cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki
64 071 ogłoszeń
Od najnowszych
64 071 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Pęcice Małe
Pęcice Małe,mazowieckie
1 755 000 zł2 700 m² 650 zł/m²
Archiwalne
Działka siedliskowa Bielany Wrocławskie
Bielany Wrocławskie,dolnośląskie
5 300 000 zł10 039 m² 527,94 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Zakrzów
Zakrzów,małopolskie
70 000 zł1 551 m² 45,13 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Zakopane
Zakopane,małopolskie
10 000 000 zł1 843 m² 5 425,94 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana Zarzyce Wielkie
Zarzyce Wielkie,małopolskie
250 000 zł4 450 m² 56,18 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa uzbrojona Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
2 590 000 zł10 710 m² 241,83 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna, Szwederowo
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
79 000 zł450 m² 175,56 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna uzbrojona Grębów
Grębów,podkarpackie
1 870 000 zł4 000 m² 467,50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Dobrzyńska
Częstochowa,śląskie
429 000 zł2 400 m² 178,75 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki
Włącz powiadomienia