dowolna

Działki

63 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sławno

Sławno,zachodniopomorskie

39 000 zł11 300 m² 3,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Warszkówko, na skraju wsi. Działka rolna stanowi grunty V kl 1,13 ha w cenie 39 000 zł. 6km od Sławna. 22km od Słupska. Możliwe kupno działki przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łukowce

Łukowce,lubelskie

5 000 000 zł51 500 m² 97,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

sprzedam żwirownie , działka znajduje się w miejscowości Łukowce , powiat bialski, województwo lubelskie. działka o powierzchni 5,15ha , teren do wydobycia 3,8724 z pełną dokumentacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bujaków

Bujaków,śląskie

67 900 zł1 003 m² 67,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Bujakowie. Działka świetna lokalizacyjnie, bujaków zyskuje coraz większą popularność jeżeli chodzi o atrakcyjność gruntów. Na granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brwinów,mazowieckie

620 000 zł1 771 m² 350,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta duża działka budowlana w Brwinowie o powierzchni 1771 m2 jest właśnie dla Ciebie! Położona w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

140 000 zł1 678 m² 83,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę Budowlaną w Międzyrzeczu Górnym. Działka o powierzchni 16,7 arów z dostępem do mediów (prąd, woda oraz gaz). Bardzo dobra komunikacja z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Korfantego

Wrocław,dolnośląskie

2 790 000 zł1 103 m² 2 529,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, nieruchomość pierwsza: dom wolnostojący parterowy usytuowany na działce o powierzchni 463m2 rok budowy 1970, wysokość stropów około 3m Opisywana nieruchomość posiada ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona, ul. Szlachecka

Bolesławów,mazowieckie

210 000 zł3 530 m² 59,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji/ pilna sprzedaż Działka siedliskowa/rolna z wz w Bolesławowie, gminie Wiązowna, powiat Otwocki. przy ulicy Szlacheckiej. Powierzchnia całkowita - 3.530m2. Od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kwidzyńska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł4 993 m² 44,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa położona w miejscowości Świerkocin gm. Grudziądz. Działka narożna, uzbrojona z wydanym warunkami zabudowy ((budynek mieszkalny i usługowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łyczanka

Łyczanka,małopolskie

179 000 zł2 600 m² 68,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna W cichej okolicy Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną o pow. 0,26ha położoną w miejscowości Łyczanka (gm. Siepraw). Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chylice

Chylice,mazowieckie

181 260 zł1 007 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Chylice gm Jaktorów pow. Grodzisk Mazowiecki. Działki bez żadnej zabudowy media w drodze asfaltowej w drodze szutrowej energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Lubińska

Ścinawa,dolnośląskie

790 000 zł5 844 m² 135,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 0,5844 ha usytuowany w miejscowości Ścinawa. Działka usytuowana nieopodal drogi krajowej nr 36 (ul. Lubińska) oraz bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

390 000 zł6 042 m² 64,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w Konikowie Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 0,6042 ha przeznaczonej w aktualnym Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

1 890 000 zł17 913 m² 105,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod inwestycję mieszkaniową intensywną i usługową w Konikowie Oferta sprzedaży niezabudowanych nieruchomości, na które składają się trzy przylegające do siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żółwin,mazowieckie

399 000 zł999 m² 399,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 999m2 i wymiarach ok 25x40, usytuowana w Żółwinie, miejscowości sąsiadującej z zieloną Podkową Leśną w której znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czarna Góra

Czarna Góra,małopolskie

119 000 zł1 624 m² 73,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 16 ar w Czarnej Górze. Działka położona w Czarnej Górze, gmina Bukowina Tatrzańska, położona niedaleko drogi krajowej 49 i rzeki Białki. Nr. ewid. działki: 6168/3 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żędowice

Żędowice,opolskie

80 000 zł2 200 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni ok 22 ara wraz z drogą wewnętrzną (0,0521h) w zacisznym miejscu w Żędowicach bezpośrednio przy lesie. Działka w planie zagospodarowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Nieszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 116 000 zł4 650 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 4650m2 położoną w Toruniu przy ulicy Nieszawskiej z możliwością dokupienia sąsiadujących działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Prądocin,lubuskie

135 000 zł1 504 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu ustawną działkę (rolna rv, studium tereny mieszkaniowe) w Prądocinie, w gminie Deszczno Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, na osiedlu domków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

249 000 zł2 500 m² 99,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie W naszej ofercie! Działka dla inwestora i nie tylko! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu przestronną działkę bdowlaną położoną na skraju lasu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Glinianka

Glinianka,mazowieckie

230 000 zł1 420 m² 161,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka w Gliniance o pow. 1420m2 pod lasem. Działka ma kształt trapezu o bokach: 35x35x45x35m Bezpośrednie sąsiedztwo to piękny, głównie sosnowy las, puste działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cząstków Mazowiecki

