dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

260 000 zł709 m² 366,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną w Pawlikowicach gm Wieliczka, pow. wielicki. Działka ma powierzchnię: 709m2 o szerokości od drogi: 20m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kompina

Kompina,łódzkie

90 000 zł12 800 m² 7,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 1,28 ha położona w gminie Nieborów przy dk 92. Klasoużytki riva 0,27 ha, rivb 0,14 ha, rv 0,26 ha, rvi 0,20 ha, ls.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Miłosza

Jelenia Góra,dolnośląskie

4 300 000 zł12 008 m² 358,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Poszukujesz działki z możliwością zabudowy w pięknym miejscu? Mam dla Ciebie świetną ofertę! Działka budowlana położona przy ul. Miłosza w Cieplicach o powierzchni 12008m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

152 100 zł1 170 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży posiadam 2 działki budowlane w Osówcu (1km od Osowej Góry) o powierzchni około 1270 i 1170 m2. Cena za m2 to 130 zł. W pobliżu prąd i woda (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mościckiego

Lipków,mazowieckie

900 000 zł1 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana w Lipkowie położona w szóstej linii zabudowy ulicy Mościckiego, gm. Stare Babice. Nieruchomość usytuowana jest w cichym miejscu wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniec

Czerniec,dolnośląskie

90 000 zł580 m² 155,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta obejmuje zakup działki wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę domu. Działka zlokalizowana jest pod lasem w bardzo cichej okolicy. Działka posiada dostęp do dróg utwardzonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konopnica

Konopnica,lubelskie

760 000 zł3 100 m² 245,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna działka ze starodrzewiem przy drodze asfaltowej blisko Lublina. Działka o łącznej powierzchni 3.100mkw warunkami zabudowy na 3,4 domy jednorodzinne. Media (prąd, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka Woźnicka

Dąbrówka Woźnicka,łódzkie

10 400 zł300 m² 34,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie 1. Syndyk masy upadłości Krzysztofa Fillera, pesel, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza na przedstawionych poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wieczornych Mgieł

Bąkowo,pomorskie

1 400 000 zł4 731 m² 295,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka dla ceniących przestrzeń, z pięknym widokiem. Położona w miejscowości Bąkowo, z lekkim spadkiem. Działka nieogrodzona, zagospodarowanie terenu stanowi trawa. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. 1 Maja

Jabłonna,mazowieckie

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji! Działka budowlana 1000m2 | malownicza okolica - działka oddalona o 100 m od lasu| Jabłonna ul. 1 maja 22 min samochodem do trasy S8 | 13 min do Galerii Północnej Na sprzedaż jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

170 000 zł1 387 m² 122,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum przy ul. Topolowej Działka budowlana przy ul. Topolowej o powierzchni 1387m 2 (wymiary 31/44,7m), położona w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Komorowo Żuławskie

Komorowo Żuławskie,warmińsko-mazurskie

195 000 zł1 945 m² 100,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

AS nieruchomości poleca urokliwa działka budowlana W komorowie żuławskim * Działka prostokątna o powierzchni 1945 mkw. * media w drodze. * droga dojazdowa szutrowa. Zapraszamy. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

169 000 zł1 214 m² 139,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działki budowlanej w Mysłakowicach o powierzchni 1214 m2. Działka jest płaska, w kształcie prostokąta, dobrze nasłoneczniona, widokowa. Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowy Targ,małopolskie

86 000 zł781 m² 110,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Nowym Targu, os. Grel, bez formalnej drogi dojazdowej. Lokalizacja Nowy Targ Nr ewid. działki: 645 Powierzchnia działki: 781 m2 Wymiary działki: ok. 88x10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kamienny Dwór

Kamienny Dwór,podlaskie

99 000 zł1 324 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielski podlaski, kamienny Dwór 11, gm. Wyszki Do sprzedaży 1324 m2 działki - Kamienny Dwór 11, gm. Wyszki, z posadowionym na działce domem. Budynek jest z czerwonej cegły i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Luciny

Luciny,wielkopolskie

127 840 zł799 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 10 działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości luciny gm. Śrem. Dysponuje działkami w metrażach od 799 m2 do 962 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wrzosowa

Micigózd,świętokrzyskie

130 000 zł2 019 m² 64,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2019m , położonej w miejscowości Micigózd ul. Wrzosowa w gminie Piekoszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł266 m² 5 451,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka Budowlana Pozwolenie na budowę Gotowa Inwestycja Dzialka budowlana z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, dwulokalowego. Główne cechy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Łochowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

63 000 zł300 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo atrakcyjną działkę na sprzedaż. Teren plaski w pełni zagospodarowany, idealny do wypoczynku. Działka mieści się na terenie ogrodów działkowych wrzos przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Mikołów

Mikołów,śląskie

630 000 zł3 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren przemysłowy o powierzchni 3000m2 z możliwością zakupu do ok. 2ha Teren w użytkowaniu wieczystym. Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

65 000 zł1 297 m² 50,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 3/9/01/2020 Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny leśne. Działka częściowo porośnięta zielenią niską i wysoką - krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł7 525 m² 252,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Okazja cenowa Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 7525m2. Obie leżą w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem od ul Sarabandy ,na terenie Zachodniego Pasma Pyrskiego /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Holendry Baranowskie

Holendry Baranowskie,mazowieckie

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedyna w okolicy działka w takiej cenie! Idealny teren na inwestycję! 45 zł za m2! Dobra oferta! Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3000 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podgórna

Pobiedna,dolnośląskie

95 000 zł1 014 m² 93,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, sprzedam działkę w miejscowości Pobiedna ( około 5 minut drogi do Świeradowa , 5km od kolei gondolowej ski&sun,). Nieruchomość ujęta w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętopełka

Rumia,pomorskie

319 000 zł610 m² 522,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 610 m2 znajdująca się w Rumi. W okolicy głównie niska zabudowa domami jednorodzinnymi, co jest dodatkowym atutem związanym z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Granitowa

Henrykowo,podlaskie

122 460 zł628 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w Henrykowie (gm.Supraśl). Działki mieszczą się przy ul. Granitowej, są kształtne, równe i suche. Media do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stryszawa

Stryszawa,małopolskie

170 000 zł4 500 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 45 arów. Działka położona w miejscowości Stryszawa ,powiat Suski , woj. Malopolskie. Do działki dojazd droga asfaltowa, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Michałowice

Michałowice,małopolskie

290 000 zł1 500 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną znajdująca się w Michałowicach. Działka znajduje się sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czechówka

Czechówka,małopolskie

199 000 zł2 867 m² 69,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż w miejscowości czechówka , gm. Siepraw, pow. myślenicki. Wielkość: 2867 m2, z czego ok 13a jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Głuchowice

Głuchowice,dolnośląskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Głuchowice, pomiędzy Legnicą, a Lubinem. Bardzo dobra lokalizacja na skraju wioski z widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Konopnica

Konopnica,lubelskie

700 000 zł1 993 m² 351,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 1993 m2 Możliwość podziałku działki na pół i sprzedaż jednej części - wszystko do dogadania Konopnica Obok nowa zabudowa jednorodzinna Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Węgierska

Nowy Sącz,małopolskie

1 290 000 zł500 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowy, bardzo atrakcyjny budynek usługowy 258m2 w wysokim standardzie w okolicy galerii Sandecja. 2 linia zabudowy ulicy Węgierskiej. Budynek posiada 3 wejścia w tym 2 przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Rzeniszów,śląskie

129 000 zł5 276 m² 24,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni całkowitej 5276 m2 Oferujemy Państwu działkę częściowo budowlaną, która znajduje się w miejscowości Rzeniszów gmina Koziegłowy. Cała działka ma 5276m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Centawa

Centawa,opolskie

69 000 zł1 100 m² 62,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Centawa w powiecie strzeleckim, gmina Jemielnica. Działk o powierzchni około 11 arów o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ludwika

Katowice,śląskie

697 000 zł710 m² 981,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w niedalekiej okolicy: centrum Katowic, spodka, nospr-u, pierwsza Dzielnica. Podstawowe informacje: całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ochodza

Ochodza,małopolskie

160 000 zł1 058 m² 151 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka w Ochodzy gmina Skawina. Działka o powierzchni 10,5 ara położona w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Wymiary 26 na 41 metra, prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kleszczów

Kleszczów,śląskie

210 000 zł900 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 900m2 w pięknej, zalesionej okolicy, blisko jeziora. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

189 000 zł622 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 6,22 ara w dzielnicy Biała. Działka znajduje się kilkadziesiąt metrów od ulicy Świętojańskiej. Na działce woda i kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Połczyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

525 000 zł6 229 m² 84,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka nr 9/1 powierzchnia 6229m2 położona przy ul Połczyńskiej w Koszalinie. Dla terenu na którym znajduje się działka został sporządzony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Klonowa

Zbuczyn,mazowieckie

140 000 zł1 300 m² 107,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 15 km od Siedlec -zbuczyn,ul.Klonowa trasa A2 Warszawa Siedlce Terespol. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Racławice Małe

Racławice Małe,dolnośląskie

185 000 zł876 m² 211,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Racławice Małe wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Żórawina. Przestrzeń, cisza, spokój, zieleń oraz sprawny dojazd do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij