dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

1 360 000 zł2 718 m² 500,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o łącznej pow.2718 mkw usytuowane u zbiegu ulic Poniatowskiego i Głębocznica.Wyśmienita lokalizacja,samo centrum Nałęczowa przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł2 194 m² 774,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2194 m2, zlokalizowana w Józefowie, tuż obok malowniczej rzeki Świder Jej kształt zbliżony do prostokąta (25m x 87m) oraz płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17 501 m² 11,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę usługową położoną w Nawojowie Łużyckim, gm. Lubań. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki to 17501 m2. - kształt nieregularny - teren.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 171 m² 101,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w zacisznej lokalizacji Lubaczowa idealna pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 21,71 a, położona.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 091 m² 481,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną przy ulicy Brzozowej, w kołobrzeskim Grzybowie. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych. w odległości 1600 m od plaży. W pobliżu nie ma hoteli.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł1 676 m² 0,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Oferujemy Państwu do wynajmu bardzo atrakcyjna działka w Bobrownikach ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł442 m² 791,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki położonej w dzielnicy Gdynia Obłuże ul. Spawaczy nr działki 1964. Okolicę charakteryzują nowe inwestycje przy ul. Krawieckiej oraz Benisławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł971 m² 589,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 971 m2 w południowej części Żółwina tuż obok Lasu Młochowskiego. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta i wymiarach 33.

Szczegóły ogłoszenia

119 990 zł1 863 m² 64,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 18,63 ara, położone są w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Błażowa. Działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł972 m² 513,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na Ratajach. W pełni nasłoneczniona, prostokątna, płaska. Dookoła jedynie zabudowa jednorodzinna. Działka ma 972 m2, kształt prostokąta. Na działce są już.

Szczegóły ogłoszenia

153 320 zł927 m² 165,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wygodna, uporządkowana działka budowlana! | Zawada ul. Pod Gwiazdami (gm. Mierzęcice) bez dodatkowych opłat: kupując tą działkę z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Zadzwoń: 572 600.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę pod inwestycję deweloperską. Teren nie objęty mpzt, kształt regularny, teren wyrównany. W pobliżu liczne sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł506 m² 148,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji w Trzebini przy ul. Kwiatowej. Największe zalety oferty: cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 190 m² 176,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna okazja w Dobrczu! Działka 1190 m pod dom, usługi lub szeregowiec. Szukasz gruntu, który oferuje więcej niż standardowa działka budowlana? Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 374 m² 160,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta! Przepiękna Działka Budowlana w Malowniczym Grajowie z Aktualnym Pozwoleniem na Budowę! Marzysz o własnym domu w cichej i urokliwej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6000m2 w Zalesiu gm. Żabia Wola. Działka o wymiarach 22 x 270 Wszystkie media w drodze, bezpośrednio przed działką Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 600 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną z pięknymi widokami mieszczącą się w Librantowej gmina Chełmiec. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 100 m² 261,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na terenie objętym planem miejscowym z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz dopuszczeniem zabudowy usługowej nieuciążliwej. Ulica kolejowa ma status.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 086 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu z malowniczym widokiem ta działka w Straszydlu spełni Twoje oczekiwania. Położona na łagodnym, widokowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł37 500 m² 10,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.003667, 21.214361 Moczydłów, gm. Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 210 i 211 Media Brak w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 269 m² 244,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 75/21 w Suchaczu. Miejscowość Suchacz położona jest na obszarze urokliwej Wysoczyzny Elbląskiej, w odległości 6 km od Kadyn znanej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 892 m² 94,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Porąbka , o łącznej powierzchni 3892 m . W skład działki wchodzi: 1690 m działki budowlanej , 2002.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł5 448 m² 89,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty sprzedający płaci wynagrodzenie pośrednikowi! Transakcja sprzedaży terenu budowlanego o pow. 5448 mkw. położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000m2 w Gniewinie! Działka o numerze 165/3, o powierzchni 3000m2, położona jest w malowniczej wsi Gniewino. Gniewino, osadnictwo o bogatej historii,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 371/2 w miejscowości Hermanówka o powierzchni 1150 m , położona w spokojnym, zielonym otoczeniu lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 960 zł4 357 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 4357m2, położona w Olszewnicy Starej przy ul. Jasnej. Dla w/w działki wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł11 565 m² 430,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sulejówek ( południowa strona torów). Plan mn na osiedle bliźniaków. Dojazd asfaltem, wszystkie media przy działce. Powierzchnia ponad 11000 m2 w wymiarze 38,5 m / ok. 270 m. Możliwa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

175 770 zł1 134 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Budy Zosine, w gminie Jaktorów, powiecie grodziskim. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę domów.

Szczegóły ogłoszenia

5 142 435 zł11 059 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! działka idealna pod inwestycję! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł4 768 m² 398,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość usługowo - mieszkaniowa zlokalizowana w miejscowości Natolin, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A2 - Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 500 m² 79,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu rozległą działkę budowlaną o powierzchni 25 arów, położoną w cichej i malowniczej okolicy - na przedmieściach Zamościa, w Horyszowie Starym-Kolonii. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł11 500 m² 43,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,1544 ha, położona w malowniczej miejscowości Blanki (gmina Lidzbark Warmiński). Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 200 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Łukawiec gm. Trzebownisko. Działka o powierzchni 95 ar to.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł4 909 m² 58,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę, która położona jest w miejscowości Mokrzyskach Dane działki: numer działki: 4336 Powierzchnia: 49,09 ar Wymiary: 22 m X 208 m Media: gaz.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 000 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***nowa cena***działka 4000m2*** Piękny widok***media*** Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok 4000m2 Wymiary: 26,5m szer x 143m dł Media: wodociąg i prąd przy działce Dojazd: asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

196 110 zł4 358 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka położona przy drodze asfaltowej. Dookoła nieruchomości działki z mpzp co daje możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 586 m² 63,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze! Przedmiotem oferty jest działka rolna (nr 612/38), położona w gminie Świerklany, obręb Świerklany Górne w powiecie rybnickim o powierzchni 3586 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł8 800 m² 8,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Stoki Małe 8, gm. Ćmielów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,88 ha (8800 m ), położoną w miejscowości Stoki Małe, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł5 805 m² 119,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które połączy spokój wiejskiego życia z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Kluczowe atuty nieruchomości: - imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość usytuowaną w Kędzierzynie-Koźlu w dzielnicy Kłodnica (błonia).

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 001 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż już tylko trzy działki! - każda o powierzchni 3001 m , położone na malowniczych obrzeżach Suwałk, tuż przy granicy Wigierskiego Parku Narodowego. Teren graniczy bezpośrednio.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij