dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szymonki

Szymonki,wielkopolskie

180 000 zł2 600 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-na sprzedaż działka budowlana - jutrosin- tylko u nas! - Nie szukaj dalej Na sprzedaż działka w Szymonkach blisko Jutrosina. Opis nieruchomości: oferowana działka, posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, Zacisze

Kielce,świętokrzyskie

50 000 zł300 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania ogródek działkowy rod-Zacisze o powierzchni 300m2. Działka z dużym, zadbanym domem letniskowym z balika 5cm, z metalowymi drzwiami, oknem i tarasem. Dom regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Chorzów

Chorzów,śląskie

4 700 000 zł53 891 m² 87,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Chorzowie w rejonie ul. Batorego, o łącznej powierzchni 5,3891 ha, zapisana w księdze wieczystej ka1c/00043229/8 prowadzonej przez Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gać

Gać,dolnośląskie

112 860 zł1 254 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu, nie czekaj zbyt długo, zapraszam na prezentację oraz do zakupu działki budowlanej w Gać, blisko las. Oferuję do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Gać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorowo

Komorowo,dolnośląskie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzebnica / komorowo / Polecam bardzo ładną działkę budowlaną. Usytuowana na północ od Trzebnicy (5min). Dojazd do nieruchomości jest przez drogę gminną wewnętrzną w której zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hanulin

Hanulin,wielkopolskie

770 000 zł5 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 5500m2, położona przy drodze łączącej Hanulin z Zosinem. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem mn-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Świętne

Świętne,wielkopolskie

69 000 zł500 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem Suszewskim w gminie Wilczyn, powiat Koniński. Prąd jest w trakcie doprowadzenia do działki. Woda na tą chwile tylko we własnym zakresie (studnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

69 550 zł1 070 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niemstowie na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 10,7 ara. Uzbrojenie: prąd w drodze tuż przy działce, woda przy sąsiedniej działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Kamionki Małe,kujawsko-pomorskie

260 000 zł1 455 m² 178,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam, oferuje Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w Kamionkach Małych o powierzchni 1455m2. Działka znajduje się w bardzo urokliwym miejscu. Działki są objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł2 725 m² 715,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wrocław oporów / działka inwestycyjna 2725 M2 Działka o powierzchni 2725 mkw. Teren przeznaczony pod budowę obiektów o różnorodnym profilu działalności gospodarczej, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł1 000 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż zawieszona! Wawer Międzylesie! Działka z drogą służebną! Prezentujemy działkę budowlaną 1000m2. Usytuowaną przy ul. Wiązana nieopodal ul. Zwoleńskiej. Ważne: do sprzedaży może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zimna Woda

Zimna Woda,dolnośląskie

98 340 zł1 639 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 203/1 w miejscowości Zimna Woda o powierzchni 16,39 ar. Zlokalizowana w połowie drogi między Lubinem a Legnicą. Okolica spokojna w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

175 000 zł620 m² 282,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Rekreacyjna-620m2/300m2 od morza/premium Na sprzedaż piękna działka rekreacyjna 620m2 nad samym morzem w miejscowości Karwieńskie Błoto Drugie. Na działce znajduje się studnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mogilany

Mogilany,małopolskie

175 000 zł700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu; otoczenie: łąka, niska zabudowa; do sprzedania działka budowlana położona w Włosań Gmina Mogilany. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadbużna

Brańszczyk,mazowieckie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Bedhouse posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną położona w drugiej linii zabudowy od ul. Nadbużnej, nieuzbrojoną 1.000,00m 2 (36x28m), dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borowina

Borowina,mazowieckie

8 000 000 zł20 450 m² 391,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż pięknie położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, działka budowlana. 20 000m2 z możliwością wybudowania osiedla domków jednorodzinnych dwulokalowych (9 budynków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

346 000 zł3 800 m² 91,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury - miejscowość Harsz, powiat węgorzewski, gmina Pozedrze - 1 km do jeziora Harsz, 1 km do jeziora Lamięt. Odległość do Giżycka tylko 10 km, do Węgorzewa 8 km, i tylko kilka km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pietrzykowice

Pietrzykowice,dolnośląskie

330 000 zł1 092 m² 302,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Pietrzykowicach, z projektem domu E-211 ,adaptacją działki oraz pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: pietrzykowice gmina Kąty Wrocławskie Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Walidrogi

Walidrogi,opolskie

160 000 zł1 006 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Walidrogi. Działka o powierzchni 10 arów, objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łeszczyn

Łeszczyn,łódzkie

480 000 zł80 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania grunty rolne, o powierzchni 8 hektarów (w tym 0,5 hektara lasu) w okolicy wsi Łeszczyn, gmina Złoczew, powiat sieradzki, województwo łódzkie zainteresowanym udostępnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Przyłęk

Przyłęk,wielkopolskie

350 000 zł9 486 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam pięknie położoną kolo lasu działkę w województwie wielkopolskim koło Nowego Tomyśla w Przełęku. Powierzchnia działki 18.973m2. Działka płaska, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

247 000 zł1 941 m² 127,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w bliskiej okolicy Żar o pow. 1941 m2 w cenie 247 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borek Szlachecki

Borek Szlachecki,małopolskie

560 000 zł6 200 m² 90,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka, która spełni oczekiwania nawet wymagającego klienta. Doskonałe miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Młodasko

Młodasko,wielkopolskie

6 400 000 zł40 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej : aktywizacja gospodarcza, przemysł i usługi, leżącej przy drodze krajowej. Na tym terenie obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żabno

Żabno,wielkopolskie

140 000 zł996 m² 140,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy o pow. 996 m , położoną malowniczo w miejscowości Żabno w odległości 6 km od Brodnicy, 10 km od Mosiny i 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Ręszów

Ręszów,dolnośląskie

5 796 000 zł161 000 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży 2 działki rolne o pow 161000 m2 i 165000 m2 w cenie 30 zł/m2 nadające się znakomicie pod fotowoltaikę Dojazd drogą asfaltową , media w ulicy. -don- kom Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rudniki

Rudniki,zachodniopomorskie

95 000 zł1 401 m² 67,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy. Działka położona w miejscowości Gostyczyn, tuż obok Choszczna. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Silna Nowa

Silna Nowa,wielkopolskie

466 000 zł42 400 m² 10,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę siedliskową położoną w urokliwym miejscu niedaleko Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Teren obfitujący w grzybne lasy i piękne, czyste jeziora i oczka wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł2 004 m² 409,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wrocław / wojnów / działka przemysłowo-usługowa! Działka o pow. 2000 m2 położona w rejonie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia zjazd Wrocław Wojnów kierunek Dobrzykowice.! pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Armii Krajowej

Rawicz,wielkopolskie

4 900 000 zł14 100 m² 347,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Rawiczu przy ul. Armii Krajowej. Działka znajduje się w strefie przemysłowej, idealnie nadaję się pod inwestycję usługowo-przemysłową. Warto dodać, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pełczyce

Pełczyce,dolnośląskie

350 000 zł1 863 m² 187,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Kobierzyce / Pełczyce 1863 mkw Płd. Wrocławia Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Podrzewie

Podrzewie,wielkopolskie

3 400 000 zł40 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży działek leżących przy drodze krajowej. Na tym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie gruntu : teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mieroszyno

Mieroszyno,pomorskie

165 000 zł492 m² 335,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Mieroszyno. Jej powierzchnia wynosi 492 m2. Usytuowana jest w bardzo spokojnym i malowniczym miejscu, tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łąkowa

Rumia,pomorskie

890 000 zł1 560 m² 570,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1560 m2 znajdująca się w malowniczej części Rumi - Szmelta. Cicha, spokojna okolica - idealne miejsce na dom poza miastem, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zaodrze

Opole,opolskie

1 033 220 zł5 438 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Opolu. Działka o pow. 54,38 arów. Teren znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

250 000 zł10 900 m² 22,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę w miejscowości Pliszczyn o powierzchni 2900 m2 w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Istnieje możliwość przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

900 000 zł3 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Dąbrowa Mała, tuż obok miejscowości Dąbrówno. Blisko trasy S8. Planowane inwestycje:- doprowadzenie przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 400 000 zł7 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury - jezioro Pozedrze, powiat węgorzewski, gmina Pozedrze - odległość do Giżycka tylko 12 km, do Węgorzewa także 12 km, do Kruklanek 5 km i tylko 2 km od drogi krajowej nr 63.Jezioro Pozedrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

798 000 zł3 592 m² 222,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z linią brzegową jeziora Malowniczo położone działki budowlane na Szlaku Wielkich Mazurskich Jezior z dostępem do jeziora w pobliżu portu. Miejsce z unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pyskowice

Pyskowice,śląskie

226 900 zł865 m² 262,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 865 m2 - Ptasie Osiedle! Z możliwością dokupienia działki sąsiadującej. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem uzbrojona na nowym osiedlu Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mezowo

Mezowo,pomorskie

345 000 zł863 m² 399,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę zlokalizowaną w miejscowości Mezowo (gmina Kartuzy) położoną zaledwie 100 metrów od dużego i czystego jeziora.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij