, położonej w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł1 100 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlano - usługową, położoną w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka1000 m2 w Nowej Wsi położonej na pograniczu z Komorowem. Działka ogrodzona w świetnej lokalizacji, do wkd ok. 900 m. Wymiary 52 m szeroka X19 dł. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 941 m² 75,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***nowa niższa cena - 100 tys. Taniej*** kupujacy nie płaci prowizji agencji Wyobraź sobie poranek na wsi - delikatne światło słońca przebija się przez korony sosen, a wokół panuje absolutna.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł844 m² 105,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z dostępem do mediów - działka z warunkami zabudowy - m. Barwice Na sprzedaż działka budowlana o pow. 844m2 z przyznanymi warunkami zabudowy - na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 086 m² 64,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, solec-zdrój! do malinowego zdroju ok. 300 M ! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Solec-Zdrój, o powierzchni 0,3086 ha. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł7 000 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna w Mokrzysce gm. Brzesko Działka ewidencyjna nr 3817 o powierzchni 0,70 ha, oznaczona w ewidencji gruntów jako: ls IVl - lasy - 54 ar Lz V - grunty.