dowolna

Działki

63 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mleczna

Kiełczów,dolnośląskie

517 950 zł1 151 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kiełczowie w okolicach ul. Mlecznej. Powierzchnia 1151 mkw. Kształt działki: prostokąt Wymiary: 41x28 Teren oznaczony w mpzp symbolem mn - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

60 000 zł323 m² 185,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 323m2. "Rod Metalowiec" Jaśkowice 3km od Pyskowic. Działka ogrodzona co widać na zdjęciu. Na działce murowana altana, wymienione pokrycie dachowe, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Cegielnik,kujawsko-pomorskie

229 000 zł1 683 m² 136,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Cegielniku , 12 min od Torunia. Cicha, spokojna okolica, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 1683 mkw. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wierzbowa

Leśniewo,pomorskie

249 000 zł7 500 m² 33,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka (nr 733) niedaleko ulicy wierzbowej/akacjowej do zagospodarowania w pobliżu lasu .Dostęp do działki przez drogę gminną - działka 314 na załączonej mapie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościuszki

Bojszów,śląskie

99 000 zł809 m² 122,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości. Bojszów. Ul. Kościuszki. Działka nr 1063/159. Media (prąd,woda) w bliskiej odległości. Przeznaczenie w miejscowym planie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

199 000 zł718 m² 277,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o pow. 718 m 2., numer 336, obręb 100położoną przy ulicy Pstrowskiego w Olsztynie , 800m. od jeziora Skanda , tuż przy pętli autobusowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Mroźna

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł3 787 m² 620,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3787m2. Grunt zabudowany domem o powierzchni ok 260m2 z dwoma garażami w bryle budynku oraz garażem wolnostojącym, przy ul. Mroźnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żelechów

Żelechów,mazowieckie

385 000 zł2 770 m² 138,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, kształtna, słoneczna działka budowlana o pow. 2770 m2 położona w Żelechowie gm. Żabia Wola. Spokojna, boczna uliczka. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Szybki wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

1 694 000 zł1 210 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Nieuzbrojona - media w ulicy Zabudowa pierzejowa, sródmiejska mpzp - Zabudowa mieszkaniowa z usługami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł600 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki budowlanej zlokalizowanej rejon Wojszyce Ołtaszyn centrum. Jedna z ostatnich pięknie połozona , idealna pod budowę domu jednorodzinnego. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolska

Koszyce Małe,małopolskie

149 000 zł1 189 m² 125,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz idealnego miejsca, aby wybudować swoje cztery kąty? Chcesz uciec od zgiełku miasta, a Twoim największym pragnieniem jest cisza i spokój? To działka, która z pewnością warta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szczuka

Szczuka,kujawsko-pomorskie

1 144 000 zł11 310 m² 101,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjną o pow. 1,1 ha. z linią brzegową , warunkami zabudowy oraz z prądem Główne atuty nieruchomości: z linią brzegową piekny widok bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wesoła

Dąbrówka-Marianka,łódzkie

299 970 zł3 000 m² 99,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pozostały jeszcze dwie działki! Działki, które zostały już zarezerwowane właśnie otrzymały warunki zabudowy na domy do 246 m.kw Oferujemy do sprzedaży działkę z możliwością uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tomice

Tomice,małopolskie

177 000 zł1 900 m² 93,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 19 arów położona w miejscowości Tomice. Nieruchomość położona w dogodniej lokalizacji, blisko szkoły, przedszkola. Dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chocianowiec

Chocianowiec,dolnośląskie

200 000 zł5 600 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

85 000 zł1 189 m² 71,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz oferujemy działkę w pięknie położonej miejscowości Sierpnica. Doskonała lokalizacja, w pobliżu wyciągów narciarskich w Rzeczce oraz przełęczy Sokolej. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

2 077 200 zł5 770 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała inwestycja! Do sprzedania bardzo atrakcyjnie położony teren, w uroczym miejscu, nieopodal Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Klaudyn, gmina Stare Babice. W Miejskim Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

132 000 zł298 m² 443,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną z domkiem murowanym o powierzchni użytkowej około 40m2. Działka znajduje się na rod Słonecznik Domek jest cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kurów

Kurów,zachodniopomorskie

8 771 850 zł116 958 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

działka o nieregularnym kształcie położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej na skraju małej miejscowości blisko Szczecina.W drodze asfaltowej,do której przylega działka przebiega uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowaka Jeziorańskiego

Pruszków,mazowieckie

599 000 zł847 m² 707,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Pruszkowie, żbików, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Powierzchnia działki to 847m2. Działka słoneczna, wjazd od północy. Działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

129 000 zł835 m² 154,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na nowym osiedlu Górska Polana, znajdującym się w Górsku/ Czarne Błoto gmina Zławieś Wielka. Miejsce szczególnie nadające się dla osób doceniających dobrą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Strzyżew

Strzyżew,mazowieckie

699 790 zł9 997 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***na sprzedaż działka inwestycyjna przy drodze wojewódzkiej, między Sochaczewem a Warszawą*** Oferujemy Państwu dużą działkę położoną w bardzo korzystnej lokalizacji - w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dębica,podkarpackie

192 000 zł1 326 m² 144,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 13,26 ar w Dębicy przy ulicy Gumniskiej. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Teren pochyły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Głębock

Głębock,warmińsko-mazurskie

37 000 zł10 000 m² 3,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Grunty rolne o powierzchni 1ha, o wymiarach 80x120M. Klasa ziemi riiib. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Bolechowice,małopolskie

1 840 000 zł4 600 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana idealna pod inwestycje, w spokojnej, malowniczej okolicy. Około 7 km do granic Krakowa, w sąsiedztwie szlaków spacerowych Dolinki Podkrakowskie. Dojazd drogą gminną, ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zaleśna

Borowina,mazowieckie

450 000 zł1 063 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania narożna działka budowlana o powierzchni 1063 mkw (wymiary ok. 33x32 m) położona w Borowinie (gmina Konstancin-Jeziorna), bezpośrednio przy ul. Zaleśnej. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

2 670 000 zł10 722 m² 249,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka gruntu o przeznaczeniu zabudowy usługowo-produkcyjnej. Teren objęty Miejscowym planem Zagospodarowania przestrzennego Gminy Swarzędz Uchwała Nr XLI/367/2013 z dnia 2013-04-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

252 000 zł900 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości - zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kruszynie Krajeńskim gmina Białe Błota. Bardzo dobra lokalizacja i świetny dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Wieś Ostródzka

Nowa Wieś Ostródzka,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 009 m² 32,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks działek położonych przy jeziorze Mielno oraz Gąsiorowskim! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych blisko jeziora Działka jednorodzinna (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miszewko

Miszewko,pomorskie

253 440 zł1 056 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1056m2 ze służebnością drogi. Dla inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych wraz z infrastrukturą techniczną. Wskaźnik powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kasprowicza

Lublin,lubelskie

120 002 zł654 m² 183,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka przemysłowa o pow. 654m2 , w bliskiej odległości ul. Kasprowicza (lublin Zadębie). Oznaczenie działki ag. AG - tereny aktywności gospodarczej obejmujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gładyszów

Wojnicz,małopolskie

219 000 zł3 400 m² 64,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka o ciekawym kształcie najlepiej w okolicy lasu to punkty obowiązkowe na Twojej liście? Bardzo proszę. Na sprzedaż pięknie położona 34 arowa działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Barszcze

Barszcze,podlaskie

185 000 zł4 364 m² 42,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Barszcze, pow. Augustowski - nad jeziorem Dreństwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Barszcze, powiat Augustowski - położonej 120m od jeziora Dręstwo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

209 000 zł1 055 m² 198,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 1055m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Spadzista

Tomice,wielkopolskie

397 000 zł3 090 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Co? - Działka w Tomicach, gmina Stęszew Jaka? - Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3090 m2 położona w Tomicach, ul Spadzista, działka nr 24/1. Co ma? - Media w drodze, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zarośle Cienkie,kujawsko-pomorskie

800 000 zł24 403 m² 32,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży obszernego, malowniczego obszaru nad strugą w Zaroślu Cienkim z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę. Otoczenie lasu. Obszar z bliską odległością do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

129 900 zł901 m² 144,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 901 m2 w Boguszowie. Działka słoneczna w sąsiedztwie domków jednorodzinnych położona blisko lasu i terenów zielonych. Na działce media: woda, gaz oraz prąd, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marianów

Marianów,mazowieckie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka budowlana o powierzchni 1500m2 i szerokości 32m2. Działka budowalna oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

899 999 zł2 399 m² 375,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2399 m kw., położona przy ul. Wiślanej w Łomiankach Dolnych. Pod budowę dużego domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Oferta idealna, dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górna

Jazgarzew,mazowieckie

5 971 770 zł28 437 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną nieopodal skrzyżowania ulic Głównej i Górnej w miejscowości Jazgarzew. Całkowita powierzchnia 28 437m2, szerokość ok. 140m, długość ok. 200m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Przełazy,lubuskie

100 000 zł456 m² 219,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka rekreacyjna, blisko linii brzegowej jednego z najczystszych jezior w Polsce (jezioro niesłysz woj. lubuskie) z wieloma ośrodkami wczasowymi, zapleczem.