Cząstków Mazowiecki,mazowieckie

271 000 zł1 300 m² 208,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna działka przy drodze osiedlowej z wjazdem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata Działka mieszkaniowo - usługowa. Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona Droga

Załęże,pomorskie

89 000 zł1 043 m² 85,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Załężu, gmina Przodkowo, rejon ulicy Zielona Droga. Oferujemy Państwu nieruchomości gruntowe przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, o powierzchniach: 1123.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grobice

Grobice,mazowieckie

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam! Sprzedam działkę bezpośrednio o powierzchni 3000 m2 i zbliżonych wymiarach 50m x 60m, która znajduje się w Grobicach, gminie Chynów. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Floriana

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

3 000 zł5 000 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kalwaria Zebrzydowska ul.Św.Floriana Grunt rolny o powierzchni 5000 mkw przy ul. Św.Floriana. Działka w kształcie prostokąta ok. 80 m x ok. 60 m. Zapraszamy do kontaktu z naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piotrkowice

Piotrkowice,mazowieckie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

18 działek - wszystkie od 1500 m2 - możliwość wyboru działki. Działki budowlane położone we wsi Piotrkowice , gmina Żabia Wola. Ceny od 135.000 zł brutto za działkę. Teren jest suchy, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Błonie

Błonie,mazowieckie

600 000 zł7 060 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowa o pow. 7060m2 , zabudowana budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 636m2 , według ewidencji budynków , budynki produkcyjne , usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Kawodrza Dolna

Częstochowa,śląskie

6 000 zł3 200 m² 1,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę działkę, znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Kawodrza Dolna, przy zbiegu ulic Piastowskiej, przestrzennej i Łubinowej. Działka o powierzchni około 3200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłosna

Miłosna,dolnośląskie

495 000 zł5 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

D o sprzedaży działka budowlana inwestycyjna o powierzchni 0,5ha w miejscowości Miłosna. Doskonała I urokliwa lokalizacja - Działka zlokalizowana na końcu miejscowości. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 008 zł1 939 m² 283,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

ok. Bielan Wrocławskie Wrocław 5km 2000m2 media!bielan wrocłwskich 2000m2 media mpzp!zapraszam do zakupu nieruchomości w miejscowości Księginice gmina Kobierzyce. Nieruchomość to działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wolbórz

Wolbórz,łódzkie

150 000 zł1 094 m² 137,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż oferuje działkę budowlaną o pow. 1094m2, w miejscowości Golesze. Podaje dane do znalezienia działki na Geoportalu; nr działki- 50/9 Gmina: wolbórz Obręb: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Centralna

Orzesze,śląskie

199 000 zł800 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Orzeszu, dzielnica Gardawice. Działka o powierzchni 800m2 w kształcie prostokątu (32x25 m). Numer działki: 1193/42 Znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kiki

Kiki,łódzkie

14 000 zł1 192 m² 11,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt XIV gup 608/21 sprzeda części w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

311 500 zł6 230 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek Vat w wysokości 23%. Oferujemy działki na sprzedaż w Dołujach. Teren na którym się znajdują, przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Nowy Wiśnicz,małopolskie

189 000 zł12 200 m² 15,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne Działki z widokiem na Zamek oraz Panoramę Nowego Wiśnicza. W super lokalizacji! Cisza spokój a zarazem bardzo blisko: szkoła Przedszkole Sklepy Piekarnia Basen Itd Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stara Wieś,mazowieckie

400 000 zł1 500 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w Starej Wsi gmina Nadarzyn dojazd drogą asfaltową i kawałek utwardzoną, media - prąd, woda i gaz w drodze gminnej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Borowa

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł522 m² 459,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 5,22 ar położoną w Rzeszowie dzielnica Staromieście. Nieruchomość idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sieroty

Sieroty,śląskie

125 000 zł920 m² 135,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 920 m2 w Sierotach przy ul. Słonecznej. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: prąd, gaz, woda w drodze. Kanalizacji brak - przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

348 000 zł12 011 m² 28,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. 1,2ha znajdujące się w miejscowości Olimpin, gm. Nowa Wieś Wielka. Media : w niedalekiej odległości sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wilczy Młyn

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

182 000 zł2 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Lubiczu Dolnym o powierzchni 2600 m2. Możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 2002 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przemysłowa

Białystok,podlaskie

2 649 000 zł2 042 m² 1 297,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia od właściciela. Działka zabudowana domem o powierzchni około 300 m2, oraz budynkiem gospodarczym i wiatą. Nieruchomość objęta mpz, wykonana analiza zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mroga Dolna

Mroga Dolna,łódzkie

95 200 zł5 600 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z potencjałem Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 5600m2 w kształcie prostokąta ( szerokość frontu około 32m ) oraz udział w drodze 2/3 za 5000pln Istnieje.